Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Azok, de lehet a filmből, legalábbis az sw.com -on mintha erre utalnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most biztos, hogy nem veszem meg, mivel sem lejátszani nem tudom, sem pénzem nincs rá, de engem is érdekel, hiszen még jó pár évig biztos kapható lesz...

Akkor lehet, hogy olcsóbban is tudod majd megvenni. Továbbra is azt mondom, hogy ha egy az egyben a DVD -n látott verziót rakják rá a lemezekre, akkor nem valószínű, hogy megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lesz akkor? Kiderül az amit eddig is sejtünk? :D

Szerintem full BD előzetes most már a valódi képekkel, doboz bemutató és extrák listája. Minden amit tudni kell az év megjelenéséről. Mert ha nem az lesz, akkor igen csak morcos leszek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én attól félek, hogy az igazán nagy durranásokat a 3d-s mozis változatokra tervezik (végül is be kell valahogy csábítani a tömegeket a moziba, a 3d manapság nem biztos, hogy elég).

Remélem a Lucasfilmnél is tisztában vannak vele, hogy a neten elérhető 1080p-s mkv epizódok minősége így is mindent üt, valami újítás KELL az idei kiadásra is. Ha ezeken a lemezeken sem lesz szinkron, akkor az egy hatalmas fekete pont.

4 és fél perc körülire saccolom a holnapi előzetest, és a kimaradt jelenetekre vagyok a leginkább kíváncsi (Valorum és Palpatine beszélgetése az ep1-ből, Padmé felteszi C3PO-ra az ezüst borítást az ep2-ben, Bail Organát megállítják a köztársasági őrök az ep3-ban, stb.).

 

Ja, és ajánlom nekik, hogy eddig soha nem látott extrákat pakoljanak a blu-ray-re, bár az előzetesek és a music videók gondolom kötelezőek és lehagyhatatlanok, a making of sorozat például csak a helyet foglalná...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Valorum és Palpatine beszélgetése az ep1-ből, Padmé felteszi C3PO-ra az ezüst borítást az ep2-ben, Bail Organát megállítják a köztársasági őrök az ep3-ban, stb.).

WTF? :o:shocked::yes: Egyedül a Padmés ismert előttem (illetve, ha a Bailes az, amikor Obi-Wannal és Yodával leszállnak a Coruscanton, és jön az elmetrükk, akkor az is), a másik kettőről még csak nem is hallottam. Különösen az az ep1-es beszélgetés hangzik jól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet, hogy én a napokban szert tettem egy laza 5730 kbps-os DTS-HD-val felszerelt Tron: Legacy-ra, meg egy 8000 kbps-el rögzített Kraftwerk DVD-Audio koncertre. :shocked:

Japán 8,9-es földrengése ezekhez képest egy erőtlen lepkefing érzését kelti.

Szóval én a hangtól várnék irgalmatlan minőséget. A kép biztos gyönyör lesz. A hibák javítása... nem merek mondani semmit. :para:

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, csak spekulálok, ne vedd készpénznek, hogy ezek rajta is lesznek a blu-rayen!!!

Tudom, hogy spekulálsz, engem csak az lepett meg, hogy ilyenek egyáltalán léteznek. Eddig lövésem sem volt, hogy terveztek olyan jelenetet az ep1-be, amiben Palpatine találkozik Valorummal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem full BD előzetes most már a valódi képekkel, doboz bemutató és extrák listája. Minden amit tudni kell az év megjelenéséről. Mert ha nem az lesz, akkor igen csak morcos leszek. :)

 

Olvastam MovieWeb-en egy hírt amiben arról találgatnak hogy nem csak BD megjelenést fogják bejelenteni.

Írnak egy EpVII-ről és egy új sorozatról.Bár szerintem ezekre elég kevés az esély. :cry:

 

Itt:http://movieweb.com/news/star-wars-the-complete-saga-reveals-all-on-may-4th

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam MovieWeb-en egy hírt amiben arról találgatnak hogy nem csak BD megjelenést fogják bejelenteni.

Írnak egy EpVII-ről és egy új sorozatról.Bár szerintem ezekre elég kevés az esély. :cry:

 

Itt:http://movieweb.com/news/star-wars-the-complete-saga-reveals-all-on-may-4th

Na így meg aztán pláne izgalmas a várakozás. :D De én EPVII bejelentésre nem számítok. Szerintem csak a BD -ről lesz infó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.