Ugrás a kommentre

A Sith program: "Jedi Order 66"


Szisz

Ajánlott hozzászólás

Mindez nagyjából párhuzamosan is történhetett. Egyszer adták ki a 66-ost, csak mi láttuk külön -külön, ahogy megkapják. pl.

 

 

Ja mondjuk tényleg név szerint hangzik el Cody. Nem lehet, hogy a többiek is hallhatták azt amikor neki kiadja és egy üzenetben lezavart még párat, akik fontosabbak voltak, a többiek meg tudták hogy mi a dolguk ezek után?

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, hogy a többiek is hallhatták azt amikor neki kiadja és egy üzenetben lezavart még párat, akik fontosabbak voltak, a többiek meg tudták hogy mi a dolguk ezek után?

Nem, mert mikor bejelentkezik pl a pilótának, aki Plo Koont kilövi, annak már csak annyit mond, hogy "Ececute order 66!" Ehhez képest Cody-nak elég hosszan lökte a vakert :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

annak már csak annyit mond, hogy "Ececute order 66!"

Asszem az a két motoros, akik kinyírták Luminarát, csak bólintottak egyet, azaz csupán hangüzenetet kaptak. A legfőbb Jedik kivégzőinek dukált a hologramos megjelenés (Obi, Yoda). :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki volt az, de Luminara halálát úgy emlékszem, kivágták. Mindjárt megnézem.

 

Na, közben kicsit utánanéztem. Tehát Cody parancsnok tartozott Obi-Wanhoz, ezt ugye tudjuk. Bly volt Aayla Securáé. Ezzel is tisztában voltam. Gree pedig Yoda mellett volt, ezt is tudtam. De most jön az, amit nem tudtam.

Appo parancsnok az 501-es parancsnoka volt. Bacara parancsnok Mygeeton lövette le Ki-Adi-Mundit. És a motoros, akire gondoltál, Neyo parancsnok, az áldozata pedig Stass Allie volt.

 

Mondtam én. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tábornokok alá dukálnak parancsnokok. Harmadik éve volt ez a leosztás... hogy akkor az AotC idején Palpi zseniálisan keverte a kártyát, az tény.

 

Az meg hogy a parancsnokok nevet növesztettek, a Lucasfilm ráérésének a jele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, az övé volt az első magyar SW fanfiction, amit olvastam, és telejsen érthető volt, sőt! Megszeretette velem még a szerencsétlen klónokat is. :oops:

 

Témánál maradva: szerintem arra gondolhatott, hogy a 3 másodpercig látható klónparancsnokok is nevet kaptak. Bár ez elég csücskös így. Azt hiszem, jobb, ha megvárjuk a "szerző válaszát". :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande írásainál ez az állapot előszokott fordulni. icon18.gif (bocs' DK icon9.gif )

Én inkább nem fűzök hozzá semmit :hmm::oops:

 

szerintem arra gondolhatott, hogy a 3 másodpercig látható klónparancsnokok is nevet kaptak

Valszeg erre gondolt, csak az a pöttyike gond, hogy nem a Lucasfilm, hanem George Lucas keresztelte el őket.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értettem, hogy ha már egyszer megvoltak az egyes karakterek, mármint hogy a klónok akik a cselekmény szerint elkezdtek egyénibbek lenni, akkor várható hogy a rajongükat érdelerkje a nevük is. Ha már egyszer volt nekik. És üzletileg meg ugye az a jó szokásuk, hogy mindent a rajongók érdeklődésének (sajnos, nem eléggé, legalábbis telhetetlenek vagyunk :) ) és ha a rajongók majd várhatóan tudni akarják h melyiket hogy hívták, akkor az azt jelenti, hogy lesz nevük :D

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha. Először azt hittem a ráérést ráérzésnek akartad írni :D . Ezek szerint nem estem messze a fától. puff

 

poff: Ody! Van úgy hogy a csavaros észjárás helyett jobb a ráérzés vagy a rákérdezés, annak akinek nincs ráérése, nem ér rá agyalni, ami könnyen félrevisz. A ráérzés ráérés. Ezt most ér(ez)ted? :) on :P

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most ér(ez)ted?  :) on  :D

 

OFF

Értem, legalábbis azt hiszem. :P A Szisz program: "Ody Order 66" :P

ON

 

Egyébként a nevek kapcsán, egy kivételével nem is hangzik el más a filmben. Tehát ezek csak apró finomságok. Nem is kellett volna elkeresztelni őket, de hogy ezt megtették, a dolog aprólékosságára utal (ami mindig is jellemző volt az SW-re).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint Yoda a klónparancsnokot. ;)

Az nagy jelenet! Ezekből a képsorokból is látszik, hogy Yoda miért volt a legnagyob. Egyszerűen nem lehet meglepni a kis zöld mestert. A sok tragikus halál mellett, öröm volt egy ilyet is látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nagy jelenet! Ezekből a képsorokból is látszik, hogy Yoda miért volt a legnagyob.

Kicsi a Yoda de erős. :)

 

OFF

Egyszer csináltam egy anim gifet abból hogy fenn kapaszkodik az egyik klónon és kirántja belőle a kardját. Csak éppen megvariáltam úgy hogy a képkockákat fordított sorrendben is hozzáraktam és úgy a kisöreg már egyfolytában újra meg újra átdöfi a klónicseket.

Yoda ultrabrutál is tud lenni csak trenírozni kell. ;)

ON

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem szeretitek a klónokat?

Nem t'om, megöltek egy csomó Jedit, köztük gyerekeket. Leigáztak egy Galaxist. Szerintem senki sem kedveli őket... illetve mégis, van itt közöttünk egy Sith, aki rajong értük :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.