Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

A borítók nagyon bejönnek, az extrák meg majd feliratozva érnek majd valamit :)

Szó se róla, tisztességes mennyiségű extrát pakolnak fel rá (csak lenne hozzá felirat... szvsz nem lesz...).

40 órányi extrához kizárt, hogy lesz felirat. Bár nem tudom a többi hasonló volumenű kiadásnál volt-e erre példa? Fox kiadvány esetében biztos nem.

 

Már 43%, jövünk fel, mint a ... higany :lol:

Remélem még ma elérjük a 100%-ot :)

Én bízom benne. :D Nagyon várom már mi lesz a végén. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak a prequel filmek képeit játsza le a hivatalos oldali videó. Remélem nem ehhez hasonló régi trilógiás montázs lesz a meglepetés. Igazi trailert akarok, igazi részletekkel. Az nem fér bele a "május 4-én minden kiderül"-be, hogy lesznek kimaradt és alternatív jelenetek meg további meglepetések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak a prequel filmek képeit játsza le a hivatalos oldali videó. Remélem nem ehhez hasonló régi trilógiás montázs lesz a meglepetés. Igazi trailert akarok, igazi részletekkel. Az nem fér bele a "május 4-én minden kiderül"-be, hogy lesznek kimaradt és alternatív jelenetek meg további meglepetések.

Szerintem ez csak a bemelegítés addig, amíg nem töltődik be rendesen az egész. Ez így elég vékony lenne a felhajtáshoz képest. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már el is van rendezve a dolog. :P Remélem a trailer hatására megveszed az első BD lejátszódat. :D

Csak sorjában. Először majd a tv.... :)

 

 

Nem inkább pitdroid fejet? :D

Abba beletörik a bicskám :P

 

 

Vagy bantha :lol:

Azt meg fel sem érem :P:D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

96% Ez már a finis.

Dzséjt bá', vagy vegyél szemüveget, mert az 86% vagy velem szórakozik az sw.com :D

 

Kövezzetek meg, de nagyban nézve se győzött meg a 6-os gyűjtődoboz. Ha lesznek egyben és külön is a dobozok, akkor külön lesz megvéve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kövezzetek meg, de nagyban nézve se győzött meg a 6-os gyűjtődoboz. Ha lesznek egyben és külön is a dobozok, akkor külön lesz megvéve.

Végre egyben lesz az egész, isten ments, hogy megint külön-külön vegyem meg őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.