Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Engem hidegen hagy, csak véleményeztem a túlzónak ítélt kritikádat. Profi kivitelezést ritkán lehet elbarmolásnak nevezni/hallani. :roll:

Erről már beszélgettünk az adott topikban is. :) Sok jó megoldás mellett sok rossz is van, ami nekem nem tetszik. A nagy változások abszolút ilyen kategóriát képviselnek nálam. De ha még tovább akarunk adywan verziójáról csevegni, javaslom az ő topikját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúj, milyen rajongó vagy te. Kitagad a csorda, menj a sarokba! :)

Pénztelen... :) Aki ráadásul többre becsül egy talit, vagy pár EU-kötetet, mint a filmek valamelyik csilivili DVD kiadását... :P:)

Persze idővel majd csak összejön, hogy megvegyem valamelyik kiadást... Ehhez csak három dolognak kell egy időben ugyanott lennie: a filmek kiadásának (DVD-k), nekem, és megfelelő mennyiségű erre használható pénzemnek... :) De hogy ez mikor valósul meg, az még talán Yodának is fogas kérdés lenne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan furcsa újfent olyasmit olvasnom, hogy az igazi SW rajongónak milyen kritériumoknak kell megfelelnie. Méghogy minden film verziót be kellene hozzá szerezni? Nekem is csak egy van mindegyik film DVD kiadásából (az elsők), valamint VHS-en a 4-5-6. rész 1997-es felújított változata, és lehet, hogy nem is lesz több.

Nekem a Star Wars-ban a történet tetszik a legjobban, azért szeretem leginkább, és az pedig semmilyen új kiadásban nem fog megváltozni (remélem!). A látványt tekintve pedig nekem a régi trilógia felújított változatai is megteszik. Az új filmek közül egyedül az Ep1-es Yodával nem vagyok kibékülve, de már megszoktam, nem zavar annyira, csak miatta sem vennék új Ep1-et.

 

A Revisited Ep4-ből a klubnapon bemutatott Halálcsillag elleni támadás valóban nagyon klassz volt látványban, de csak ezért én nem vennék belőle (eltekintve eleve attól, hogy más, általatok említett változtatások már nem tetszettek - bár én nem láttam az a verziót).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elősször is, nem azt mondtam (írtam), hogy meg kell venni minden kiadást, hanem azt, hogy mindenki megveszi (itt elnézést kérek attól, azoktól akik nem engedhetik meg maguknak anyagi okok miatt). Mert igen is megveszik. Ezt most annyira menő és sikk mondani, hogy nem nem kérem Én megmaradok egy verziónál, és amúgy is nekem már ez nem jön be, és különben is minek az. Ha mást nem, de akkor is le fogod tölteni és eltenni egy dvd tartóba, szóval nem kell vagánykodni hogy nem, mert IGEN!!!

Nincs olyan hogy igazi Star Wars rajongó, és legfőképpen nincs olyan, hogy egy rajongónak bármiféle kritériumnak kell megfelelnie :):) . Ha így lenne akkor csak nagyon kevesen mondhatnák magukat rajongónak. Szerintem már az is fannak nevezhető aki egy hónapban legalább egyszer megnézi valamelyik részt. Ezt nem tenné meg egy olyan ember akinek csak tetszik ez a világ.........

A másik hogy ha nekem vagy jelen esetben nekünk Oldfighterrel el kell fogadnunk a véleményeteket arról, hogy az Adywan nektek nem tetszik, akkor Ti is fogadjátok el, hogy nekünk márpedig tetszik. Vagy ez úgy látszi csak egyfelé működik (vagy ahogy Uri tanárúr mondaná Múkodik :) ). Én ezzel nem azt akarom nektek bizonygatni, hogy márpedig jobb ( pedig jobb :) ) hanem azt, hogy nekem ez tetszik, sőt így tetszik. Nektek meg ha az tetszik hát legyetek boldogok vele, de újból megismétlem önmagam akkor is valamilyen formában meg lesz nektek is, még ha azt is mondjátok, hogy nem, és pont :P:P:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi, ez aztán határozottság. :) :) :)

 

 

Amúgy én csak úgy venném meg/khm....tölteném le, ha végre rákerülnének a szinkronok. Amúgy van vagy négy féle változatom. :)

