Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Vader itt fojtogatja azt a birodalmi tisztet aki nem akarja beengedni az Uralkodóhoz. Asszem :D

Rosszul tudod, Vader nem tűri, ha fotózzák és a fotós utolsó életben maradt pillanatát láthatjuk a képen.

Amúgy erről a jelenetről nem tudtam, csak egy olyan rémlik, hogy a gárdisták nem engedték be az Uralkodóhoz és ezért el kellett mennie Vadernek, mert őket nem bánthatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul tudod, Vader nem tűri, ha fotózzák és a fotós utolsó életben maradt pillanatát láthatjuk a képen.

Amúgy erről a jelenetről nem tudtam, csak egy olyan rémlik, hogy a gárdisták nem engedték be az Uralkodóhoz és ezért el kellett mennie Vadernek, mert őket nem bánthatta.

Most, hogy így mondod....ez nem az a jelenet, amikor az Endoron fojtogatja a parancsnokot? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul tudod, Vader nem tűri, ha fotózzák és a fotós utolsó életben maradt pillanatát láthatjuk a képen.

Amúgy erről a jelenetről nem tudtam, csak egy olyan rémlik, hogy a gárdisták nem engedték be az Uralkodóhoz és ezért el kellett mennie Vadernek, mert őket nem bánthatta.

 

 

Az előtt van, mielőtt az Uralkodó parancsa ellenére elhagyja a parancsnoki hajót, és jelent neki. Egy tiszt az útjába áll, mondja, hogy nem engedheti be, mert Palpatine meditál, de csúfos halált hal. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az előtt van, mielőtt az Uralkodó parancsa ellenére elhagyja a parancsnoki hajót, és jelent neki. Egy tiszt az útjába áll, mondja, hogy nem engedheti be, mert Palpatine meditál, de csúfos halált hal. :)

 

Értem, köszi szépen :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, kijavítják a lenti videóban is fellelhető fénykard-effekthibákat...

Jó lenne tudni, hogy most ez az előzetes már a BD forrásból van (attól tartok igen)? Mert akkor azt kapjuk ami DVD-n is volt, csak most már HD minőségben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, kijavítják a lenti videóban is fellelhető fénykard-effekthibákat...

:lol: pont ezt néztem én is, hogy a legalapvetőbb fénykard hibával reklámozzák a Blu-Ray-t :D

Amúgy jónak néz ki, és remélem erre ráteszik az eredeti változatot is (ha valamire, akkor a BD lemezre ráférne :D ), valamint már szinkronnal jön ki, mégpedig választható legyen melyik magyarral :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne tudni, hogy most ez az előzetes már a BD forrásból van (attól tartok igen)? Mert akkor azt kapjuk ami DVD-n is volt, csak most már HD minőségben.

 

Aztán pedig jönnek a 3D-s filmek feljavítva, aztán meg az BD-n... ki van ez találva.

 

:lol: pont ezt néztem én is, hogy a legalapvetőbb fénykard hibával reklámozzák a Blu-Ray-t :D

Amúgy jónak néz ki, és remélem erre ráteszik az eredeti változatot is (ha valamire, akkor a BD lemezre ráférne :D ), valamint már szinkronnal jön ki, mégpedig választható legyen melyik magyarral :D

 

Szép álom. :D

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt lehet bővebben olvasni a megjelenésről. Oldie. Szerintem ez még nem a kész anyag. Bár ezt mondtuk anno a DVD láttán is, szóval nagy a valószínűsége, hogy nincs igazam. :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, elég furcsa lenne, ha a Blu-Rayt a DVD-s anyaggal promótálnák...

Éppen ezért szerintem nem lesz semmi változtatás a kép méretén kívül a DVD változathoz képest.

Mint Zééé is mondta, anno HD-ben lettek a felújtások megcsinálva, tehát adódik, hogy azt teszik rá.

Ne legyen igazam ;)

 

kolmilan: igen, szép álom, remélem teljesül :D

Vagy tőlem kiadhatják később is BD-n az eredeti képpel, de akkor azon sem lesz eredeti szinkron :(

Viszont ha kiadják azt már úgy megveszem és ügyes emberekkel ráteszem az eredeti hangot :D

 

Sajnos vén vagyok már ahhoz, hogy az új szinkronnal vagy angolul élvezni tudjam a Star Warst :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen ezért szerintem nem lesz semmi változtatás a kép méretén kívül a DVD változathoz képest.

Plusz abban, hogy ez HD anyag az meg DVD -volt. :lol: Én azért várnék még ezzel. Akkoriban sokan fanyalogtak a "hibák" miatt, szerintem biztos hozzányúltak az effektekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Merem remélni, hogy nem egy ilyennel akarják kiszúrni a szemünket. Most már ott van, lehet szépen a technikai trükkökben utolérni Adywan lézereit.

Szerintem nem fognak annyira belenyúlni a filmbe. Ahhoz sok idő kellene és szerintem mostanában a 3D-sítéssel vannak elfoglalva.

Másrészről ott volt nekik a 7 év, ami a DVD megjelenésétől eltelt. Viszont ha lenne változtatás, nem azzal kéne megetetni, prómótálnii a népet, mintsemhogy a DVD anyagával?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem fognak annyira belenyúlni a filmbe. Ahhoz sok idő kellene és szerintem mostanában a 3D-sítéssel vannak elfoglalva.

Másrészről ott volt nekik a 7 év, ami a DVD megjelenésétől eltelt. Viszont ha lenne változtatás, nem azzal kéne megetetni, prómótálnii a népet, mintsemhogy a DVD anyagával?

Gondolom ez költői kérdés volt. :D

 

Minden esetre idejük az volt a javításokra, az nem lehet kifogás. Gondolom nem két ember ül a monitorok előtt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem fognak annyira belenyúlni a filmbe. Ahhoz sok idő kellene és szerintem mostanában a 3D-sítéssel vannak elfoglalva.

Másrészről ott volt nekik a 7 év, ami a DVD megjelenésétől eltelt. Viszont ha lenne változtatás, nem azzal kéne megetetni, prómótálnii a népet, mintsemhogy a DVD anyagával?

Sansweet mondta, hogy évek óta ezen dolgoznak... És ha már Yodát kicserélték az EPI -ben digitálisra, akkor az annál jóval apróbb dolgokat miért ne javítanák ki? Főleg évek alatt? Egyelőre kivárás van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen...

Mindenesetre örömteli hír, hogy ilyen hamar jön, én Karácsonyra löttem volna be. Mekkora lenne már, ha 21-én jelenne meg, pont 7 évvel a DVD után :lol:

A hazai megjelenésre én is kíváncsi leszek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.