Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?  

41 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

Hát már ne haragudj, de egy 4 gigás képanyag miben különbözik egy 4 gigás képanyagtól? Éppen attól, hogy tömörített, már elevszíti a részletességét.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát már ne haragudj, de egy 4 gigás képanyag miben különbözik egy 4 gigás képanyagtól? Éppen attól, hogy tömörített, már elevszíti a részletességét.

A tömörítés minősége.Egy 4 megás fájlt is át lehet alakítani 1 gigássá.

Láttad azokat a képeket amiket belinkeltem az egyéb topicba?4 gigásakból lettek kivágva.Nincs akkora különbség a tömörítetlen, és a tömörített változat között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem biztos hatalmas különbség van az igazi 10+ gigás HD filmek és e között. Egyébként minek kellen HD technológia, ha ilyen egyszerűen lehetne DVD-re írni a cuccot? Az lehet, hogy jobb a képe mint az eredeti, de az igazi tömörítetlen HD minőséghez nem sok köze lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
a legmegrázóbb jelenet szerintem a megégett Vader csapkodása a műtőasztalon

Én nem találom megrázónak, persze nem jó nézni hogy Ani-Vader kínlódik.

Azt kapja amit megérdemel. :o

Jót szoktam vigyorogni azon ahogy képen törli a jobb oldalán álló droidot. Eszembe jut tőle az amikor Jabba ellöki 3po-t az EP6-ban. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

úgy döntöttem, most megnézem a filmet. ha szombat este, akkor epIII :D

___________________________

most tartok ott, hogy Sidious felfedi magát. Majd holnap megnézem a második felét

__________________________

sikerült teljesítenem, megnéztem 25-ödszörre! :(:(

Szerkesztve: - Xom
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Azért ide írom, mert a Box Office-os topikot már lezárták:

 

Nem is értem hogy a HP 4. részének hogyhogy több bevétele lett világszerte, mint ennek a filmnek. Én nem tudom elképzelni, hogy miért van ez így. Pedig az USA-ban sokkal nagyobb bevétele volt a ROTS-nek, ha jól tudom. Persze, biztos a britek tehetnek mindenről! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a brittek, hanem a fiatal korosztály. Nekik sokkal jobban bejön a HP mint az SW. Ennyi.

Hát akkor elég ostoba a fiatal korosztály. Szerintem nem rossz a HP, de az SW képviseli az igazi értéket. Mondhatnak akármit, az SW akkor is sokkal eredetibb mint mondjuk a HP vagy a GYU (LOTR).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor elég ostoba a fiatal korosztály. Szerintem nem rossz a HP, de az SW képviseli az igazi értéket. Mondhatnak akármit, az SW akkor is sokkal eredetibb mint mondjuk a HP vagy a GYU (LOTR).

Neked, nekünk. Nekik úgy tűnik nem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW-nek egyébként is sokkal nagyobb múltja van a HP-nél... És sokkal összetettebb is, mint annak a bűvészkölöknek a sztorija :D:)

Nem biztos, hogy a múlt számít. Az SW leginkább a hetvenes évek végén durrantott. De akkor alaposan. Megfertőzött sok millió embert egy olyan korban amikor egyedülállóként tudott érvényesülni. Ma ez már nem megy neki. Az új generációkra már nem tud akkora erővel hatni. A HP-nek sikerült. Ez van. Változnak az idők :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondhatnak akármit, az SW akkor is sokkal eredetibb mint mondjuk a HP vagy a GYU (LOTR).

Off

Attól függ, mit értesz eredetin. Utóbbi azért (is) az, mert innen indult anno több, mint 50 éve a fantasy irodalom. Na abba is hagyom, mert ennek már tényleg nem itt van a helye :)

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, hogy a múlt számít. Az SW leginkább a hetvenes évek végén durrantott. De akkor alaposan. Megfertőzött sok millió embert egy olyan korban amikor egyedülállóként tudott érvényesülni. Ma ez már nem megy neki. Az új generációkra már nem tud akkora erővel hatni. A HP-nek sikerült. Ez van. Változnak az idők :)

Az SW világa viszont ezerszer jobban kitalált mint a HP világa. Sokkal több fantázia van az SW-ben. Véleményem szerint a SW sokkal időtálóbb. Évtizedekkel később is emlegetni fogják a 6 SW filmet, a HP-t meg hamar elfelejtik (szerintem).

 

Én is új generációnak számítok, mégis a SW sokkal nagyobb hatással volt rám, mint akármelyik másik film.

A SW összetettségét annak is köszönheti szerintem, hogy nagyon sok mindenből merített. Pl.: Vader sisakját a japán szamurájok kabuto sisakja és maszkja, illetve a világháborús német katonák rohamsisakja ihlette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW világa viszont ezerszer jobban kitalált mint a HP világa. Sokkal több fantázia van az SW-ben. Véleményem szerint a SW sokkal időtálóbb. Évtizedekkel később is emlegetni fogják a 6 SW filmet, a HP-t meg hamar elfelejtik (szerintem).

 

Én is új generációnak számítok, mégis a SW sokkal nagyobb hatással volt rám, mint akármelyik másik film.

A SW összetettségét annak is köszönheti szerintem, hogy nagyon sok mindenből merített. Pl.: Vader sisakját a japán szamurájok kabuto sisakja és maszkja, illetve a világháborús német katonák rohamsisakja ihlette.

Egy HP elvakult rajongó valszeg ugyanezt mondaná a kedvencéről :D

Kinek a pap, kinek a papsajt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.