Sajna én sem vagyok eleresztve, de spórolásra van egy jó bevált módszerem amit évek alatt kifejlesztettem. Nem eszek annyit. :P Tekintve, hogy nem cigizek, nem iszok( NEM FÚJJOL!!! :P :P ), ez a dolog maradt amiből spórolni lehet....és nem csak DVD-kre.....sajnos. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik hogy ha nekem vagy jelen esetben nekünk Oldfighterrel el kell fogadnunk a véleményeteket arról, hogy az Adywan nektek nem tetszik, akkor Ti is fogadjátok el, hogy nekünk márpedig tetszik. Vagy ez úgy látszi csak egyfelé működik

Pedig ha visszaolvasol láthatod, hogy senki nem irt semmit azokra, akiknek tetszik. Csak azt irogatjuk békésen, hogy az Adywanos barmolás valami eszméletlen gáz. Ennyi. Csak a művet minősitjük a magunk nézőponjából :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ha visszaolvasol láthatod, hogy senki nem irt semmit azokra, akiknek tetszik. Csak azt irogatjuk békésen, hogy az Adywanos barmolás valami eszméletlen gáz. Ennyi. Csak a művet minősitjük a magunk nézőponjából :)

Ez olyan Quarronos volt :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ha visszaolvasol láthatod, hogy senki nem irt semmit azokra, akiknek tetszik. Csak azt irogatjuk békésen, hogy az Adywanos barmolás valami eszméletlen gáz. Ennyi. Csak a művet minősitjük a magunk nézőponjából :)

 

Nem nem nem!!!! Én se azt írtam, hogy ránk mondanak írnak valamit is. Annyira van ez a fórum és igen tisztelt közössége kúltúrált és tisztelettudó egy másik portállakó társával, hogy soha semmilyen körülmények között nem kezd bele személyeskedésekbe. Én csak arról írtam, hogy ha nem tetszik akkor nem tetszik, de nem gáz és nem baromság és barmolás. Nem tetszik és kész.

Azt hiszem ahhoz meg mindenkinek hozzá kell szoknia, hogy ha Star Wars akkor semmi se biztos, ha új kiadás akkor az újítás mindig biztos :) , de a legbiztosabb, hogy mindig lesz új és újabb és legújabb kiadvány........ :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi, ez aztán határozottság. :) :) :P

 

 

Amúgy én csak úgy venném meg/khm....tölteném le, ha végre rákerülnének a szinkronok. Amúgy van vagy négy féle változatom. :)

Sajna én sem vagyok eleresztve, de spórolásra van egy jó bevált módszerem amit évek alatt kifejlesztettem. Nem eszek annyit. :P Tekintve, hogy nem cigizek, nem iszok( NEM FÚJJOL!!! :P :P ), ez a dolog maradt amiből spórolni lehet....és nem csak DVD-kre.....sajnos. :S

 

Ááá, ez még nagyon messze van attól.

Biztos vagyok benne, hogy meg fogod oldani valahogy. :P:P:P Ha nem előbb akkor utóbb de Én biztos vagyok benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak arról írtam, hogy ha nem tetszik akkor nem tetszik, de nem gáz és nem baromság és barmolás. Nem tetszik és kész.

De ha tetszik, akkor sem kéne azt írni, hogy mestermű, meg többet ér, mint a hivatalos kiadások. Tetszik és kész, de azért túlzásba sem kell vinni, mert a mestermű nem ott kezdődik, hogy fan-filmekből és más epizódokból nyirbálja ki a komplett jeleneteket, vagy működésképtelenné vagdos egy jól működő párbeszédet, vagy filmidegenné tesz egy jelenetet. Érdkees kísérlet, rajongói alkotásnak első osztályú, de ennél nem több. Az egekbe sem kell ám emelni, mind ahogy a pokolba sem kell elásni. A helyén kell kezelni, a helye pedig a Fan-made szekcióban van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor egy OFF-záróként Adywanról: Szerintem megegyezhetünk benne, hogy mindenki találhat a munkájában olyant, ami mestermű és olyant is, ami barmolás. Hogy ki melyikből mennyit talál, azt embere válogatja. Valaki lejjebb írta, hogy ahány rajongó, annyiféle igény van, hogy mit lehetne még javítani a filmeken. Ezzel maximálisan egyetértek. Biztos, hogy fognak majd kiadni egy újabb, javított verziót. De hogy abban mit fognak javítani, és mennyit vesznek át Adywan munkájából legalább ötlet szintjén, azt nem tudhatjuk. Ki fogják adni egyszer, és nekünk azzal kell beérnünk. Biztos vagyok benne, hogy mindenki meg fogja szerezni valamilyen módon (vásárolva, másolva, letöltve, tudomisén...), és megnézi, még akkor is, ha aztán a kukában végzi mert nem tetszik.

