Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Karrde: Most nem is akarom majd ha lesz valaki aki méltó rá. Poénból gondoltam Bagwell-re de Odytól kapnék érte. :D

Nem szeretem Bagwellt, de miért kapnál érte? :D Az az avatarod akit akarsz, az egy dolog, hogy nekem tetszik-e. :D Pl. Karrde avatarját nagyon nem szeretem, ennek ellenére évek óta kínoz vele. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Most nem is akarom majd ha lesz valaki aki méltó rá. Poénból gondoltam Bagwell-re de Odytól kapnék érte. :D

Inkább tőlem, mert ugye csípem Sawyer papát :evil:

 

Pl. Karrde avatarját nagyon nem szeretem, ennek ellenére évek óta kínoz vele. :lol:

Azért jól bírod cérnával :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem szeretem Bagwellt, de miért kapnál érte? :D Az az avatarod akit akarsz, az egy dolog, hogy nekem tetszik-e. :D Pl. Karrde avatarját nagyon nem szeretem, ennek ellenére évek óta kínoz vele. :lol:

 

 

Ezt most vettem észre. :D Marad még egyenlőre Sawyer. Igazából sosem érdekelt az avatarom, csak néha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek melyik a kedvenc avatara ezen a fórumon? :D

 

Szerintem a tiéd nagyon jó, ötletesen van megcsinálva.

Továbbá tetszik Pildié, MissKarrrde avatarja is jó, Oldie torokmetsző vérfarkas avatarja egyenesen rémisztő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó azt olvasni, hogy másoknak is tetszik az avatarom. :) Főleg, mert saját munka, még abból a korszakból való, amikor sokat rajzoltam. Manapság nincs ihletem erre.

 

A Ti avatarjaitokkal meg úgy vagyok, hogy amikor változik, akkor felfigyelek rá, de alapvetően már a képekhez kötöm az egyes embereket, így jobban szeretem, ha valakié stabil, mert így mindig egyből ráismerek. :D Egyébként nagyon ötletes (és pár esetben aranyos :)) avatarok vannak a fórumon úgy általában, ezért nincs külön kedvencem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már mindenki avatarját megszoktam, szinte egybeforrtak a hozzászólásokkal, így nem nagyon tudnék kiemelni senkit. Oldie torokmetszője még kissé szokatlan nekem, de majd az idő megoldja. :D

 

Egyébként a tiéd is jó, danityu, rövid ideig nekem is szinte pont ugyanez volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én régebben szinte hetente váltogattam az avatárjaimat, de szerencsére már leszoktam erről. :) Így már könnyebb beazonosítani engem. Nem valami nagy szám ez a mostani sem, de legalább olyan, amit én magam csináltam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én régebben szinte hetente váltogattam az avatárjaimat, de szerencsére már leszoktam erről. :) Így már könnyebb beazonosítani engem. Nem valami nagy szám ez a mostani sem, de legalább olyan, amit én magam csináltam. :)

Valami SW -s jobb lenne. :P

 

Én most váltottam először. Elég nehezen ment.

Remek lett az új!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.