Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Egyébként nem érdemeljük meg az EB -t. Csak a finneket és feröert vertük meg a csoportban. szégyen lesz ha ilyen teljesítménnyel kijutunk.

A teljesítményünkre szerintem se lehetünk büszkék, akár szégyenteljesnek is nevezhető. Maga az EB-kijutás viszont nagy dolog lenne, aminek szerintem azért örülhetünk. Azt, hogy ki mit érdemel, azon lehet vitatkozni. Az nyilvánvaló, hogy nálunk sokkal jobb csapatok is otthon fognak maradni, ill. ez a legjobb csoportharmadikos rendszer is vicc kategória. Szerencsénk volt, az ölünkbe pottyant egy korszakos lehetőség. Most még bízni kell pár tőlünk szintén független eseményben és akkor elmondhatjuk, hogy kihasználtuk a sanszot. Ezt pedig a bóvli játék és eredmények ellenére is nagyon meg kell becsülni, mert alighanem pár évtizedig megint nem adódik majd ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sok döntetlennek köszönhetjük a legjobb (vagy a második legjobb) harmadik helyet, azt hiszem. Ha kijutunk, döbbenetes, hogy ezt Feröer és a finnek oda-vissza legyőzésével érjük csak el. Ennek ellenére, jussunk ki, de a jövő évi eb-re ez édeskevés lesz. Storck menjen vissza sportigazgatónak, igaz nem ő a legfőbb probléma korántsem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal együtt, hogy egy kiegyenlítettebb csoportban természetes, hogy nincsenek nagy különbségek a csapatok között, ezért is alakulhatnak így az eredmények... azért ez, hogy mi ott leszünk esetleg egy ilyen teljesítménnyel, az az én szememben egy nagyon komoly érv az ellen, hogy ne legyen 24 csapat! Most egyáltalán nem a magyarok ellen akarok beszélni (én nem vagyok ilyen pesszimista, hogy azt gondoljam ennyi a maximum, amit ebből a csapatból ki lehetett volna hozni, szerintem ennél több van bennük), akármelyik csapat, ezzel az eredménysorral végez... és mégis ott lesz az EB-n, az számomra azt mutatja, hogy nagyon visszaesett a színvonal. Remélem rám cáfolnak és az EB-n (ha ott leszünk!, mert amilyen szerencsétlenek szoktunk lenni, még holnap az ukránok győznek) ennél színvonalasabb játékot mutatnak. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a magyar foci mar csak ilyen...

Ez igaz, de akkor is. Beleférne már egy kis szerencse vagy meglepetés.

emlékszel a görög EB győzelmere? Ha nem is azt várom, de hogy egyszer ott legyünk és legalább a csoportmeccsekket végigizguljuk, az már kijárna ennyi év után!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az-az igazsag,hogy '86-ban voltunk ugye kint utoljara...'87-ben megszulettem...azota semmi! :)

 

Szoval kb. a legboldogabb ember lennek ha vegre valahova kijutnank!De allandoan zacsko volt...

 

Potselejtezo....a jugoszlavok ellenire mar emlekszem...szep volt az is....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Extrém esetben a törökök vagy a szlovákok is végezhetnek legjobb harmadikként, de ahhoz sok mindennek kéne klappolnia

 

Ja már Szlovákia se :) ők kijutottak másodikként

 

Ha a törökök nyernek holnap, a lettek meg kikapnak a kazahoktól, akkor pótselejtezőt játszunk, egyébként kijutunk egyenes ágon.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapi Patriots @ Cowboys meccs margójára: :lol:

(Tony Romo és Tom Brady beszélgetése a lefújás után - twitteren láttam)

 

TB - Te, Tony! Ki ez a gyerek hármasban?

TR - Ő van most helyettem.

TB - Szerintem még felkötött kézzel is jobb lennél nála.

TR - Kösz, Tommy! De lécci, fogj már kezet vele is, hadd érezze, hogy igazi NFL-játékos.

TB - No problemo. Adjak neki autogrammot?

TR - Szerintem az erős lenne.

 

Ha a törökök nyernek holnap, a lettek meg kikapnak a kazahoktól, akkor pótselejtezőt játszunk, egyébként kijutunk egyenes ágon.

 

Kár, pedig már durrantani akartam a pezsgőt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda értekezések a Sport1 felvezetésben: "...Kihoztuk a maximumot a csoportból... olyan körülmények vannak a csapat háza táján, ami bárhol a világon megállná a helyét..." :cry::facepalm::lol::lol2:

Szánalmas...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.