(Adywan pedig egy szempontból mindenképp mestermunkát végzet: bármit is változtatott meg, azt profi technikai színvonalon tette. Hogy aztán kinek mennyire tetszik, azon már lehet vitatkozni... Gondolom itt tenné hozzá Ody, hogy a megfelelő topicban... :) :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most annyira menő és sikk mondani, hogy nem nem kérem Én megmaradok egy verziónál, és amúgy is nekem már ez nem jön be, és különben is minek az. Ha mást nem, de akkor is le fogod tölteni és eltenni egy dvd tartóba, szóval nem kell vagánykodni hogy nem, mert IGEN!!!

Nincs olyan hogy igazi Star Wars rajongó, és legfőképpen nincs olyan, hogy egy rajongónak bármiféle kritériumnak kell megfelelnie :):) . Ha így lenne akkor csak nagyon kevesen mondhatnák magukat rajongónak. Szerintem már az is fannak nevezhető aki egy hónapban legalább egyszer megnézi valamelyik részt. Ezt nem tenné meg egy olyan ember akinek csak tetszik ez a világ.........

Hát bocsánat, de én nem sikkből mondtam, és nem fogom letölteni. :P Moziba járok és eredeti DVD-ket veszek, ha valami nagyon megtetszik (annyiszor és annyit, amennyit megengedhetek magamnak), és nem töltök le filmeket egyáltalán. Ez alól eddig két kivétel volt: az Ep1, mert mire rájöttem, hogy kell nekem, addigra nem lehetett kapni, így az másolt verzióban van meg, és a CW mozifilm (de azt végül is nem néztem meg, és ha meglesz a DVD, akkor le is fogom törölni). A CW sorozatot meg ne számítsuk ide, hiszen azt is csak azért töltöm, mert most másképpen nem elérhető.

 

Azért pedig elnézésedet kérem, hogy félreértettem a mondandódat a rajongói kritériumok tekintetében. :) Csak ez az 'Mindenki ismerje be, hogy ha SW rajongó, akkor biztos kell neki majd minden változat' elképzelésed nekem vörös posztó volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi: Én is hasonlóan gondolkodom mint Pildi. Soha nem volt másolt Star Wars-filmem és nem is lesz.Se VHs-n, se dvd- n ,se blue-ray-en. Egyszerűen nekem annyi örömöt okoz a saga, hogy áldozok rá.Ha nem telik rá ,akkor nem veszem meg, de semmilyen körülmények között nem töltöm le.Nem csak magamnak senkinek sem. Ezt a barátaim tudják rólam. Kérhetnek bármit, de SW-filmet nem töltök le.

 

 

Az Adywan-verziót rajongói munkának tartom, ezt leszedtem, de le is töröltem.Egyetértek Dzséjttel, hogy érdekességnek jó ,de semmi több mert nem hivatalos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Adywan pedig egy szempontból mindenképp mestermunkát végzet: bármit is változtatott meg, azt profi technikai színvonalon tette.

Szerintem az apróságokat zseniálisan oldotta meg, viszont a nagy betoldásokról lerí, hogy amatőr munkát lát az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én magam sem töltök le SW filmet, pedig megtehettem volna!

 

Az EpI-EpII nekem csak másolt DVD-ben van meg, mert nem kapható már Magyarországon, de nem töltöm le a jobb minőségűt, mert nem. Az EpI-en pl. szinkron sincs. Az EpIV-V-VI természetesen a DVD változatban van meg, és az EpI-II-III-at is megvenném így egybe, ha lenne rá mód, bár az is igaz, hogy az EpIII eredeti DVD-n csücsül a polcomon.

