Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Pontosan mi a gáz a Vader Luke kardösszecsapással?

Nálunk jóval drágább lesz a Blu-Ray nem csak 140$ átszámítva.

 

Ez a gáz a jelenettel: linkelem, mert nagy a kép. A jobb oldali a teljesen eredeti, semmin nem változtatott változat.

Párbaj

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk jóval drágább lesz a Blu-Ray nem csak 140$ átszámítva.

 

Ez a gáz a jelenettel: linkelem, mert nagy a kép. A jobb oldali a teljesen eredeti, semmin nem változtatott változat.

Párbaj

 

 

Köszi. Látom már ,egymásba vannak csúszva a kardok.. Ezt eddig észre sem vettem. :D

 

Ha 140 dollár maradna ithon is akkor is szép ára lenne mert az 28000 ft(200-al számoltam a dollárt). Nagyon jó lenne ha ennyi maradna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos! Ne dezinformáld már a jó népet. :P

 

Nálunk jóval drágább lesz a Blu-Ray nem csak 140$ átszámítva.

Szerintem 20-25 körül lesz nálunk, 30 -on felül el se lehetne adni csak egy-kettőt.

 

Ez a gáz a jelenettel: linkelem, mert nagy a kép. A jobb oldali a teljesen eredeti, semmin nem változtatott változat.

Párbaj

A jobb oldali túl van világítva, azért nem látszik az összeakadt fénykard. Pedig ott is össze van. Az más kérdés, hogy a jobb oldali a szebb kivitel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tojásos? Én azt 35000-ért láttam.

Boltban nem láttam, az Xpress-es árat írtam be:

http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FILMAZ=12922&VID=R4628369939666918

és ez nem a tojásos volt, mert az 53000:

http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FILMAZ=12919&VID=R4628369939666918

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boltban nem láttam, az Xpress-es árat írtam be:

http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FILMAZ=12922&VID=R4628369939666918

és ez nem a tojásos volt, mert az 53000:

http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FILMAZ=12919&VID=R4628369939666918

 

 

Akkor valamit félrenéztem. Ez nagyon durva főleg a tojásos. Ennyi kb a rezsim nyáron. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az egyik szemem sír, a másik meg üveg... :) Azért jó lett volna egy nem összeakadó fénykardot bevágni (akármi óta is van összeakadva, egy dolog tény: a DVD-ig ez k*rvára nem látszódott :angry: ). Azért tudnám értékelni, ha ezek a dolgokat kijavítanák, mert már DVD-n is ordító hibák voltak, Blu-ray-en egyenesen sikítozni fognak. Nem kell nekem Adywan-féle összerondítás, de azért a zöld kockákat és a fénykarddefekteket kijavíthatnák. Amúgy valami hihetetlen, hogy beválogatták az összes létező effekthibát ezen a téren. Most ez vagy úgy jött, hogy érezze a rajongó: nem lesz semmi változtatás. Vagy direktbe szórakoznak velünk, hogy most felhördül a tömeg aztán bumm... A blu-rayen meg eldobjuk az agyunkat a sok javítástól.

 

Szerk.: amúgy mindentől függetlenül, ez a trailer nagyon ott van a szeren.

 

Ody, elég furcsa lenne, ha a Blu-Rayt a DVD-s anyaggal promótálnák...

Az nem volt furcsa, hogy a DVD-t a '97-es VHS-sel promotálták? ;)

http://www.youtube.com/watch?v=tnLHCVf3seU&feature=related

Leia mögött a folyosó még mindig "rövid", és az összeakadós fénykard jelenet sem annyira összeakadós még, csak, hogy a két legárulkodóbb momentumot említsem :) De az összes fénykardeffekten látható, hogy az '97-ből való, nem 2004-ből. Szóval, a történelmet figyelembe véve, az, hogy a Blu-ray-t a DVD-vel promotálják, nem jelent sokat a jövőre nézve :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem volt furcsa, hogy a DVD-t a '97-es VHS-sel promotálták? ;)

