Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Az én ítéletem: szerintem szépek. :glasses::hmm::D

Mit álmodoztunk anno a dvd-kiadásoknál, hogy egységes legyen a borító? Bár a magyar kiadásnál sose lehet tudni.

Jöhetne most már valami kézzel fogható infó a képről, hangról, javításokról is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én ítéletem: szerintem szépek. :glasses::hmm::D

Mit álmodoztunk anno a dvd-kiadásoknál, hogy egységes legyen a borító? Bár a magyar kiadásnál sose lehet tudni.

Jöhetne most már valami kézzel fogható infó a képről, hangról, javításokról is.

Július 21-24 -ig lesz a Comic Con, akkor várható infó dömping a BD kiadásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen a kép, olyan kép, ilyen a szita, olyan a szita, ilyen a borító, olyan a borító, ilyen tökéletes legyen, olyan tökéletes legyen... basszus, én meg csak a filmet akarom látni. :)

 

 

Szívemből szóltál. Mondjuk nekem tetszenek a lemezek boritói.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom, Dzséjt hozzászólása nagyon tetszik :)

Igazából nekem olyan semmilyen a kiadás látványa, a sivatagos doboz még mindig tetszik, a többiért annyira nem ugrálok. Olyan, amilyen, mivel nem fogom megvenni, nem is kell majd sokat sasolnom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem egyébként, hogy kijavítják majd azt a kisebb, de engem speciel eléggé idegesítő bakit is, hogy az Ep5 végi stáblistában nincs feltüntetve Ian McDiarmid illetve az Ep6 végén Hayden neve is Shaw mellett. Ha már megváltoztatták, és ők szerepelnek a filmekben, akkor ne a régi nevek legyenek ott a végén, mert ez így elég gagyi hatású. Ha ezt, a fénykardokat, az Ep1-es Yodát kijavítják, lehet, hogy én is elgondolkodom egy bluray lejátszó beszerzéséről.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos a szinkron és a magyar felirat a kilencedik lemezen lévő extrákon! Ráadásul szeptember 12 - én jelenik meg állítólag. :yeah:

Hagytam ülepedni ezt a dolgot kicsit, és a szinkron miatt elsősorban asszem én is előgyűjtök rá. :) Ugyan ma már én is inkább eredeti nyelven nézem, de ha mégis szinkronnal kell, akkor sokkal jobb lesz nem a másolt DVD-ket nézni. Szinkronos DVD-re úgyis hiába várnék... Majd csak lesz hozzá BD lejátszó is előbb-utóbb.

 

Egyébként én is hasonlóképpen szeretem fizikai valóságában birtokolni a filmeket, rendes tokban. :) Még a CD-kkel is így vagyok, bár azoknál az egyéb formátumban való hallgatás is elterjedt, de az alapanyag leginkább CD-ről származik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem egyébként, hogy kijavítják majd azt a kisebb, de engem speciel eléggé idegesítő bakit is, hogy az Ep5 végi stáblistában nincs feltüntetve Ian McDiarmid illetve az Ep6 végén Hayden neve is Shaw mellett. Ha már megváltoztatták, és ők szerepelnek a filmekben, akkor ne a régi nevek legyenek ott a végén, mert ez így elég gagyi hatású. Ha ezt, a fénykardokat, az Ep1-es Yodát kijavítják, lehet, hogy én is elgondolkodom egy bluray lejátszó beszerzéséről.:)

És Temuerra Morrison hangja az ep5-ben? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A stáblista módosítását én is támogatom, mert ez nem nagy tisztelgés a színész számára, ha ki van írva a neve, de ki lett "törölve" a filmből. Vajon véletlenül maradt úgy?

Lehet, hogy azért nem írták fel, mert a jeleneteket és a hanganyagot is az ep3 forgatásakor rögzítették, így ahhoz könyvelték el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem törölve lettek, hiszen a jeleneteik majd harminc évvel a filmek premierje után lettek felvéve. Betéve nem lettek. Bár lehet, hogy azért nem írták fel, mert a jeleneteket és a hanganyagot is az ep3 forgatásakor rögzítették, így ahhoz könyvelték el.

 

Sebastian Shaw-ra, Clive Revill-re és Jason Wingreen-re gondoltam, akik részben vagy egészben ki lettek törölve a filmből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De sok bajotok van. :D

 

Képzelem mennyit von majd le a film élvezeti értékéből hogy két név nem szerepel a stáblistán.

 

A film élvezeti értékéből nem von le, maximum a kiadvány színvonalából. Igaz, ahogy többször is elhangzott már itt, hogy a történet és a film a lényeg, de ezen az alapon az tökéletes a dvd-n is, csak ezért nem vennék blurayt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg hát, de azért ne ezen múljon hogy lesz-e vásárlás vagy sem. A dvd hibáinak kijavítása milliószor fontosabb szerintem.

 

 

Persze. Kit érdekel a stáblista? Az sem érdekelne ha nem lenne a filmek után. Holtmindegy kit írnak utána ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=76333851882938584911507709

 

A magyar kiadás részletei. Az I-III-ig a mozis, a IV-VI. részekre a 97-es szinkron kerül. Kérdés, hogy a bővített/megváltoztatott részekkel mit kezdenek? Mondjuk esélyesnek látom, hogy a kiegészítő feliratos félmegoldás lesz csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az I-III-ig a mozis, a IV-VI. részekre a 97-es szinkron kerül.

Valójában a '97-es szinkronok is mozis szinkronok. :) Gondoltam, hogy ez lesz, nevetséges lett volna ezekhez egy negyedik szinkront is legyártani. Én is arra tippelek, hogy az ep1 és 5 esetében a bővített/megmásított jelenetek kiegészítő feliratot kapnak. Az olyan helyeken, ahol meg C-3PO-nak vagy a rohamosztagosoknak egyetlen plusz mondata van, meg nem fognak foglalkozni.

Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a Greedo jelenettel. Marad az, ami a DVD-n? Vagyis:

- Előbb meg kell ölni.

- Nem nagy ügy. Régóta készülök erre.

- Csak vigyázz, belém ne törjön.

Mert ez kicsit el van így batyva. Viszont múltkor a Cool vagy RTLKlub (ahol éppen a 2004-est adták SE szinkronnal) már helyesen feliratozva adta:

- Előbb meg kell ölni.

- Nem nagy ügy. Régóta fenem rád a fogamat.

- Csak vigyázz, belém ne törjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.