Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?  

41 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

Tényleg nem egy jó rész.A zene borzalmas kidolgozatlan, a történet elvarratlan, rossz a vágása, és még a színészek is elég rosszul játszanak.És amikor megláttam az űrcsatát majdnem elájultam, de nem a látványorgiától hanem hogy mennyire el lehet rontani egy filmkezdést.Nagyot csalódtam ebben a részben.Erre vártam annyit?Kár volt a jegyekért amiket megvettem.Az a sok cgi szörnyű, nem értem Lucast hogy miért kell egy filmet telerakni annyi meg annyi számítógépes jelenettel.És annyira szájbarágósak ezek a jelenetek, hogy az szörnyű.Vader belépőjén legszívesebben sírtam volna, nem értem hogy miért játszotta el Vader a Franeinsteint.Ennél még az a gügye első rész is jobb.

R.IP. StarWars...R.I.P.

 

10/3

(a hármast meg kellett adnom mert mégis csak SW vagy mi)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem srácok.Komolyan gondolom.Lehet hogy a DVDt is meghírdetem egy aukciós lapon.Azóta érzem ezt így amióta megnéztem a Birodalmat és a ROTS-ot egymás után.Érezhető a különbség, talán jobb lett volna ha ezt a részt pl Spielberg rendezi.Vagy Peter Jackson, aki mellesleg a Gyűrűk Urával és a King Kongal nagyot alkotott.Ki merem jelenteni hogy ő jobb rendező mint Lucas.Még hogy a ROTS és az Oscar...pff..Azért meglátszik hogy az Oscar kinek ad HÁROM díjjat.Hát nem ennek a filmnek.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen igazad van Obi1! Abszolút megértem, hogy miért nem kapott a ROTS egyetlen egy Oscart sem, szemben a King Konggal. Hihetetlen, hogy egyesek a ROTS-ot jó filmnek találják. De nem is értem, hogy lehetne jó a film, ha nincs is Happy End a végén? Meg egyébként is?! Mi az, hogy Darth Vader csak 5 percet kap, fúúúj... és hol vannak a négylábú lépegetők? Meg Han Solo? És a Millenium Falcon? Á... kaki az egész. Látszik, hogy Lucas öregszik, és csak a pénz motiválja... bezzeg a King Kong! Az aztán belevaló film. Micsoda effektek... azta!!! Elkapta a T-Rexet, aztán a következőt, a következő utánit, és még az azutánit is! Csak úgy folyt a nyálam... éljen a KONG!

 

:) Nesze nektek "kritikusok", díjátadók...

 

:para:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg Han Solo? És a Millenium Falcon?

Na most rosszat szóltál hülye kis ktritikus, ugyanis a Falcon igenis szerepel! Egy igazi rajongó már a nulladik megnézésnél kiszúrja!

 

:para::) elvagyunk...

 

Ellenben! Mi az hogy McDiarmid, akinek a láttán a tizenéves női célközönség visítozni ezdhetne, alig a film felénél olyan idióta sminket kap? Mégis, akkor a tini lányok talán Anakin sebhelyes arcáért mennének a moziba? Marketing-ügyben tuti csőd!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most rosszat szóltál hülye kis ktritikus, ugyanis a Falcon igenis szerepel! Egy igazi rajongó már a nulladik megnézésnél kiszúrja!

Igen! Szerepel benne! Ez is azt bizonyítja, hogy az az aljas Lucas nem tiszteli a régi trilógia járműveinek nimbuszát! Egy sec-re betenni a Millenium Falcont... inkább ne is szerepelt volna!

 

:oops:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh látom, vííííresen komolyra fordultak a dolgok :):oops:

Bizony! Víííírét vesszük annak aki nem csszi le eléggé az Ep3t! Meg azért is aki röhögni merészel rajtunk, komoly, valódi ízléssel megáldott kritikusokon!

 

Továbbá azoknak az alávalóknak a vérét, akik anno Oscart voltak képesek adni azokért a gügye filmtrükkökért! Amlyet ma már minden otthoni számítógép überelni tud, és még csak külön hangulatot sem kell csinálnia hozzá! És nem pazarolják a kék festéket a háttérhez, hanem még azt is számítógéppel csinálják!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos, ami itt poén, az máshol a véres valóság. Pont most "jövők" az Empireonline oldaláról, ahol az olvasók olyanokat irkáltak be, hogy Lucas húzzon egy távoli galaxisra és maradjon is ott, mint hogy még jobban elcsessze az SW-t egy TV sorozattal. Meg, hogy Lucasnak rákéne csapni a kezére... szóval megint elment a kedvem bármilyen sw-s fórum olvasgatásától, ami nem a sagafórum. Egyébként a filmnek jár az ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos, ami itt poén, az máshol a véres valóság. Pont most "jövők" az Empireonline oldaláról, ahol az olvasók olyanokat irkáltak be

