Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Végre egyben lesz az egész, isten ments, hogy megint külön-külön vegyem meg őket. :)

Persze, én is azt szeretném, ha egy dobozban lenne 9 lemez, de kis Anakin és Luke a Tatooine-on borító nekem nem jön be. Viszont egy b*zi nagy Yoda és Vader már inkább :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, én is azt szeretném, ha egy dobozban lenne 9 lemez, de kis Anakin és Luke a Tatooine-on borító nekem nem jön be. Viszont egy b*zi nagy Yoda és Vader már inkább :D

Az már uncsi. :P És ott Anakinnak háttal Luke van, szóval ez még művészibb is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minket jól átvertek. A minden kikderülből megtudtuk, hogy a 9 lemezből 6-on a filmek lesznek, de hogy milyen formában, az még titok. Lesz 2 extra lemez, amin extrák lesznek. Részletek majd valamikor, de nem ma. Aki megveszi a 6 filmet egyben, az pedig kap egy bónusz lemezt, aminek 8 filmjéből 5-öt már láthattunk máshol is. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minket jól átvertek. A minden kikderülből megtudtuk, hogy a 9 lemezből 6-on a filmek lesznek, de hogy milyen formában, az még titok. Lesz 2 extra lemez, amin extrák lesznek. Részletek majd valamikor, de nem ma. Aki megveszi a 6 filmet egyben, az pedig kap egy bónusz lemezt, aminek 8 filmjéből 5-öt már láthattunk máshol is. :pfff:

 

Nem egyet, hármat. A régi trilógia kimaradt jelenetei nem hoztak lázba? Én azokra fenem a fogam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Blu Ray kampány minden egyes húzásával egyre nagyobb csalódást okoz. :angry:

Eddig volt egy DVD -ből összevágott trailer, és most ez a nagy leleplezés... LOL! Már csak ennyire futja? Eddig nem látszik miért kellene ezt nekem megvennem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez édeskevés. Én valamiféle baromi nagyfelbontású trailerre számítottam amiben pl a fénykardhibák ki vannak javítva. Ez a pár kép bedobása reklámként a Br-hez nem méltó az sw-hez. hab a trotán hogy a "Choose your country"-nál hazánk nem szerepel, azaz tuti hogy az extrákon nem lesz felirat, a filmeken még szinkron sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6 film egybeni megvételéért csak 1 bónusz lemez jár. A másik kettőt akkor is megkapod, ha trilógiánként szerzed meg a filmeket.

Hát akkor ha meg is veszem (ez most nagyon felhúzott, hogy 6 órát kellett várni egy montázsra) akkor marad az egyben.

 

Frenkie: Nem hiszem, hogy ettől függenek a honosítás. Bár ettől függetlenül lehet az lesz, amit mondasz. Majd meglátjuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez édeskevés. Én valamiféle baromi nagyfelbontású trailerre számítottam amiben pl a fénykardhibák ki vannak javítva. Ez a pár kép bedobása reklámként a Br-hez nem méltó az sw-hez. hab a trotán hogy a "Choose your country"-nál hazánk nem szerepel, azaz tuti hogy az extrákon nem lesz felirat, a filmeken még szinkron sem.

 

A csehek sincsenek ott, mégis lesz szinkron a BD-jükön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább nézem a DVD-t.

Nálam is. Mondjuk én a régi szinkronnal nézek klasszikot, így szerintem ígyis-úgyis marad a custom DVD nézés számomra :D

Viszont az extra lemez tartalma nagyon érdekel, de gondolom majd csak fent lesz neten.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként elnézve az extrákat, kit érdekel az 501 -es légió 1 óra 20 perces időtartamban? Az egy amcsi fan tömörülés, ami igaz, hogy azóta kiterjedtebb lett, de ne ilyeneket rakjanak már egy ilyen kiadásra! Vicc a köbön. Ennyi erővel csinálhatnának rólunk is kisfilmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És vannak emberek, akik új tv sorozat, neadjisten Episode 7 bejelentést vártak ma. :lol:

Azok milyet csalódhattak ma. :D Egyébként ennek az egésznek a lényegét már az elején ellőtték, hisz mind a borítók, mind a specifikáció töredékek már kint voltak az egész bohóckodás megkezdése előtt a neten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicc a köbön. Ennyi erővel csinálhatnának rólunk is kisfilmet.

Valami hasonló lett volna a Fanboys DVD-n, csak az szépen lemaradt :(

De amúgy igazad van, amicsikon kívül (talán még őket se nagyon) kit érdekel az 501-esek? :)

hisz mind a borítók, mind a specifikáció töredékek már kint voltak az egész bohóckodás megkezdése előtt a neten.

Persze, épp a montázs kezdete előtt hozták nyilvánosságra a specifikációkat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, épp a montázs kezdete előtt hozták nyilvánosságra a specifikációkat.

Akkor mi értelme volt az egésznek? Még egy lemez szitázást se láttunk! Elmehetnek a pics*ba. A TCW-t ezerszer jobban promozzák mint a SAGA BD kiadást. Röhejes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor van pofájuk beleírni a hírbe, hogy: " Fans will get an exclusive first look at some of the collection's extensive special features at this year's San Diego Comic-Con International -- which marks Lucasfilm's 35th anniversary as a Comic-Con presence"

 

:fuck2::fuckoff:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.