Az is fura volt :D és ahogy mondod elég furák ezek a Lucasék, mert a 2006-os eredetit is a 2004-essel promózták (nagyrészt) :lol:

 

Szerk: A DVDextrán jamamura sem látja felhősen a dolgokat :(

(ha már anno regisztrált ide, megtisztelhetne minket, hogy valamikor ide is ír :D )

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk: A DVDextrán jamamura sem látja felhősen a dolgokat :(

(ha már anno regisztrált ide, megtisztelhetne minket, hogy valamikor ide is ír :D )

Őt sose érdekelték ezek a szőrszálhasogatások, ő nem kocka. :P A híre pedig elégé hasonlít az enyémre, nem lennék meglepve ha járt volna itt. :D De persze lehet, hogy hülyeség. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, hát...

Én bízom benne, hogy csak szórakoznak velünk. Mindenki tudja, hogy az ep2 óta a dvd-kiadások (ep3, trilógia) hagytak kívánnivalót maguk után. Amiben egyedül biztosak lehetünk, hogy a kép fenomenális lesz. A hangtól már tartok egy kicsit, az effektekről nem is beszélve.

Szóval egyrészt itt van az általunk jól ismert oldal, az eddigi tapasztalataink.

Viszont itt van egy most kibontakozó formátum, amin olyan megjelenések láttak már napvilágot és olyan minőségben, hogy szem-száj marad tátva (az Inception-nek és az Iron man 2-nek olyan képük és hangjuk van, hogy becsokizik az ember). Ezért nem kisebb a tét, mint a SW hírneve. Minimum a képnek és hangnak olyat kell ütnie, hogy tesztlemez legyen, bármelyik részről is legyen szó.

Az effektek már inkább a rajongói réteg elvárásai, persze joggal.

Összefoglalva: most közel olyan minőségben lehet majd megnézni a sagat, ahogy George is nézheti otthon, mivel ma már az otthoni mozizás lehetőségei vetekszenek a hagyományos mozikkal. Most majd kiderül, hogy George mennyire igényes önmagához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök a hírnek, bár nem valószínű, hogy megveszem most. :)

Viszont tényleg nagyon ideje lesz egy ilyen filmtörténeti klasszikust BD-n is elérhetővé tenni. :) Én biztos vagyok benne, hogy nem a DVD-anyagokat rakják rájuk, az nagyon ciki lenne, az igénytelenség netovábbra. Kizárt, hogy ezt meglépjék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(ep3, trilógia)

Az EP3 -nál a hang gyenge, viszont képminőségben minden általam látott DVD -t üt.

 

 

Egyáltalán nem hoz lázba a Blue Ray megjelenés.

Nekem DVD-n kéne szinkronosan a 6 film.

Blue-Ray-en nem érdekel, nem veszem meg.

Nem akarlak elkeseríteni, de DVD-n már a büdös életbe többet nem fog megjelenni az SW, nem hogy magyar szinkronnal....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nálam is sokban függ a dolog a következőktől:

 

- mennyire lesz javított az effekt vonal?

- Lesz-e az extrákon felirat?

- mennyi lesz az ára?

 

Abban az esetben szinte biztos nem veszem meg, ha egy az egyben a DVD verziót pakolják rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nálam is sokban függ a dolog a következőktől:

 

- mennyire lesz javított az effekt vonal?

- Lesz-e az extrákon felirat?

- mennyi lesz az ára?

 

Abban az esetben szinte biztos nem veszem meg, ha egy az egyben a DVD verziót pakolják rá.

 

 

Ugyanígy vagyok vele én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EP3 -nál a hang gyenge, viszont képminőségben minden általam látott DVD -t üt.

 

 

 

Nem akarlak elkeseríteni, de DVD-n már a büdös életbe többet nem fog megjelenni az SW, nem hogy magyar szinkronnal....

Tudom. Így marad a másolt verzió nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.