Ugrás a kommentre

4x22 - Revenge


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A mostani rész nem volt rossz, olvastam külföldi kritikákat, ott eléggé el voltak ragadtatva, viszont én kicsit más szemszögből látom, habár egész jó rész volt, az tény.

 

Maul átalakulása tetszett, jól meg volt oldva a dolog, főleg, ahogy megtisztította Talzin az elméjét. Az új lábai sem rosszak, nyilván egyértelmű volt, hogy ilyesmit fog kapni, azonban én mégis jobban örültem volna egy olyanra, ami jobban hasonlít egy rendes lábhoz, mert így kicsit úgy tűnhet, mintha csak ezek a lábak miatt tudná megcsinálni azokat az ugrásokat stb, valamint az tök jó lett volna, ha felvesz rá valami ruhát és akkor esetleg a Jedik azt hiszik, hogy valahogy összerakta magát az alsó felével (én tuti azt csináltam volna:))...de ez csak ilyen saját kitérő ;)

Igen ez a nadrágos jó lett volna, de eléggé szűk egy-egy epizód költségvetése, gondolom nem engedhették meg maguknak, hogy egy két és feledik modellt is készítsenek Maul-nak :)

 

Ezekre a poénkodásokra rátérve, szerintem nem feltétlen illenek ide, mert én úgy képzelem el, hogy a gonoszak a cél érdekében összeállnak akár egy Jedivel is, de teljesen hidegen hagyja őket a dolog, vagyis nem jópofiznak...de mivel Ventress nem az a vérbeli gonosz, így lehet az előző mondatom itt értelmét veszti:)

 

Ventress és Obi-Wan közt mindig is volt egy kis... hát jobb szó híján azt mondom, hogy kölcsönös vonzalom, és a korábbi párbajaik alatt is oltották egymást, igaz nem ennyire, mint itt.

 

Továbbá, csak nekem szúrja a szemem, hogy nagyon is könnyen lerendezték Obi Wan-t az elején?

A Witches of the Mist-ben Obi-Wan és Anakin közösen is alig bírtak vele, és még Dooku is jobbnak látta elmenekülni előle mikor őrjöngeni kezdett szóval engem nem zavart. Azt azért tartsd észben, hogy Savage-nak emberfeletti fizikai ereje van, a csapásai túl erősek voltak ahhoz, hogy Obi-Wan hatékonyan védekezhessen, és ráadásul váratlanul érte a túlerő.

 

Ja és azt valaki magyarázza már el (lehet elkerülte a figyelmem), de Ventress honnan tudta, hogy hol találja Savage-t?

Na igen ez egy nagyon jó kérdés, ez engem is zavart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor miért csak most eredt utána?

Eddig mi oka lett volna rá? Látszólag semmi. Viszont egy combos vérdíj szerintem már elég jó motiváció. :) Ventress ugyan részben jobb útra tért, de továbbra sem szent. :)

 

Egyébként csak én érzem úgy, hogy Maul csúnyán kihasználja Savage-t? Látszik rajta, hogy egy percig sem hiszi el, hogy ők ketten testvérek, még a "testvér" szót is elég nehezen és furcsán mondja ki. Szerintem Maul, már csak Sith mivoltából fakadóan is egyszerűen csak felhasználja a vak hűségének és az ostobaságának köszönhetően. Nem tudom, hogy az Erőn keresztül érzi-e a kettejük közötti köteléket, de valahogy látszik, hogy nem hisz benne, gondolom azért, mert már kiskorukban elválasztották őket egymástól. Van egy olyan érzésem, hogy ha egy nap olyan helyzetbe kerülnek, akkor Maul habozás nélkül magára fogja hagyni, vagy el fogja árulni Savage-t és talán dühében nekiugrik és egymással végeznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a hülyeség már megint, hogy Maulból potyogtak a szervek? Egy filmet néztünk? :lol:

A lábait, illetve a belei egy részét vesztette el, könyörgöm! Ezzel szemben Vader a felszíni égésen kívül súlyosan összeégette a tüdejét, hangszálait, miegymást... még csak súlycsoportban sem fér össze az eset Mauléval.

 

Az OFF-ért bocs, bár valamilyen szinten a részhez tartozik. :peace:

Azt azért ne felejtsük már el, hogy Maul hatalmasat zuhant is. Azért könyörgöm, olyan mély volt az a csatorna, hogy önmagában is belehal az, aki oda nem erőhasználóként leesik. Maul pedig oké, hogy használja az Erőt, de olyan állapotában aligha volt képes tompítani az esést. Vagy ha már a vágásra esik, túl is éli? Félbevágást hasonlítotok égéssel, de a zuhanást kihagyjátok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért ne felejtsük már el, hogy Maul hatalmasat zuhant is. Azért könyörgöm, olyan mély volt az a csatorna, hogy önmagában is belehal az, aki oda nem erőhasználóként leesik. Maul pedig oké, hogy használja az Erőt, de olyan állapotában aligha volt képes tompítani az esést. Vagy ha már a vágásra esik, túl is éli? Félbevágást hasonlítotok égéssel, de a zuhanást kihagyjátok.

