Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Áááá 40 perc még belefér? Légysziiii most tettem be a nagymosást eddig takarítottam :)

 

 

Svájc - Lengyelország: 1-2

Wales - Észak-Írország: 2-1

Horvátország - Portugália: 1-1, utána hosszabbításban de még tizenegyesek előtt Portugália lő még egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, a további meccsekre csak a top3 tippelhet? :D

A top 3-nak a Donát által megadott idő előtt kell tippelniük, hogy nehogy az legyen, hogy az elsők "betippelik" az üldözők tippjeit ezzel biztosan megőrizve az előnyüket.

 

Krande, bőven belefér, ugyanis a meccsek csak holnap lesznek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vasárnapi meccsekre mikorra kellenek a tippek az első 3-nak?

 

 

Szombaton lesznek legközelebb meccsek. Az első háromtól péntek délig várom a tippeket az alábbi meccsekre:

Svájc - Lengyelország

Wales - Észak-Írország

Horvátország - Portugália

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Svájc - Lengyelország: 0-1

Wales - Észak-Írország: 2-1

Horvátország - Portugália: 1-1, Horvátország jut tovább

 

Amúgy Geráé lett a csoportkör legszebb gólja, nyilván a szavazásba a lelkes hazai szurkolók alaposan besegítettek, de ez nem von le semmit a gól értékéből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az megér egy pontot, hogy a rendes játékidőd nem találtam el, viszont az jutott tovább akire tippeltem a rendes játékidőben?

Nem. :)

 

Nute: Én nem értem a lengyel kapitányt. 23 játékost vitt ki az EB-re, nem 11-et. 90 percig nem cserélni ,aztán a hosszabbítás elején sem cserélni... naná, hogy elfáradtak. Totál homály, amit művelt a fickó.

 

Ody: Az észak-ír stílus szerintem nem fekszik Walesnek. Ellenünk jobbak lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerény véleményem szerint ha kiütjük a belgákat akkor egyenes az út az elődöntőbe. Ez a Wales -i és Észak-Ír csapat egy hatalmas nagy KUKA!!

 

Szerintem is. Sőt, akár még a döntőbe is. Mondjuk, ha sor kerülne egy lengyel-portugál meccsre, és mondjuk a portugálok jutnának tovább, akkor azokat kirekteljük, de ha a lengyelek, szerintem azokat is. Aztán lehet, hogy hogy most a horvátok jutnak tovább, aztán lehet azokkal játszunk az elődöntőben, de azokat is kirekteljük. :D

Aztán a döntőben egy német-magyar meccs. Na az már necces lesz. :D

Ha a németek nem jutnak be a döntőbe, akkor akár meg is nyerhetjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.