Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?  

41 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

Hát ugye Sidious kiadta a parancsot, hogy inaktiváljanak minden harci droidot. Szóval azokat nyilván szét lőtték a klónok, amikor összecsuklottak. Többet azért nem gyártottak, mert a szeparatisták (vezetők hiányában) összeomlottak, a köztársaságnak, Birodalomnak meg lett egy sokkal hatékonyabb serege (ahogy azt a háború bizonyította, legalábbis az átlagpolgárok szemében), a klónsereg.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ugye Sidious kiadta a parancsot, hogy inaktiváljanak minden harci droidot. Szóval azokat nyilván szét lőtték a klónok, amikor összecsuklottak. Többet azért nem gyártottak, mert a szeparatisták (vezetők hiányában) összeomlottak, a köztársaságnak, Birodalomnak meg lett egy sokkal hatékonyabb serege (ahogy azt a háború bizonyította, legalábbis az átlagpolgárok szemében), a klónsereg.

 

 

Donát.

Értem, köszi! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt azokra a droidokra gondolsz, akik elfutnak Anakin/Vader elől a Mustafaron?

 

Csak mert azok erősen hasonlítanak a Halálcsillagon található MSE droidokhoz :peace:

 

VAgy a Buzz droidra gondoltál? Mert abból meg szerintem a probe droid "fejlődött ki".

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt azokra a droidokra gondolsz, akik elfutnak Anakin/Vader elől a Mustafaron?

 

Csak mert azok erősen hasonlítanak a Halálcsillagon található MSE droidokhoz :peace:

 

VAgy a Buzz droidra gondoltál? Mert abból meg szerintem a probe droid "fejlődött ki".

 

 

Donát

Akik "elfutnak" Vader elől azok valóban MSE-6 droidok (bár valszeg még nem 6-os széria), amúgy a kedvenc vacakjaim:

bts_bg.jpg

 

Nem is a kullancsokra gondoltam, amúgy a kutaszdroidot meg alapból egy ep3-as kutaszdroidból fejlesztettek ki, az Arakyd Prowler 1000-ből, akkor látható, mikor Obi-Wan mászik ki a vízből.

 

Amire meg én gondolok, az ez:

bts_bg.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Én már egy hónapja nemláttam...

Én régebben, de én azok közé tartozom, akik ritkábban nézik meg a filmeket :)

Sőt, egyik nap követni fogja az epVI is, mint a másik kedvenc részem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes... :) Rám tegnap este tört az inger, hogy nagyon sürgősen bele kell néznem a III. részbe. Már hónapok óta nem láttam. Úgyhogy Padmé mustafari érkezésétől kezdve végignéztem. :D

Szabálytalan ez Zoli! Elejétől kell nézni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bezzeg megnéztem az egészet, még úgy is, hogy 11-ig tartott. Ugyanis egy kis viharszünet volt közben (értsd: megálltam meglesni, hogy mi van) :lol: Egyébként meg velem is előfordul néha, hogy részleteket nézek meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Én moziban 6-szor tekintettem meg a szinkronos változatot, majd megnéztem 1szer nem eredeti DVD-n, aztán megvásároltam az eredeti Sith-ek bosszúja DVD-t 2005. december 3-án, és azóta 11-szer néztem végig az eredeti DVD-n (természetesen eredeti angol hanggal).

 

Kedvenc részeimet (melyekből igen sok van), pedig már rengetegszer megnéztem önmagukban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kétszer néztem szinkronnal moziban, kétszer videón ami egy kalóz DVD-ről volt másolva, kb hétszer angolul eredeti DVD-n és a gépemen fenn van még AVI-ban angolul a többi résszel együtt, úgy meg össze-vissza részletek, ahogy jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétfőn néztem végig 18-adszorra,

Én 79-szer láttam eddig, és ez pontos számadat, ugyanis számolom. :death:

 

A film egyébként nagyon erős, egyértelműen a legjobb SW szerintem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.