 

Amit igazán sajnálok, hogy DVD minőségben nem tudom megnézni egyik régi részt sem, met VHS-en vannak a régiek szinkronnal, az is az RTL-klubról lett felvéve, szóval a minősége... finoman szólva is hagy kívánni valót maga után, pedig én a szinkronos verziót jobban szeretem. Sokkal. (A régiekből. Az újakat csak angolul, ott az EPI-nél a szinkron hiány a kistesómra üt vissza).

 

Rajongó kritérium: Ha az elmúlt egy évben csak az EpII-t láttam egyszer, akkor lehetek rajongó? :) Én sokkal ritkábban nézek SW filmeket, mint bárki más, de ez szerintem abszolúte távol áll a rajongói feltételtől. A szemléletmódban mutatkozik meg az, hogy ki rajongó és ki nem.

 

Hogy felkapod-e a fejed, ha SW-ről van szó,vagy csak lazán továbbsétálsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szemléletmódban mutatkozik meg az, hogy ki rajongó és ki nem.

 

Hogy felkapod-e a fejed, ha SW-ről van szó,vagy csak lazán továbbsétálsz.

Ebben igazad van. Viszont kialakult egyfajta csoportosítás a rajongókon belül. Eszerint vannak a "fanatikusok", akik beöltöznek stb. (pl az 501-es Légió), aztán a "komoly rajongók", akik ugyan nem, vagy kevésbé látványosan öltöznek be, de behatóan foglalkoznak a Star Wars hátterével is (pl ennek a fórumnak a lakói), aztán azok, akik ugyanezt egy lazább, kevésbé mély szinten művelik, és vannak azok, akik ugyan magukat rajongóknak tekintik, de ha elbeszélgetsz velük, kiderül, hogy a "rajongásuk" addig terjed, hogy "Hú, a dzsedik meg a szitek nagyon király csávók, mert olyan király, amikor a lézerkardjaikkal kaszabolják az ellenséget!" Na ennek az utolsó csoportnak a rajongói státuszában nem vagyok biztos. Én azért ettől egy kicsit többet várok el egy magát rajongónak tartó embertől. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú de jó kis parázs vita alakult itt ki gyerekek :)

A lényeg (szerintem) a következő. A SW rajongótábora vagy nézőközönsége egyre fiatalabb. Ezen nincs mit vitatkozni, mert ez tény. Mi sem bizonyítja ezt jobban mint CW. Ezek a fiatalok (itt most mondjuk az 5 és 10 év közötti gyerekeket értem) nem igazán szeretik a klasszikus trilógiát. Ezt tapasztalatból mondom, mert az Én gyerekem is ilyen, illetve nagyon sok ismerősömé is. Őket a látvány érdekli és nem fognak azzal foglalkozni, hogy olyanok mint Mi akik a klasszikon nőttünk fel mit mondanak. A Lucasfilm ezt a területet célozza, célozta meg, mert ebből jön a pénz. A nem kevés pénz!!!! Szerintem Ő úgy gondolkodik, illetve nem csak Ő hanem a részvényesei is, hogy amíg pénz van addig gond nincs. Ezt tudomásul kell venni, hogy egy ilyen nagyvállalatnál nem a tulajdonos diktál hanem a befektetők, még akkor is ha az övé az 51 %. Elég egyszer magára haragítania őket máris kivonják a pénzüket. Szóval a SW-nak mindig meg kell újulnia, különben elveszíti ennek a fiatal korosztálynak az érdeklődését, és ez álltal hatalmas pénzeket. Nekem nagy a gyanúm, hogy ez a kiadás még nem fog tartalmazni semmilyen újjítást, sőt az is elképzelhető, hogy az eddig megjelent verziók lessznek csak egybe pakolva, de már az azt követő kiadás ( és higgyétek el, lesz, azt követő kiadás) már igen jelentős változásokat fog tartalmazni. Persze lehet, hogy nem így lesz, arra gondolok, hogy elképzelhető, hogy lesz benne némi "sminkelés", de olyan nagyon érdemi dolog nem. Majd a következőben.............

