Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

A TFU 2 elözetes nálam nagyon müködik. Az első részt is imádtam és minden valoszinüség szerint ezt még jobban fogom. Az Old Republic cinematicnál viszont Dzséjt véleményét osztom. A kivitelezés szép -igaz semmi kimagasló, ezt a szintet ma már illik hozni- de egyébként elég gyenge eresztés. A designok tényleg pocsékak, az akció meg hude nagyot akar markolni, azt közben kicsit olyan gyökér az egész -puskás csávó ökleli fel a sith lovagokat... wtf? Nekem se jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát eredetiséget valóban kár keresni, de ugye már az előzmény trilógia se volt túlzottan eredeti ha úgy vesszük. :)

Hát nagyon úgy kell venni, pláne, ha azt veszem, hogy ott nem 4000, hanem csak 32 év telt el, ráadásul végig ugyanaz a kormány van, ugyanazzal a hadsereggel, más néven. És még így is sokkal eredetibbek és változatosabbak a designek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy aranyos videó a nyári uborkaszezonra. :lol:

 

Lego TCW

Mekkora üzleti húzás már!!! Minden évben kiadhatnak egy Lego TCW-t az előző év évadjából :o

De ennek nem az SW videójátékok topicban lenne a helye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora üzleti húzás már!!! Minden évben kiadhatnak egy Lego TCW-t az előző év évadjából :o
Valamiből élni kell. :o A gyűjtőknek biztos jót tesz, és a játék is pofásnak néz ki. :lol:

 

De ennek nem az SW videójátékok topicban lenne a helye?
De! :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Össze kéne jönni egy jó öreg battlefront 2-re. Ti mit gondoltok nekem ez a baba itt csücsül a gépemen és unom a botokat kaszabolni neten meg hát magyarokkal jobb mint seggfely külföldiekkel akik aimbotoznak meg wh-nak

 

Ti mit gondoltok?

Én benne lennék :) , de az lenne az igazi ha nem egy alap pályán, hanem valami über-f*sza moddal játszanánk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Össze kéne jönni egy jó öreg battlefront 2-re. Ti mit gondoltok nekem ez a baba itt csücsül a gépemen és unom a botokat kaszabolni neten meg hát magyarokkal jobb mint seggfely külföldiekkel akik aimbotoznak meg wh-nak

 

Ti mit gondoltok?

OFF

 

Először is azt, hogy a seggfej az sima "j". :) Másodszor, én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam, hogy a külföldiek sokkal rendesebbek, mint a seggfej magyarok, akik azt élvezik, ha bunkózhatnak másokkal, megjegyzem, ők is ugyanúgy aimbotoznak, szóval nem kell félteni őket sem. :) CS-vel is ezért nem játszok már multiban.

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Először is azt, hogy a seggfej az sima "j". :) Másodszor, én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam, hogy a külföldiek sokkal rendesebbek, mint a seggfej magyarok, akik azt élvezik, ha bunkózhatnak másokkal, megjegyzem, ők is ugyanúgy aimbotoznak, szóval nem kell félteni őket sem. :) CS-vel is ezért nem játszok már multiban.

 

ON

 

OFF

Először is sz*r vagyok nyelvtanból, másodszor én mindig csak aimosokkal és wh-zókkal találkoztam de volt néhány kivétell,

harmadszor a cs-ről ne is beszéljünk. :D

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom volt-e már de szerintem nagyon baba lesz

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Elégé halk a szöveg. "Megfejtését" lásd lentebb.

 

 

Boba Fett: He has a healthy head start.

Darth Vader: Find the woman and bring her to me, he will follow.

Boba Fett: I'll need a squadron of storm troopers.

they wont be coming back.

Darth Vader: The empire will provide what ever you require.

Boba Fett: They'll do.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Alaplap: LGA775 Intel G31,5.1Ch,LAN

CPU: Intel E5300 2.6 Ghz Dual Core

Ram: 3GB DDRII 800Mhz

HDD: 250GB SATAII

Opt: Dual Layer DVD+/-RW

VGA: Geforce 8400GS 512 MB PCIE

ATX Midi Torony 4500W

 

Ezen a gépen futna szerintetek a The Force Unleashed?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alaplap: LGA775 Intel G31,5.1Ch,LAN

CPU: Intel E5300 2.6 Ghz Dual Core

Ram: 3GB DDRII 800Mhz

HDD: 250GB SATAII

Opt: Dual Layer DVD+/-RW

VGA: Geforce 8400GS 512 MB PCIE

ATX Midi Torony 4500W

 

Ezen a gépen futna szerintetek a The Force Unleashed?

 

Nem. A videókártya nagyon gyenge hozzá. Futni futhat de szaggatni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mondjuk a vidkártyát úgy nem néztem, azt hittem elég lesz neki a 512 MB VRAM :(

 

 

Akkor itt és most elárulom, hogy a VGa-kon lévő RAM mennyisége marketingfogás és iszonyú átverés ,na meg parasztvakítás. Tudniilik, ha GPU gyenge akkor rakhatsz rá 10 GB Ramot is semmit nem fog érni. A gyártók úgy próbálják elérni, hogy vegéky a gyengébb kártyáikat is, hogy óriási betűvel ráírják, hogy 1 vagy 2 GB Ram. A másik dolog, hogy a sok Vramnak akkor van még szerepe, ha brutális felbontásban játszol azaz full hd-ban vagy afelett. De mivel játszol ekkorával? Hát felsőkategóriás kártyával. Arra még azt miondom ok, de a 2 GB még arra is felesleges. De ha mondjuk a monitorod nem bír ekkora felbontást akkor megint felesleges ennyi Vram. Ma szerintem kb 1 GB ok, de az is inkább a jövőre nézve és nem egy 20000 ft-os kártyán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, 4500 W mellett milyen a villanyszámlád? :(

 

Amúgy a többieknek igazuk van, döcögni fog. De nem is a gép gyengesége miatt, hanem mert sz*rul van optimalizálva a játék.

Jó kérdés. :) Még új a gép, most lett véve kényszerből, mert a régi bedöglött. Számla még nem jött, úgyhogy nem tudom. :D

Azt mondták elég erős gép, élt bennem a hiú remény, hogy menni fog a TFU. Kár, hogy így alkották meg a játékot.

 

Csak reménykedni tudok benne, hogy a The Old Republicot már el fogja bírni. Azzal még jobban szeretnék játszani, mint a TFU-val.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés. :D Még új a gép, most lett véve kényszerből, mert a régi bedöglött. Számla még nem jött, úgyhogy nem tudom. :D

Szerintem Oldi arra próbált finoman célozni, hogy 4500 W-os tápod nem lehet (ha csak nem vagy milliomos és a NASA egyik szuperszámítógépét vásároltad meg). Jó lesz az 450 W-osnak is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.