Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Gondoltam, hogy a többire nem tudsz mit írni mert az már rögeszmés, nincs rá ésszerű válaszod. :|

 

Írtam arra is! Bocs már, hogy a győztes gól közben nem azzal voltam elfoglalva, hogy arra is reagáljak

 

Ody: Jövőre bevezetik spanyolban is a videóbírót, ha minden igaz (azt a fajtát, amit Kassai is használt a klub-vb-n)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2-3 :rock: Ott van b***meg!

 

Na én is láttam - sajna az utolsó 20 percet :D nem is tudtam, hogy ma barca-real lesz - és meglepően izgalmas volt az utolsó pár perc. Nem mondanám magamat egyik fél szurkolójának sem, manapság ritkán nézek focit, legutóbb a tavalyi EB -t lestem, ahol néhány tippmixem bejött :D

 

Gratula a bárcának!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk: Nem vagyok elvakult, csak eddig bevett szokás volt a Liga vezetőségétől, hogy a Real játékosait enyhébben büntetik ugyanolyan súlyosságú esetek miatt ;)

Bocs, ezt még akkor nem láttam.

 

Nos szerintem nagyjából hasonló kategória ezért 3 meccset várok ide is. Ha kevesebb lesz, az gáz a szövetségre nézve, majd meglátjuk.

 

Összességében ez nem a bírón múlt, hanem Messi klasszisán. Ronaldo nem igen tudott hozzátenni a másik oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is 3-at várok, a 6-ot azt azért eltúloztam, elismerem.

 

Egyébként jobb volt a Real, mint csapat, a Barcát csak Messi húzta ki a sz**rból sajnos, nyáron nagy változások kellenek

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezet foghatsz Donáttal. :P

Az én lelkesedésem minimális a magyar foci iránt. Múltkor voltam kint egy meccsen... hát ööö..... amikor a győztes gól után a loki játékos a saját szurkolóit anyázza, azért az bravúros.

 

Amúgy Yoda akartam én is linkelni, elég vicces, hogy csak 1 meccset kapott Ramos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palkonya dűlőfutás, S táv

http://kephost.com/image/wX92

 

Boldog vagyooook! Meg fáradt.

Életem első rendezvényes futása volt. A terep úgy érzem kedvezett, olyan emelkedők voltak néhol amikbe a legsportosabbaknak sem szégyen belegyalogolniuk (bár belegyalogoltam én a teljesen vízszintes célegyenesbe is....) a sprintelős részeken meg jólesően rohanhattam. Az időjárás pöpec volt, egy vékony kardigánt vittem (éppen-csak-begombolva) az első emelkedő után senkinek nem jutott eszébe fázni :D Eső tegnap volt, 3 - 3,5 km közt egy iszonyatos dagonyán kellett áthaladni, de utána pont egy kövezett, aztán betonos szakasz következett (a Vylyan pince mint frissítőpont) aztán egy kellemes vízszintes. És ami a mottó: "Fuss gyönyörű helyeken!" hát azt bőven meg lehetett tenni. A Vylyannál vált szét először az M és S táv, a nagyok elhúztak lefele, mi a betonon át a szőlők között. Nekünk hat, nekik kilenc km után az M visszacsatlakozott, együtt érintettük a Németh és Németh Pincészet frissítőstandját (látszik, hogy itt megálltam egy energiafröccsre) utána az M megint kivált, és (1)8 km-nél csatlakoztak vissza. Ott már enyhe lejtő, medvehagyma (már virágzik - a levele ilyenkor nem annyira intenzív ízű, de az illata még ott van) és a palkonyai halastavak látványa fogadott. Aztán egy szép vízszintes a célig.

Elvileg 9,9 km a kis táv, gyakorlatilag 7 km-nél volt egy 50 méteres kitérő mert a helyi erdészetnek pont most jutott eszébe fát vágni. A többi mérési hiba, meg az, hogy kerülgettem a nálam akkor éppen lassabb futókat. (Máskor meg ők engem.)

Minden pillanatát élveztem.

Meg aztán... mit is mondhatnék még egy olyan futóversenyről, ahol rozéfröccsöt osztogatnak energiaital gyanánt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttátok Liptákot? :D Mondjuk megértem. Hozzá se ért a némethez, erre Kassai kiállítja. Nekem is elöntötte volna a sz*r az agyam.

 

http://www.youtube.com/watch?v=iF_djhJJw4E

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az túlzás, hogy hozzá sem ért. Aki meg így viselkedik egy piros lap után, az nem való futballpályára. Nem tűnt jogosnak a piros, de jó lenne látni olyan kameraállásból is, ahol látszik normálisan. A lapra adott viselkedés pedig egyáltalán nem elfogadható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi nem volt Donát. Ezt nem kell kozmetikázni. A fellépés egy dolog, én megértem. Főleg Kassait ismerve, valószínűleg nem ez volt az első ilyen eset. Na meg az is lehet, hogy Bayern drukker. :) A lényeg a lényeg, nálam a vasas játékosa kapott volna sárgát szimulálásért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.