És még valami. Ha valakit megbántottam vagy megsértettem volna bármelyik mondatommal, akkor attól elnézést kérek :)

Szerkesztve: - lipi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a fiatalok (itt most mondjuk az 5 és 10 év közötti gyerekeket értem) nem igazán szeretik a klasszikus trilógiát. Ezt tapasztalatból mondom, mert az Én gyerekem is ilyen, illetve nagyon sok ismerősömé is. Őket a látvány érdekli és nem fognak azzal foglalkozni, hogy olyanok mint Mi akik a klasszikon nőttünk fel mit mondanak.

Szerintem ez mindig is így volt. Legalábbis, saját tapasztalatom szerint 5-10 éves korban jómagam is csak a látvány miatt szerettem a Star Warsot (mint minden egyéb sci-fit) és annyit fogtam fel belőle, hogy: Jedi, lézerkard, idegenek, lézerpuska, űrhajók, robotok. És amikor a barátaimmal beszélgettem erről, akkor sem az volt a téma, hogy "olyan durva a története, hát én majdnem lementem hídba, mikor kiderült, hogy Vader az apukája Luke-nak, és most vajon mi lesz az ep6-ban", hanem az általános téma olyanok voltak, mint milyen klasz jármű az X-Wing, milyen szuper a fénykard, milyen cool Vader szerkója, mekkora egy csillagromboló, meg ilyenek. És ekkor is még csak ep4-5-6 volt.

A Blu-ray kiadáson szerintem is biztosan lesz változtatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen igen ez így is van, de!!!!!! Arról ne feledkezzetek meg, hogy a Ti és az Én generációm is más más (csúnya és erős lesz ide ez a szó, de nem tudok hirtelen jobbat) értékrendel rendelkezett és rendelkezik. Ez a mostani generáció meg egyszerüen nem hajlandó megnézni mást mint az erőszakot meg a szexet meg a brutalitást. Ők már nem fognak leülni úgy elmélkedni vagy uram bocsá kicsit filozofálni egy egy filmbéli mondaton vagy jeleneten mint mi, mert nekik nem ez számít hanem az akció akció és akció. Pörögni hadd szóljon visszakettőpadlógáz...... Viszont mostmár Ők fogják vinni a pénzüket a kasszákhoz, tehát ők lesznek az elsőszámú vizuálisan "kielégítendő" célközösség. Ha bejön nekik amit látnak akkor tódulni fognak és jön a pénz is, ha viszont nem, akkor az a bizonyos felsőbb vezetés akikről lentebb említést tettem drasztikusabb lépésre fogja elszánni magát, míg a befektetett pénzük meg nem térül. Ezért mondom azt, hogy mindig meg fog újulni egy egy kiadás................

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen igen ez így is van, de!!!!!! Arról ne feledkezzetek meg, hogy a Ti és az Én generációm is más más (csúnya és erős lesz ide ez a szó, de nem tudok hirtelen jobbat) értékrendel rendelkezett és rendelkezik. Ez a mostani generáció meg egyszerüen nem hajlandó megnézni mást mint az erőszakot meg a szexet meg a brutalitást. Ők már nem fognak leülni úgy elmélkedni vagy uram bocsá kicsit filozofálni egy egy filmbéli mondaton vagy jeleneten mint mi, mert nekik nem ez számít hanem az akció akció és akció. Pörögni hadd szóljon visszakettőpadlógáz...... Viszont mostmár Ők fogják vinni a pénzüket a kasszákhoz, tehát ők lesznek az elsőszámú vizuálisan "kielégítendő" célközösség. Ha bejön nekik amit látnak akkor tódulni fognak és jön a pénz is, ha viszont nem, akkor az a bizonyos felsőbb vezetés akikről lentebb említést tettem drasztikusabb lépésre fogja elszánni magát, míg a befektetett pénzük meg nem térül. Ezért mondom azt, hogy mindig meg fog újulni egy egy kiadás................

