Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Illik hozzád :D

Miért?

Hezitáltam rajta hogy megkérdezzem de azért gondoltam mégis megkérdezem. :D

Remélem tetszeni fog a válasz mert ha nem akkor reszkethetsz a haragomtól. :) :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Mire méltatnám, hogy milyen jó volt az a Kamino-i avatar (még emlékszem rá :D ), már megint megváltozott... :P Legalább egy napig hagyhattad volna Ody... (vagy akár tovább is)

 

Egyébként kár, hogy az avatar megváltozásával változik a korábbi hsz-eknél megjelenő összes régi kép is. Szerintem jobb volna, ha azok maradnának, így látható volna, kinek milyen volt korábban. Nem lehet ezt megoldani, vagy direkt nincs így?

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként kár, hogy az avatar megváltozásával változik a korábbi hsz-eknél megjelenő összes régi kép is. Szerintem jobb volna, ha azok maradnának, így látható volna, kinek milyen volt korábban. Nem lehet ezt megoldani, vagy direkt nincs így?

Hát én nem vagyok egy programozó zseni (sőt, elég analfabéta vagyok eme témában), de ha jól sejtem, ez kivitelezhetetlen. Mivel a fórum egy adatbázisban tárolja a user adatait, beleértve az avatart is, és ezt tölti be az adott ember hozzászólásánál. Na most, ahhoz hogy a régi hozzászóláshoz a régi avatar tartozzon, ahhoz magában a fórumban kéne rögzíteni az avatart a hozzászólással együtt, az viszont helyigényes, a motor sem bírná el, és a betöltés is jócskán lelassulna. Így csak annyit kell tudnia a motornak, honnan töltse be az adatot, úgy viszont minden egyes hozzászólásnál külön kéne rögzíteni. És minden egyes user minden egyes hozzászólásánál egy rögzített avatar, hát az nagyon gyorsan gigabájtokat emésztene fel, annyi hely viszont nem hiszem, hogy lenne a tárhelyen, plusz a motor is összeomlana a sok adathalászattól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.