Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Hát ez elképesztően soványka... Még kevesebb, mint amire számítottam. Rajongói csoportosulásról és paródiákról csinálni három órányi anyagot a lemezre - ennél azért többet is össze lehetett volna hozni.

A trilógia-borítóktól nem vagyok elájulva, de a saga dobozé szép lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég, ez a pár egymásba futó kép egy promo anyag, amit a Lucasfilm adott ki? Ez nagyon alul van. Ember legyen a talpán aki ettől izgalomba jön. A boritók mondjuk szuperek, de ezért igazán kár volt egy ilyen dügunalmas és semmitmondó videót csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég, ez a pár egymásba futó kép egy promo anyag, amit a Lucasfilm adott ki? Ez nagyon alul van. Ember legyen a talpán aki ettől izgalomba jön. A boritók mondjuk szuperek, de ezért igazán kár volt egy ilyen dügunalmas és semmitmondó videót csinálni.

Szó mi szó, ezt nehéz lesz alulmúlni. Azért is írtam alább, ennek a hírnek megfelelt volna egy kis cikkely az sw.com -on. No de ekkora felhajtást csinálni ezért...???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cáfoljatok meg, de jól emlékeztem, hogy anno amikor januárban bejelentették, akkor a 2 trilógiára 3 lemezest írtam, nem 4-et, ami azt jelenti, hogy a 9 lemezesben lesz mind3.

Anno a cikk: http://starwars.com/themovies/saga/preorder_bluray/index.html

 

Közben ez módosult 4 lemezre, vagy csak ebben reménykedünk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát figyelj, ha úgy nézzük, hogy kikerültek a dobozok meg a specifikációk, akkor már pozitívabb a helyzet. Csak ez a montázsos kavarás ne lett volna. Ez elég kiábrándító volt, hogy 6 órát vártunk egy montázs befejeződésére :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó mi szó, ezt nehéz lesz alulmúlni. Azért is írtam alább, ennek a hírnek megfelelt volna egy kis cikkely az sw.com -on. No de ekkora felhajtást csinálni ezért...???

Persze... nem tudom elképzelni milyen marketing csapat van náluk akik komolyan azt hitték, hogy ez működni fog. Szinvonaltalan. Ráadásul az extrák se nagy eresztések. Már tényleg csak az hiányzik, hogy a kardok meg a többi is maradjon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát figyelj, ha úgy nézzük, hogy kikerültek a dobozok meg a specifikációk, akkor már pozitívabb a helyzet. Csak ez a montázsos kavarás ne lett volna. Ez elég kiábrándító volt, hogy 6 órát vártunk egy montázs befejeződésére :(

Pontosan! Itt a körítéssel és a beetetéssel van a baj.

 

Persze... nem tudom elképzelni milyen marketing csapat van náluk akik komolyan azt hitték, hogy ez működni fog. Szinvonaltalan. Ráadásul az extrák se nagy eresztések. Már tényleg csak az hiányzik, hogy a kardok meg a többi is maradjon.

Én is értetlenül állok a dolog előtt. Hülyének nem kellene nézni senkit, mert az visszaüthet. Az extrákban biztos lesznek érdekességek, de igazából engem azok túlságosan sose izgattak. A filmeken van a hangsúly, és bár jól hangzik a DTS hangsáv (mondjuk BD -nél ez a minimum), azért a képanyag miatt még erősen aggódok. Reméljük a legjobbakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze... nem tudom elképzelni milyen marketing csapat van náluk akik komolyan azt hitték, hogy ez működni fog. Szinvonaltalan. Ráadásul az extrák se nagy eresztések. Már tényleg csak az hiányzik, hogy a kardok meg a többi is maradjon.

 

Nem tudom Lucas egyáltalán látta-e ezt, vagy csak fogja. Lucas helyében a marketingesek vezetését én kirúgnám. Ezzel az "előzetessel" 50 darabot nem fognak eladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a megoldás egyébként nem volt rossz, hogy a rajongói aktivitásra építettek, hogy az indukálja a több és több infót. Csak az a baj, hogy elfelejtettek valódi tartalmat tenni a kampány mögé.