Már elnézést, de ez egy baromi durva általánosítás. Egyrészt, Oldi (és Ody, Gyoka, Pildi és Karrde) a te generációd. Másrészt, mi az, hogy a mi generációnk nem ül le mondatokon filozofálgatni és csak az akció-akció-akció? Donát, Rog, Bomarr, jómagam és a többiek, akik a "prequel-generációa" tartozhatnának (ha sokunk nem az ep4-5-6-on "nőtt" volna fel még így is, mert jó eséllyel is 13-17 évesek voltunk, mikor megjelent az ep1, de pl.: Donát pont az ep2-t látta először és lett rajongója az ÖSSZES résznek) is itt vagyunk és nap mint nap boncolgatjuk a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(...)

Engem kihagytál. Én vagyok itt a legfiatalabb. :) Először az EP1-et láttam(mikor először volt a tvben). Utána az EP2 jött, moziban, utána(nyári szünet) EP4, EP5(kölcsönkért videó), 2004 március-április: EP6(TV), végül pedig EP3. Ez az egyetlen eredeti DVD-m van, pedig a trilógia-DVDt nagyon vártam, de mikor kiderült, hogy nem lesz rajta szinkron, nem vett(ett)em meg. (Nézzétek el nekem, 10 éves voltam. :D ) Ha pedig újra kapható lesz, megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem nem kortól függ. A 30-asok közt is vannak, akik nem mennének bele mélyebb filozófálgatásba, és a tizenévesek közt is akadnak, akik hasonló mélységig ismerik az SW-t, mint mi. Szerintem 12-13 éves kortól már van esélye, hogy "komoly" rajongó legyen valaki, mint pl Kolmilan, vagy bármelyikünk. (Persze Kolmilant tekinthetjük kivételes személynek ebből a szempontból, mert rajta kívül csak egy úriembert ismerek, aki hasonló szinten ismeri a Star Wars-t, és nem csak azt hiszi magáról, hogy ismeri.)

16-18 éves kortól viszont szerintem már nem beszélhetünk különösebb korosztálybeli különbségekről. Minden korosztályban megtalálhatók a legkülönbözőbb szinten rajongók egyaránt. (Na jó, 40 felett már nem sok "keménymagos" rajongót ismerek... :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elnézést, de ez egy baromi durva általánosítás. Egyrészt, Oldi (és Ody, Gyoka, Pildi és Karrde) a te generációd. Másrészt, mi az, hogy a mi generációnk nem ül le mondatokon filozofálgatni és csak az akció-akció-akció? Donát, Rog, Bomarr, jómagam és a többiek, akik a "prequel-generációa" tartozhatnának (ha sokunk nem az ep4-5-6-on "nőtt" volna fel még így is, mert jó eséllyel is 13-17 évesek voltunk, mikor megjelent az ep1, de pl.: Donát pont az ep2-t látta először és lett rajongója az ÖSSZES résznek) is itt vagyunk és nap mint nap boncolgatjuk a témát.

 

Drága Dzséjt. Kicsit jobban értelmezd a mondataimat. Nem rólatok hanem a mostani legfiatalabb korosztályról írtam. A 10 éves kortól, de még a fiatalabbról is. És nem, ez nem álltalánosítás, hanem sajnos így van. Tetszik nem netszik. És igen is hogy minden egyes ilyen korosztály között olyan szakadék tátong hogy csak na. Örülök neki, hogy Ti és a környezetetek nem vagytok ilyenek. Ne is legyetek és mutassátok meg, de újra írom, kicsit jobban értelmezd a soraimat. Igaz, hogy az ember minden mondatból csak azt és annyit olvas ki amennyit éppen akar vagy az érdeke kíván.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drága Dzséjt. Kicsit jobban értelmezd a mondataimat.

Csak ugyanezt tudom javasolni, aranyapám. Nem véletlen utaltam erre a fórumra, hiszen csak három generáció gyűlt itt össze, és ebbe benne van a mostani is, amiről beszéltél (képzeld, elolvastam :) ), az enyém is, amiről szintén említést tettél szakadékok képében (írtam én egy szóval is, hogy nem létezik ez a szakadék?), és tiéd is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajongó kritérium: Ha az elmúlt egy évben csak az EpII-t láttam egyszer, akkor lehetek rajongó? :) Én sokkal ritkábban nézek SW filmeket, mint bárki más, de ez szerintem abszolúte távol áll a rajongói feltételtől. A szemléletmódban mutatkozik meg az, hogy ki rajongó és ki nem.

Akkor jobban állsz, mint én :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.