Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Nem, ezek az újrakiadások lesznek. Vagis fogják a dobozokat és feltöltik az eddig megjelentetett DVD-kkel. Szóval semmi újdonásg nem lesz a dobozokon kívül bennük. Se szinkron (kivéve a Sith-eket ugyebár :) , se feliratos extrák, se új extrák. )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én gondolkodom rajta, hogy megveszem a Prequel Trilogy-t, mivel az első 3 részből nekem csak a Sith-ek eredeti.

Ez dicséretes szándék Donát. azt se feledd, hogy itt megkapod az extra DVD-ket is ami külön vonzó lehet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az viszont kevésbé az, hogy az EpI-II DVD-n nincs magyar szinkron. Az én EpII-es másolt DVD-m van. (Az EpI-esen nincs)...

Minek az az ócska szinkron? :P Vagy esetleg Te mindig azzal nézed? Ugye nem. A másolt EPII -esre házilag rakták rá a magyar szinkront, de néhol hallatszik alatta az angol szöveg is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek az az ócska szinkron? :P Vagy esetleg Te mindig azzal nézed? Ugye nem. A másolt EPII -esre házilag rakták rá a magyar szinkront, de néhol hallatszik alatta az angol szöveg is. :)

Nekem is megvan szinkronnal, de azt a vhs-ről rakták rá, így csak sztereó. Bár az is elég. Viszont az EP1 moziváltozata kéne szinkronnal, mert nem tudom, hogy fogom megnézetni a húgommal karácsonykor. :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, én is a tesóm miatt szeretném a szinkront. Én amúgy angolul nézem az újakat, magyarul nézném a régieket...

 

 

Ha azokon ugyebár, mint egy elvárható dvd tulajdonságként, rajta lenne az általam annyira szeretett és megszokott (SE) szinkron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, én is a tesóm miatt szeretném a szinkront. Én amúgy angolul nézem az újakat, magyarul nézném a régieket...

 

 

Ha azokon ugyebár, mint egy elvárható dvd tulajdonságként, rajta lenne az általam annyira szeretett és megszokott (SE) szinkron.

Így van! A gyerekek miatt kell a szinkron mindenképpen, és egyébként az SE szinkronja meg nagyon jó is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy srác érdeklődő levelére ezt írta az Intercom válaszként. :

 

"A most megjelenő változat csak külső megjelenésében tér az eddig megjelent változattól. Az klasszikus és az új trilógia került új, egységes dobozokba. Sajnos a lemezek tartalma változatlan. Számunkra is fontos, hogy a Csillagok háborúja sorozat magyar szinkronnal is megvásárolható lehessen. Minden eddigi erőfeszítéseink ellenére ezt még a jogtulajdonos nem tette számunkra lehetővé. Remélem, hogy a jövőben jobb hírekkel tudok szolgálni. Ebben a változatban a legutóbbi mozifilm (Star Wars - III. rész - A Sith-ek bosszúja) viszont 5.1-es magyar hanggal is megtekinthető.

 

Tisztelettel:

InterCom"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az xpress előrendelései szerint többen rendelték meg eddig az előtrilógiát mint a régi pakkot. Meglepő módon az értékelése is 97 %-os a filmeknek. :nana:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÖÖÖ... hallottam valahol, hogy a Jedi visszatérnek van egy olyan kiadása, aminek a végén, amikor Vadernek leveszik a maszkját, Hayden Christensen arca van "odarakva". Tényleg van ilyen kiadás, tudtok erről valamit ? És, ha igen nem tudjátok van ennek a kiadásnak valami megkülönböztethető címe ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vannak a Tartakovsky sorozat linkjei. Volume I-II. Én még nem töltöttem le, mivel nekem megvan régebbről, így sajnos nem tudom, hogy extrákat vagy egyéb dolgokat tartalmaz e. Minden esetre a linkeket egy DVD tok fényképe mellett találtam, mellé írva: DVD ripp magyar szinkronnal. (Én egyébként személy szerint nem hiszem, hogy extrákat is tartalmazna, de mondom, nem tudom biztosra.)

A DVD Rip azt jelenti, hogy a DVD verzióból konvertálták át aviba, szóval ez szinte biztos, hogy nem tartalmazza az extrákat, és a DVD menüt...

Igen, én hallottam erről. Ez egy 2006ban megjelent speciális különkiadás, de nem ott látható Hayden Christensen, ahol mondtad, hanem ott, amikor megjelenik a szelleme a film végén. Meg szintén a film végén még Naboo-t is láthatjuk, hogy felszabadult. Az Új Remény speckós kiadásában nincs sok újítás, csak benne vannak az elejéről kivágott jelenetek, ahol Luke Biggs Darklighterrel beszélget, meg Jabba kinézete fel van turbózva, meg persze az összes speciális effekt. A fénykardok, és a lézerek már olyan minőségben vannak rajta, mint az új trilógiában. A Birodalom Visszavág verziójában pedig mikor Vader leborul, és Palpatine-nal beszélget, oda pedig Ian McDiarmid van beszerkesztve, meg ott is egy rakat felújítás... De erre azt mondták, hogy ez nem fog megjelenni Magyarországon...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

A nálunk megjelent (azt hiszem, 2004-ben) hivatalos dvd-n a végén a szellemek közt Hayden C. látható Obiként, és az ep5-ben, amikor Vader leborul és dumálnak, ott Ian M. szerepel. A fénykardok még mindig kifogásolhatók, de ezekről már sokat írtunk a megfelelő topikban, szerintem nézzetek szét ott :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

A nálunk megjelent (azt hiszem, 2004-ben) hivatalos dvd-n a végén a szellemek közt Hayden C. látható Obiként, és az ep5-ben, amikor Vader leborul és dumálnak, ott Ian M. szerepel. A fénykardok még mindig kifogásolhatók, de ezekről már sokat írtunk a megfelelő topikban, szerintem nézzetek szét ott :)

Hayden Obi-Wanként? Érdekes... :D

Csakhogy ez nem a 2004es, hanem 2006os verzió...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hayden Obi-Wanként? Érdekes... :D

Csakhogy ez nem a 2004es, hanem 2006os verzió...

Az Obi az tuti félreírás. :) De tényleg 2004-es. 2006-ban az eredeti verziók jöttek ki, minden rendezői új jelent nélkülözésével. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.