 

Az extrákkal az a gondom, hogy semmi valódi újdonság nincs benne. The Beginning, Within a minute, Empire of Dreams - kiváló anyag volt mindegyik. De most korabeli filmeket látunk, meg rajongókról készült anyagokat. Nem szakadnak meg, hogy a kedvünkre tegyenek a pénzünkért, mintha csak le akarnák tudni az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a megoldás egyébként nem volt rossz, hogy a rajongói aktivitásra építettek, hogy az indukálja a több és több infót. Csak az a baj, hogy elfelejtettek valódi tartalmat tenni a kampány mögé.

Ez-az. Egy előzetest kellett volna így megalkotniuk, nem egy montázst. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a megoldás egyébként nem volt rossz, hogy a rajongói aktivitásra építettek, hogy az indukálja a több és több infót. Csak az a baj, hogy elfelejtettek valódi tartalmat tenni a kampány mögé.

Nem gondolták, hogy ezzel nagy csalódást generálnak? Presztízsveszteséggel is járhat egy ilyen amatőr módon megszervezett akció.

 

Az extrákkal az a gondom, hogy semmi valódi újdonság nincs benne. The Beginning, Within a minute, Empire of Dreams - kiváló anyag volt mindegyik. De most korabeli filmeket látunk, meg rajongókról készült anyagokat. Nem szakadnak meg, hogy a kedvünkre tegyenek a pénzünkért, mintha csak le akarnák tudni az egészet.

Számomra érdekesen hangzanak a régi werkfilmek is, biztos lesz bennük elég csemege. Engem főleg a kivágott és eddig be nem mutatott jelenetek érdekelnek. Bár amit mutattak tavaly a Celebration -ön olyan szinten gagyi, hogy alig hittem el amikor megnéztem. Azt hittem valami fan filmből van. Íme:

 

http://www.youtube.com/watch?v=o-12pMJixdE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez a fénykardos jelenet legalább megdobogtatja az ember szívét, főleg azokét akik olvasták a regényt. Másrészről felújított képpel nagyobbat ütne az biztos ;)

A fénykard nem rossz, de maga Vader beszéde...és az innen-onnan összeollózott jelenetek szerintem elég bénák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fénykard nem rossz, de maga Vader beszéde...és az innen-onnan összeollózott jelenetek szerintem elég bénák.

Vadert tényleg ki lehetett volna hagyni innen. A regényben se írtak róla ezen mozzanat közben mikor Luke a kunyhóban tevékenykedett.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit szomorú vagyok.

Az emberi természet nem változott meg az utóbbi tíz évben. Miért nem lehet a jól bevált taktikát alkalmazni?

Ha leadnak egy-két jelenetet (esetleg kritikusabb részekről) és mellé kihangsúlyozzák, hogy ez még csak apróság ahhoz képest, ami a teljes Saga-n lesz, már hülyét kaptunk volna, mert érezzük, hogy kényeztetni fognak minket.

Az alapkövetelményem legalább megvan: DTS.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit szomorú vagyok.

Az emberi természet nem változott meg az utóbbi tíz évben. Miért nem lehet a jól bevált taktikát alkalmazni?

Ha leadnak egy-két jelenetet (esetleg kritikusabb részekről) és mellé kihangsúlyozzák, hogy ez még csak apróság ahhoz képest, ami a teljes Saga-n lesz, már hülyét kaptunk volna, mert érezzük, hogy kényeztetni fognak minket.

Az alapkövetelményem legalább megvan: DTS.

Nagyon dugdossák azt a képanyagot... Semmi jóra nem számítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondolták, hogy ezzel nagy csalódást generálnak? Presztízsveszteséggel is járhat egy ilyen amatőr módon megszervezett akció.

