Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Gyerekek, ott vannak a kétezrek tagjainak a beszélgetései. Szerintem azokkal simán fel lehetne dobni a filmet.

Én is őket szeretném a filmbe illesztve látni.

 

Lucas mondta anno, hogy végül úgy döntött Anakinra koncentrált, ezért vágták ki ezeket a jeleneteket. Ami tényleg nem baj, mert így jobban már jobban érződik a későbbi részek karakterközpontisága a filmen.

A karakterközpontúság maradjon meg az ep4-5-6 sajátja, az ep1-2-ben éppen az a jó, hogy a Galaxist távlatokban láthatjuk. Az ep3 ezzel szemben drasztikusan bezárul, és ez kárára válik a filmnek, véleményem szerint. Legalábbis nekem nagyon hiányzik, hogy míg az ep1-2-ben látjuk a háttéreseményeket is, itt a Szenátusból csak tapsikoló semmi lett. Pedig jó lenne látni, hogy nem csak tapsikolni járnak oda az emberek.

 

Az a baj, hogy ezek a filmek már zeneileg is olyan jól megkomponáltak, egy plusz jelenet (legyen bármilyen érdekes vagy informatív), megtörné a zenei ívet. Nem tudom elképzelni, hogy jól sikerülne a bővítés.

Pedig jól sikerült az ep1-2-4-5-6-ban is. :) Gondoljunk csak arra, hogy az ep6 SE-s vége a DVD-re kapott egy pár másodperces új jelenetet, a képek és a zene üteme mégsem tört meg. Vagy az ep1 amúgy tök fölösleges taxis jelenetét is jól beillesztették, de a fogatverseny alatt is nagyon jól megoldották a dolgot. Az SW-ben eddig nagyon jól sikerült a zene és a kép bővítése, átszabása. Ellenpéldának ott az Alien3 SE... hát jujj. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karakterközpontúság maradjon meg az ep4-5-6 sajátja, az ep1-2-ben éppen az a jó, hogy a Galaxist távlatokban láthatjuk. Az ep3 ezzel szemben drasztikusan bezárul, és ez kárára válik a filmnek, véleményem szerint. Legalábbis nekem nagyon hiányzik, hogy míg az ep1-2-ben látjuk a háttéreseményeket is, itt a Szenátusból csak tapsikoló semmi lett. Pedig jó lenne látni, hogy nem csak tapsikolni járnak oda az emberek.
Szerintem az EPIII -ban is pont annyi szenátusi jelenet van mint elődjeibe. Sőt talán még több is. A film felétől válik a film karakterközpontúvá, ami elengedhetetlen az átmenethez az EPIV -be. Szerintem jól sikerült.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az EPIII -ban is pont annyi szenátusi jelenet van mint elődjeibe. Sőt talán még több is. A film felétől válik a film karakterközpontúvá, ami elengedhetetlen az átmenethez az EPIV -be. Szerintem jól sikerült.

Nem feltétlen csak a szenátusi jelenetekre gondoltam, hanem inkább a politikai jelenetekre. Amikor Anakintól függetlenül, vagy legalábbis az ő aktív közbeavatkozása nélkül működnek az események. Ala 2000-ek tanácsa, míg az ep1-ben és ep2-ben minden politikai jelenet ilyen volt. Jó lenne látni, hogy a Köztársaságban nem csak két politikus maradt észnél. Persze nem kéne mindet belepakolni, elég lenne csak az, amelyikben szóba kerül a Lázadás és az, hogy már nem igazán bíznak a Jedikben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Szerintem az EpIII zeneileg annyira nem kiforrott, hogy gondot okozzon egy új jelenet beillesztése... de erről Zoli többet tudna mondani. :)

 

Én nem várok bele plussz jelenetet, félek, hogy megtörné a film jól felépített dinamizmusát...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lesz plusz jelenet. Zeneileg meg lehetne oldani, mivel az ep2-3 zeneileg messze alulmarad a többi részhez képest, pár zenei átemelés innen-onnan szinte már "természetes" volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én sem tudnék elképzelni egy új részt mert szerintem már minden benne van aminek benne kell lennie és izgalmas lesz tőle.

 

Hát szerintem nem lesz marha olcsó a berendezés én már néztem hát a legolcsóbb az 50 ezer forintba kerül persze ez még váltoszhat de az biztos hogy 30 ezernél olcsóbban nem lesz egy év mulva se szerintem nekte mi a véleményetek?

 

szerintem nem lesz a 1.2,3 hozzáadás.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem értem
Olvasni csak tudsz. És leszel szíves nem végtelen karaktereket beütni. A hozzászólásod törölve lett.

A lényeg, hogy használd a hozzászólások alatt lévő Válasz opciót ha reagálni szeretnél valakinek a hozzászólására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Star Wars Trilogy 4D Full Ultra HD 2160p, Dolby SurSurround TruHD 10.1 THX ExSpecial Edition.

 

:D :D :D

Az majd 2040 -ben. :)

 

 

Minek harangoztad be? :P Teljesen megfeledkeztem róla, most meg elkezdtem izgulni. :D

Izgulj csak, az a jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy koppanjunk, és bejelentenek valami tök snassz dolgot. Ha Blu-ray, ajánlom, hogy legyen trailer, néhány felújított jelenettel (főleg fénykardokkal és ep1-es CG Yodával), hogy megnyugodjon a kicsi szívem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy koppanjunk, és bejelentenek valami tök snassz dolgot. Ha Blu-ray, ajánlom, hogy legyen trailer, néhány felújított jelenettel (főleg fénykardokkal és ep1-es CG Yodával), hogy megnyugodjon a kicsi szívem. :)

Mivel Vegas -ban egy elektronikai kiállításon, konkrétan a Panasonic standján lesz a bemutató, kétlem, hogy ne a BD kiadás legyen a téma (egy jó kis előzetessel a helyszínen megspékelve). :) Főleg, hogy a hivatalos oldal is főlapon hozza. Stay tuned. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.