Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Épp azt nézem, hogy a TOR-ban milyen sok Sith viseli a Darth nevet. Olyan sokan vannak már hogy egyszerűen a Darth titulus hatását veszti. Bane korában, amikor alig voltak, sokkal ütősebb. A Legacy-ban ez még valahogy átjött, de itt nem nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, TOR, elég érdekes videó:

Ismerős a Selkath beszédének a kicsengése?

 

Csak nem nelvaani-ul beszél?...Várjunk csak...:?:P

 

Miért vannak a katonák rohamosztagos-egyenpáncélban? Nem igaz, hogy a készítők ennyire nem tudták megerőltetni magukat, és kitalálni valami eredetibbet! Hogy a klónok olyan páncélt kaptak, ami a rohamosztagosokéra hajaz, érthető, mert a rohamosztag-páncél közvetlen leszármazottja a klón páncéloknak, na ez a játék elvileg valami 2000 évvel a filmek előtt játszódik, nem?

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem nelvaani-ul beszél?...Várjunk csak...:?:P

 

Miért vannak a katonák rohamosztagos-egyenpáncélban? Nem igaz, hogy a készítők ennyire nem tudták megerőltetni magukat, és kitalálni valami eredetibbet! Hogy a klónok olyan páncélt kaptak, ami a rohamosztagosokéra hajaz, érthető, mert a rohamosztag-páncél közvetlen leszármazottja a klón páncéloknak, na ez a játék elvileg valami 2000 évvel a filmek előtt játszódik, nem?

Ez azért van, hogy jobban el tudják adni a játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok amikor el szeretném indítani a Jedi Academy-t akkor ezt írja:

Guru meditation failure!

Assertion Failed: "LecSetup_GetSetup(g_Env["DataDir"],8m_pLecSetup)"!

 

File: Source/lfx_System.cpp

Line: 231

 

Abnormal Termination.

 

Select Retry for an environment dump.

 

úgy is ki próbáltam hogy a total comanderböl indítom el de akkor sem jó

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, akkor csak annyi a dolgod, hogy újratelepíted a játékot a mod nélkül és már fut is.

most meg ezt írja:

 

Component transfer error

 

Component: Game1

File Geoup: Game 1 File

File : D:/GameData/Game/Data/base/assets0.pk3

Error: Adathiba (CRC)

Szerkesztve: - Tomikin
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Erről a pasasról simán el tudom képzelni, hogy alakváltó is.

Amekkora hatalma van, nem csodálom, ha képes lenne rá, bár inkább sokkal jobban szereti uralma alá vonni mások elméjét. Van erről is egy videó, mielőtt még hőseink megküzdenének Darth Angrallal, a Sith Császár átveszi a főhősünk tanítványának az elméjét és vele kell megküzdenünk. Egyébként szerintem is képes rá, mert elméletileg ő egy tisztavérű Sith, akinek mélyfekete szemei vannak, Drew Karpyshyn szerint. Viszont akárhogy is nézem, itt inkább egy nagyon sápadt arcú embernek tűnik, mint sem Sithnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de ahogy egyre inkább elmerülök a témában, egyre inkább úgy érzem, hogy a Star Wars: The Old Republic lényegében a testet öltött Expanded Universe. Kezdjük azzal, amire már sokszor rátértünk, miszerint hogy túlságosan hasonlítanak az itt megjelent technológiák a filmekben látottakra. A köztársasági katonák páncéljait egy az egyben a klón katonák ihlették, de találunk még itt lépegetőket és csillagrombolókat is, amelyek a klasszikus filmek előtt tisztelegnek. A tisztavérű Sitheket a Tales Of The Jedi című képregénysorozatban láthattuk először. Erőltetett módon bár, de belemagyarázhatjuk azt is, hogy valamilyen szinten a The New Jedi Orderre is hajaz a The Old Republic, elvégre ott az eredeti koncepció szerint a tisztavérű Sithek szállták volna meg a Galaxist és nem a Yuuzhan Vongok. Az egész játék meg van fűszerezve némi KotOR hangulattal, ráadásul még a játékmenet is egy az egyben ugyanaz, nem beszélve a Satele Shanról, aki ugye Bastila Shan távoli leszármazottja, illetve Darth Malgus, aki lényegében egy kiköpött Darth Malak. A Jedi Rend legnagyobb részét kiirtották, ezt szintén a filmekre való kikacsintásnak érzem. A Sithek pedig nagyon sokan vannak és nagy részük viseli a Darth nevet, amely leginkább a Legacy című képregénysorozatban volt jellemző. A Sith Császár, Vitiate nagyúr mentalitásáról pedig egyből Abeloth ugrott be, miszerint fel akarja emészteni az egész Galaxist. A Return című videóban látott csempész, Nico Okarr egy az egyben Han Solo, némi Cad Bane-s stílussal megspékelve. A Deceivedben látott mandalori hölgy, Shae Vizla pedig kiköpött Mara Jade, a nevét pedig már meg sem kell magyaráznom, hogy honnan jött. Nyugodtan nevezhetnénk mindezt koppintásnak, de egy biztos, a The Old Republicban megelevenedik minden, amit eddig az EU-ban láthattunk, talán ez a túlzott páncél használat az, ami elsőre nekem egy kicsit furcsa. De komolyan, majdnem minden második szereplő páncélt visel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme a zene, amikor a TOR-ban megtaláljuk Revan maszkját. Na, ismerős? :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=GYTgTk-ZQZ8

 

Egyébként a KotOR-ban meg lehet találni a maszkot? Szívesen felvenném. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme a zene, amikor a TOR-ban megtaláljuk Revan maszkját. Na, ismerős? :)

 

Egyébként a KotOR-ban meg lehet találni a maszkot? Szívesen felvenném. :)

 

Nekem nem :D

 

Én úgy hallottam meglehet, viszont felvenni nem lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Elírtak valamit a wookieepedián, vagy Jaden Korr tényleg 13 éves a Jedi Academy történései idején? :o

Elvileg 1 évvel a yavini csata után született a srác, a játék pedig 14 évvel utána játszódik...

Eddig 18-20 körülire tippeltem a játék eseményeikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elírtak valamit a wookieepedián, vagy Jaden Korr tényleg 13 éves a Jedi Academy történései idején? :o

Elvileg 1 évvel a yavini csata után született a srác, a játék pedig 14 évvel utána játszódik...

Eddig 18-20 körülire tippeltem a játék eseményeikor.

És tényleg. :o A játék alapján én is idősebbre számítottam, sőt, így egy kicsit furcsa, hogy egy 13 éves Jedi növendéket küldenek föl-alá a Galaxisban, hogy mindenféle küldetéseket hajtson végre. Gondolom a Croscurrent vagy a Riptide retconnolt itt valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért furcsa, mert a játékban Jaden egy 13 éves sráchoz képest durván mély hangon beszél és az is érdekes, hogy magasságban azonos Kyle-al és Luke-al. Bár Alora és Ragnos "lekölyközi", én 18 év körülire saccoltam. Bár a wookieepediás "c. AY1" nem pontos dátum, így lehet, hogy ez még változni fog. Gondolom a könyv alapján állapították meg az életkorát, de nekem akkor is furcsa így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.