 

Számomra érdekesen hangzanak a régi werkfilmek is, biztos lesz bennük elég csemege. Engem főleg a kivágott és eddig be nem mutatott jelenetek érdekelnek. Bár amit mutattak tavaly a Celebration -ön olyan szinten gagyi, hogy alig hittem el amikor megnéztem. Azt hittem valami fan filmből van.

 

Valóban gondolhattak volna rá. Ezerszer amatőrebb, mint pl. az EP2 Breathing trailere, ami szintén nem volt egy nagy durranás látványilag: sok fekete, közte 10-12 félmásodperces néma snitt, Vader-légzéssel, mégis óriásit szólt az egész. 2011-ben pedig már ismert, homályosan nagyítódó állóképeket kapunk, tompa zene- és effektsávval. Igazából a rajongók is jobbat tudnának csinálni.

 

A kivágott jelenetek érdekesek ugyan, de azokból nem számítok átütő erőre, mert csak pár percnyi anyagról lehet szó filmenként (a negyven órából). Ez az EP6-os jelenet engem is elborzasztott kicsit, megértem, hogy kivágták. Pedig olyan sokáig benne volt a filmben, hogy Williams még zenét is komponált hozzá.

Azért említettem a fő dokumentumfilmeket, mert a mozifilm mellett eddig mindig volt egy exkluzív nagy film, amivel büszkélkedhettek a lemez megjelenésekor. Úgy látom, ez most elmarad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért említettem a fő dokumentumfilmeket, mert a mozifilm mellett eddig mindig volt egy exkluzív nagy film, amivel büszkélkedhettek a lemez megjelenésekor. Úgy látom, ez most elmarad.

Pedig mikor lehetett volna csinálni egy átfogó filmet magáról az SW SAGA -ról ha nem most? Erre 501 -esek meg SW spoof.... :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy hónappal ezelőtt még jó lett volna ez a "diavetítés" jellegű akármi április 1-i fake gyanánt. De így... azt hiszem, mindent leírtatok már előttem, amikkel maximálisan egyetértek. Napról napra többet vártam ettől a kiadástól és komolyan azt fontolgattam, hogy beszerzem életem első BR lemezeit. Ez az "előzetes" viszont annyira nem ígér sok jót, hogy már le is mondtam róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem már akkor megvett kilóra a Star Wars BD kiadása, amikor eleve meghallottam a hírt, hogy egyáltalán kiadásra kerül. Semmi promóciós anyag, semmi extra nem kell ahhoz nekem, hogy biztos legyen a vásárlás (azért a szinkronban nagyon reménykedem)... mivel nekem csak az EPISODE III van meg eredetiben DVD-n, a BD kiadás megvétele, mondhatni "kötelező" lesz számomra... és milyen jól fog mutatni, a Matrix Trilogy, Tron Legacy, Terminator Salvation, Avatar Gyűjtői Kiadás, és a kofferes Inception BD-m mellett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem már akkor megvett kilóra a Star Wars BD kiadása, amikor eleve meghallottam a hírt, hogy egyáltalán kiadásra kerül. Semmi promóciós anyag, semmi extra nem kell ahhoz nekem, hogy biztos legyen a vásárlás (azért a szinkronban nagyon reménykedem)... mivel nekem csak az EPISODE III van meg eredetiben DVD-n, a BD kiadás megvétele, mondhatni "kötelező" lesz számomra... és milyen jól fog mutatni, a Matrix Trilogy, Tron Legacy, Terminator Salvation, Avatar Gyűjtői Kiadás, és a kofferes Inception BD-m mellett :D

A szinkronban én is nagyon bízom. Jelenleg úgy áll a dolog, hogy a szinkrontól teszem függővé a BR kiadás megvételét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Ha a hosszidő nem változik, attól még akár agyon is javítgathatják a különböző jeleneteket, és még a szinkron is passzolhat. Új, hosszabb jelenetekre nem számíthatunk, de a hibák javítása még mindig esélyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.