Ahhoz képest nem rossz a két díj amit kapott. :oops: Tudvalévő, hogy a neten sok olyan arc van, aki alig várja, hogy valamit (bármit) fikázhasson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én ezért szoktam le az egyéb fórumokról. Néha befirkálok az sw.hura, de hát az nagyon ritka. Amúgy megfigyeltem, hogy a fikázás és a saját vélemény mindenek felé helyezése valamiféle divat lett a netes közegben, és ez nagyon-nagyon kiábrándító. Jelen vagyok sok egyéb film fórumán, de azt kell mondjam, messze... messze, az nem kifejezés, de jobb szó híján messze ez a legjobb fórum, ahol megfordultam. Itt valóban szeretik azt, amiről beszélünk, és azon túl is lehet sok egyéb másról is értelmesen beszélni.

Na jó, ez nem ebbe a topicba tartozik, de kikívánkozott belőlem.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ennek tükrében: az ep3-nál már csak az egész Saga együtt nézve borzalmasabb...

Bizony! Egyesek fölvágnak arra, hogy képeek voltak egy fenéken végignézni az összeset... szadomazo! Glédába áll a szőr a hátamon az ötlettől... ezt a szennyet nézni egész álló nap? Még a szemük is tönkremegy belé! :oops: Ezt meg kéne tiltani mindenkinek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes amit mondasz, és sajnos igaz is. Mintha az emberek azért fórumoznának, hogy szidni, vagy éppen kritizálni tudjanak valamit. Ez őket szórakoztatja? A negatívum? Szomorú, hogy erre a cinikusság felé haladunk. Ez elmondható a netes fórumok 90%-ra. Mindig vannak önjelölt megváltók, akik mindent jobban tudnak, és kötözködnek, magyarázkodnak. Van aki csak ezért nyit fórumot. Ismét kérdezem, ebben mi a jó? Vagy abban, amikor Quarron kijelenti kerek-perec, hogy aki szereti az új filmeket az hülye? Mert azok csak a debileknek agyatlanoknak tetszhetnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elég volt a negatív viccekből már, mert ha valaki benéz ide, és ezt látja, esetleg nem olvas vissza, még azt hiszi valóban így gondoljátok. Szóval jót kacagtunk, de sztem hanyagoljuk a továbbiakban... Persze ez csak ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg így van.Sok fórumot szoktam nézni és kiábrándító.Főleg a politikaiak.Elképesztő hogy megölné a másikat mert nem az ő véleményén van.Csak a saját véleménye lehet igaz azt tartja igazsságnak, és ha valaki ennek ellentmond akkor elönti az agyát a szar és csak a mocsok jön ki a száján.

Ez a fajta fórumozó mindenhol van.Intel vs. AMD, NVidia vs ATi, játékok, mobilok fórumán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy egymással rivalizáló dolgokban van ilyen, még hagyán, de itt egy filmsorozaton van a hangsúly. Itt az SW és mégis, SW rajongók ölik egymást, és gyalázzák a filmeket, mint a borkot. De még itt is felfedezhető a prequel vs trilogy ellentét. Viszont akkor lepődtem meg, mikor egy Stargate fórumon gyan az a sorozatról van szó (tehát nem keverték bele a spin-offot, az Atlantist) is ugyan így ölre mentek a vélemények miatt.

Na de ez erősen off, térjünk vissza az eredeti témához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi szétröhögtük a saját negatívkodásainkat, de igazatok van, egy véletlenül erre tévedőt kiakasztana. Nemrég futottam bele egy "na, ezt jól megcsinálták" plakátsorozat-paródiasorozatba, ami kereken arról szólt hogy mindkét nagy párt mehet a sunyiba, és nem a kisebbek javára.... de hagyjuk, a politikai anyázkodás lassan már paródia kategóriábanm is kijön a könyökömön. A baj az,. hogy ez ragályos más témákra is. Van két SW rajongó, miért kell az egyiket elküldeni a búsba?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég futottam bele egy "na, ezt jól megcsinálták" plakátsorozat-paródiasorozatba

Én csinálnék egy ilyet!!! Ötletem is van! Aki a kivitelezésben segíteni tud, kérem jelentkezzen! Éves röhögés garantált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.