Ugrás a kommentre

Jango Fett


Ajánlott hozzászólás

Jango a tökéletes fejvadász modellt testesíti meg. Túlzott önbizalom, és utálja a Jediket. :clap: Szerintem igen jó harcos volt, dehát istenem, egy Mace Windu ellen senki nem mehet biztosra. De még előle is eltudott volna menekülni, ha működik a jet pack (ahogy dzséjt is jól írta). Szóval én nem írnám le a figurát, lehet nem szeretni, ez tény. Én mindeenstre kedvelem, nagyon jó kis karakter. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony. Arra van a fórum, majd szólunk, ha offoltok, de az nm ez lesz.

 

Szerintem nem öntelt volt, csak őszinte magával :(

Obinak meg körülbelül akkor állt össze a kép amikor Lama Su mondta hogy egy fejvadász volt a mintaegyed. Egy fejvadász, aki aKaminón lakik és érdekelt abban hogy a Köztársaság háborúzzon, és egy fejvadász, aki megtámadtatja a békepárti politikust és kaminói fegyvert használ... Nem kedvelem Obit, de hülye, az nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor még fogalma se volt ki a fene az a Jango Fett.

Pedig láthatta már néhány példányban:)

 

Nekem úgy tűnik, hogy csak azért vág a fejvadászos információra pókerarcot, mert ez szinte már meg sem kottyan neki ahhoz képest, hogy belefutott egy Jediknek szánt klónseregbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obinak meg körülbelül akkor állt össze a kép amikor Lama Su mondta hogy egy fejvadász volt a mintaegyed. Egy fejvadász, aki aKaminón lakik és érdekelt abban hogy a Köztársaság háborúzzon, és egy fejvadász, aki megtámadtatja a békepárti politikust és kaminói fegyvert használ... Nem kedvelem Obit, de hülye, az nem volt.

Szerintem nem. Kilóra nyüzsögtek a Galaxisban a fejvadászok, és egy Köztársasági Szenátor megölése nem cseng össze egy olyan munkával, amiben éppen a Köztársaságnak gyártanak klónokat. Gyanakodni gyanakodhatott már, valszeg ezért is kérte a találkozót, de a kép csak akkor állt össze, mikor rápillantott a páncélra (sőt, akkor is csak annyit mondott Yodának, hogy "erős a gyanúm", bizonyíték még akkor sem volt... csak mikor már elkezdett röpködni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem gyanakodni gyanakodhatott a Lama Su-féle beszélgetés alatt, elvégre vele volt az Erő... :yeah:

 

Jango szerintem sem öntelt. Tisztában van a képességeivel, és kész. Ha az ellenfele nem Jedi, nincs esélye Jango ellen. Ez tény, ezért lett ő a mintaegyed. Hiba lenne részéről, ha alábecsülné magát. Ha az ellenfele Jedi, és nincs nála a kardja, Jango felveszi vele a versenyt. Ha nála van a kard, még akkor is le tudja győzni esetenként. (Ennél csak Grievous lesz jobb, de ő kardozik.) Ha mégsem, felismeri, és elpucol. ("Nem szégyen meghátrálni egy túlerőben lévő ellenség elől." - Thrawn)

Nekem nagyon szimpatikus, ezerszer jobban bírom, mint Bobát. Jangónak semmi idióta húzása nincs. Profi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt az öntelt dolgot el kéne már felejteni. Valaki poénkodott egyet amiből vita és kellemetlenség származott. Ha belépek ide nem szeretném ha eszembe jutna.

Ezt nem utasítgatásnak vagy sértésnek szántam csak kifejtettem az álláspontomat.

 

Remélem erre senki nem reagálja azt hogy akkor ne lépjek be ide.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi baj nem volt azzal, hogy beírtad, mégha poénból is, hogy egy öntelt hólyag. Legalább vitatkozhattunk rajta, hogy kinek öntelt és kinek nem. Én például inkább magabiztosnak hívnám, de mindenki úgy vélekedik róla, ahogy szeretne. Vagy úgy poénkodsz róla, ahogy szeretnél :yeah: Csak aztán számíts rá, hogy mások meg kinyílvánítják véleményüket, de szerintem ez így van jól :|

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak aztán számíts rá, hogy mások meg kinyílvánítják véleményüket, de szerintem ez így van jól :yeah:

 

 

Donát

Végül is már nekem 8 mert lassan már úgyis ott fogok tartani mint Ani az EP2-ben Padménál hogy már vitatkozni sem merek majd veletek. :|

 

Meg amúgy igazad is van.

