Ugrás a kommentre

Jubileumi Kvízforduló


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Jubileumi Kvízforduló

 

 

Május 19.-én lesz a 10 éves évfordulója a Baljós Árnyak tengerentúli bemutatásának, így eme remek, jeles alkalommal a Saga Fórum, Ody Mandrell kezdeményezésére, egy Jubileumi Kvízfordulóval szeretne megemlékezni.

 

Természetesen a kvíz fegyvertára nem csak az első epizódra fog leszűkülni, sőt nehezedni fog olyan formában, hogy immár túl vagyunk a Clone Wars első évadján, így a sorozatból is akadnak majd bőven kérdések. Ha valaki nem érzi magával még az Erőt, az 19.-ig nézzen meg mindent még párszor, mert a kérdések nem padawanbeavatás erősségűek lesznek!

 

Az Erő legyen a Felkészülésetekkel!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi kvízek olyanok voltak, hogy online játszottunk :lol:

 

Jó, hogy megint lesz kvíz, de szerintem én úgyis elvérzek rajta, tekintve, hogy az SW-s lexikális tudásom sok mindenkié alatt van itt :D Sebaj, a játék a lényeg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... Ez jó! :lol: Végre kipróbálhatom ezt a fajta kvízt is! :) (Eddig úgyis csak utólag olvashattam el...)

Karrde, nem kell parázni, vagyunk itt többen is, akik Dzséjték közelében sem járunk lexikális tudásban. :) Max majd összefogunk ellenük... :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy-két kóbor pont leesik mindenkinek, ezt tanusíthatom... :) És csak biztatni tudok mindenkit, hogy ne riassza el mások (vélt vagy valós :)) többlet tudása, mert szerencséje bárkinek lehet, és azt a konkrét kérdést - lexikális tudás ide vagy oda - ő tudja majd leggyorsabban megválaszolni. :lol:

 

Nekem anno már az is sikerélmény volt, ha tudtam a helyes választ, mégha nem is én voltam a leggyorsabb, így pontot nem ért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért immár korlátozhatnák egy picikét. :D De elég lenne a kvíz alatti áramszünet is. :D

Sokszor pedig azért nyert mert egyszerűen gyorsabb volt. Szóval nem a tudása oly' hatalmas, hanem a reakció ideje gyors. :D Ezért támogatom a javaslatod. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjtet se kell túlmisztifikálni. Számos forduló volt a régi kvízben amiket nem ő nyert. :D

Ki mondta, hogy csak róla van szó? :D Egyébként sem gond ez, de jó cukkolni :D

Egyébként és szerintem ő valóban nagy tudású SW terén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak akkor. :D

Persze, néha csak egyszerűen hagytalak benneteket nyerni :D:D

Azért vannak itt páran, akiket nem szavad lebecsülni (főleg, hogy az utolsó kvízen már a sebesség sem számított). Bár ha Coce megint olyan kérdésekkel jön, amik megválaszolásáért végig kell hallgatni valamelyik DVD audiókommentjét, vagy fel kell túrni a Hyperspace-ről összeszedett forgatási naplókat, akkor azért na... khm... ott már mindenki szívhatja a fogát, hogy Coce mama azért néha levegőt is kaphasson a csuklás közben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, néha csak egyszerűen hagytalak benneteket nyerni :D:D

Azért vannak itt páran, akiket nem szavad lebecsülni (főleg, hogy az utolsó kvízen már a sebesség sem számított). Bár ha Coce megint olyan kérdésekkel jön, amik megválaszolásáért végig kell hallgatni valamelyik DVD audiókommentjét, vagy fel kell túrni a Hyperspace-ről összeszedett forgatási naplókat, akkor azért na... khm... ott már mindenki szívhatja a fogát, hogy Coce mama azért néha levegőt is kaphasson a csuklás közben :D

 

 

Nem kell félni, fájni fog... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjtet se kell túlmisztifikálni. Számos forduló volt a régi kvízben amiket nem ő nyert. :D

Mármint leszámítva azokat, amelyeken nem tudott részt venni, vagy épp ő tette fel a kérdéseket? :D

Na jó, tudom, hogy ő sem egy élő SW lexikon, de azért el kell ismerni a tudását. (Egyébként is ugyanazokkal a kérdésekkel élőben már nem volt akkora előnye... :D ) De amikor a talin kvízeztünk az ősszel, örültem, hogy nekem oda vannak írva a válaszok. Egyébként sok kérdésre nem tudtam volna a választ.

 

Donát, én egy picit jobb helyzetben leszek. Nekem 18-án lesz az írásbeli vizsgám gazd. infóból. :D

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, tudom, hogy ő sem egy élő SW lexikon, de azért el kell ismerni a tudását. (Egyébként is ugyanazokkal a kérdésekkel élőben már nem volt akkora előnye... :D )

Van az életben egy nagy bölcsesség: nem az az okos, aki mindenre tudja a választ, hanem az, aki minden kérdésre tudja, hogy hol kell keresni a választ. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van az életben egy nagy bölcsesség: nem az az okos, aki mindenre tudja a választ, hanem az, aki minden kérdésre tudja, hogy hol kell keresni a választ. :P

Igen, ezt próbálom én is mindinkább elsajátítani. (Több-kevesebb sikerrel...) :D

 

Donát, az igazán okos (bölcs) ember elárulja az ilyen praktikáit, mert ezzel szimpátiát kelt maga iránt. Viszont mindezt úgy teszi, hogy a másik ne kapjon elég információt a helyes felhasználásához, így az előnye is megmarad vele szemben. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezt próbálom én is mindinkább elsajátítani. (Több-kevesebb sikerrel...) icon4.gif

 

Donát, az igazán okos (bölcs) ember elárulja az ilyen praktikáit, mert ezzel szimpátiát kelt maga iránt. Viszont mindezt úgy teszi, hogy a másik ne kapjon elég információt a helyes felhasználásához, így az előnye is megmarad vele szemben. :D :D

Innét nézve több a siker, mert érted a dörgést :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Gyoka: A titok alatt nem a szimpátia keltő "nesze semmi - fogd meg jól" marketingelést értem, aminek az átlag lehet hogy bedől, hanem azt, amikor valaki ténylegesen kiszolgáltatja a kulcsot a gondolkodáshoz. Pl, ha én átlag 5 másodpercen belül számolok fejben kétjegyű x kétjegyű szorzatot, akkor egy dolog, hogy megmondom-e, hogy pontosan hogy (titok), az meg egy másik, hogy utalok rá (ezt szorozd ezzel és akkor majd meglátod...).

 

ON

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.