Ahogy a Robotzsaruban Dick Jones is mondja: "Aki nem bírja a tüzet az a füstjét is szenvedje."

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon szimpatikus, ezerszer jobban bírom, mint Bobát. Jangónak semmi idióta húzása nincs. Profi.

Emlékszem, Jeremy Bulloch is valami ilyesmit mondott:D Csak ő azzal indokolt, hogy Jango páncélja ép, Bobáé meg úgy néz ki mint amit már agyonvertek... nem emlékszem szó szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Most az EPII nézése közben ötlött eszembe, hogy Jango estelgen direkt lőtt Kaminoi nyilat Zam nyakába, hogy a Jediket nyomra vezesse.... :D Itt volt az idő a sereg színrelépésének, ami ha a Jedik által történik, sokkal hihetőbb, mint ha Palpatine jön elő velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak egyvalamiért vetettem el anno a direktet, mégpedig azért, mert Zam megölése nem előre tervezett cselekedet, hanem kényszer megoldás volt. Ugye miért lépett Jango Fett a képbe. Mert Nute Gunray csak azzal a feltétellel volt hajlandó aláírni a Szeparatista mozgalomhoz való csatlakozás okmányát, ha Padmé feje az asztalára kerül. Erre Tyrannus vagy Nute megbízta Jangot, hogy akkor ölje meg Padmét. Jango pedig megbízta ezzel Zamat, így nem vezetheti semmi sem Tyrannus, Nute vagy az ő nyomára a hatóságokat. De Zam elcseszte, ezért, hogy nehogy árulkodjon, Jango kénytelen volt megölni. Mivel halk távolsági fegyvere csak az az egy volt (egy rakétakilövést a Jedik túl korán megneszeltek volna), így azt volt kénytelen használni. És végül is nem is volt ez ostoba dolog, hiszen ha Obi-Wan csak a Jedi adattárra hagytakozik, sosem jut el Kaminora, mivel a lövedék felismerhetetlen. Csak sajnos Obi-Wannak volt egy haverja, aki felismerte a karcolásokat.

De ha Zam valamikor is sikerrel jár, vagy sikerül meglépnie a Jedik elől, akkor sose kellett volna a nyilat használni.

 

EU szerint Dexter a Polis Massaiak révén ismerkedett meg, ugyanis a Polisiak szintén foglalkoznak klónozással és ezt a kaminiaktól vették át. Mivel a Polisiak amúgy egy exobiológuskodó faj, éppen a Subterrelen munkálkodtak, mikor Dex ott volt bányász. És a polisiak ilyen kardnyilakat használtak a ragadozók megfékezésére.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Hát elég furi lenne ha a helyén maradt volna miután átmetszette a nyakát Windu fénykardja. :)

Engem még az se lepett volna meg ha Windu a lenyakazás előtt elkiáltotta volna magát hogy "Csak egy maradhat!". :oops:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik ami még nagyon megdöbbentett elsőre, az az volt, amikor Jango feje lerepült.

Engem anno már Darth Maul kettéhasítása is meglepett, de ezen tényleg ledöbbentem. Pozitív irányba, hogy az ep1-2 már ilyen bevállalós, mert az ep6-ból kifejezetten hiányoltam, hogy a fénykard semilyen testrészt nem tud levágni. Meg hát, tradíciós kivégzési mód a lenyakazás, de sehol sincs ilyen az SW-ben, csak a kezek hullanak. Szóval nekem tetszett, bár elsőre valóban sokkoló volt, mivel az ember nem ehhez volt hozzászokva. Az meg külön borzalom, hogy a kedvenc szereplőm feje ficcent le a helyéről :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Obi-Maul és a Windu-Jango esetnél csak arra gondoltam hogy a két Jedi milyen tökös gyerek. :oops:

Obi azért mert zöldfülű létére olyan frankón elintézett egy nála erősebb és tapasztaltabb harcost, Windu meg azért mert szembefutva intézi el az ellenfelét miközben annak a lövéseit hárítgatja de ez egy Mace kaliberű mestertől úgyis semmiség.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.