Luke is zuhant legalább annyit Felhővárosban, és hogy menekült meg? Beszívta egy szellőztető! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Savage fogja túlélni az egész küzdelmet, mivel róla később videokártyát is neveznek majd el...Ez azért nem várt fordulat! :)

 

Mi van? :lol:

 

Amúgy nem unjátok még ezt a vitát? Ez SW emberek, ne tudományos szempontból nézzétek a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke is zuhant legalább annyit Felhővárosban, és hogy menekült meg? Beszívta egy szellőztető! ;)

Ő a végén már csúszott, nem pedig esett. ;) Maul esetében ilyet nem láttam, persze ettől még lehetséges. Mindegy, nekem sosem fogja bevenni a gyomrom, hogy él. Lapozzunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő a végén már csúszott, nem pedig esett. ;) Maul esetében ilyet nem láttam, persze ettől még lehetséges. Mindegy, nekem sosem fogja bevenni a gyomrom, hogy él. Lapozzunk.

Igen, meg hát az SW nem valami lucskos belező-film, ahol csak az számít halottnak akinek premierplánban szakitják ki a gerincét vagy megeszik a máját. Ahogy egy gyerekekre szabott filmsorozattól elvárható a szereplők nagy részénél csak utalnak rá, hogy mibe halnak bele egyébként meg csak simán lehunyják a szemüket vagy eltűnnek/leesnek. Még a főszereplők között is alig van olyan aki ennél egyértelműbben halna meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Darth Maul szállal a TCW-ben nekem egyetlen egy gondom van (azon túl, hogy már minimum 3x leírtam, hogy a 6 SW film tekintetében számomra Maul halott - és a filmek az elsődlegesek nálam... a TCW-s Maul szálra úgy tekintek, hogy "mi lett volna, ha..." + egyébként is egy jó adag EU van benne) na szóval, hogy mi a gondom ezzel... pontosabban nem gond, csak kicsit zavar, vagy gőzöm sincs hogy mondjam... de amíg tartani fog a Maul szál holyamatosan menni fog a csatározás a "hogyan élhette túl a felezést és a zuhanást, ez baromság" témában. :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amíg tartani fog a Maul szál holyamatosan menni fog a csatározás a "hogyan élhette túl a felezést és a zuhanást, ez baromság" témában. :(

Tudod valamiről akkor beszélnek, ha nagyon jó, vagy ha nagyon rossz.

Mindenki eldöntheti szerinte ez melyik. :D

Lucas ilyen szempontból megint sikeresen teljesített, hiszen a rossz reklám is reklám, és most akkor sok szó esik a SW-ról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett a rész, bár a számomra oly’ égető és fontos kérdésekre nem kaptam választ. Erről már írtam alább is, de nagy vonalakban ismét leírom. Ki vitte el Mault a Naboo –ról? Honnan tudta Talzin, hogy él? Ráadásul most jött Savage a Maul kardal. Honnan szedte? Azonban az látszik, hogy a történet csak most kezdődött el, és még rengeteg epizódon keresztül akarnak foglalkozni ezzel, így most (még) nem puffogok túlzottan e hiányosságok miatt (ez a két rész csak azt szolgálta, hogy Mault visszahozzák, mélységet még nem adott a sztorinak). Szerencse, hogy nem csak két epizód erejéig hozták vissza Mault, mert akkor sajnos azt kellene mondanom, hogy ez így egy nagyon gyengén megírt történet, pont a fent említett buktatók miatt. Őszintén remélem, hogy nem úgy kezdett ehhez a sztorihoz a Lucas family, hogy nem fektették le előre a fontos dolgokat, amiknek benne kell lenniük. Mert az rendben van, hogy az SW lakonikus hangvételű, de azért ekkora lyukakat a történetbe ne hagyjunk már.

 

No de ennyi füstölgés után ideje rátérnem magára a részre. Mert az bizony mindent leszámítva hatalmas volt. :D Újra megkaptuk mindazt, amiért ezt a sorozatot szeretni lehet. Karakterfejlődés, remek párbeszédek, ultra darkos hangulat és pazar látvány. De haladjunk sorjában. A rész eleje megalapozta a feelinget a Dathomiri hullamezővel. Külön piros pont jár a nyekeregve himbálózó, aktiválatlan droidokért! :peace: Itt már éreztem azt a jól megszokott bizsergést, és ez még csak a kezdet volt. Aztán jött Talzin és megszabadította Mault a kínjai egy részétől, plusz még azt is elárulta, hogy az Éjnővéreknek sose lesz végük. :) Vajon hogyan akarja újra alapítani a klánt? De ez a kérdéskör a mi sztorink szempontjából most irreleváns. Szóval Talzin és Maul. Megmondom őszintén én azóta vártam ezt a jelenetet, mióta kiderült, hogy Maul él. :D Valahogy úgy képzeltem el, hogy olyan lesz, mint Ventress esetében. Ez az átalakítás egy tökéletes alkalom lett volna arra, hogy megmagyarázzák miként került Maul a Lotho Minorra és egyáltalán hogyan élte túl a kettévágását. Talzin megint olyan tudást mutat be, ami egyszerűen döbbenetes. Lassan ott tartunk, hogy még a halált is képes legyőzni. Kicsit erősnek érzem ezt a boszorkányt most már, remélem őt is elrendezik majd a későbbiekben. Maul transzformációja eszméletlen volt. Nem vagyok horror rajongó, de ez nekem majdnem az volt. Azok az üvöltések közben. :o Azt is nagy ötletnek tartom, hogy Talzin a csatatéren fellehető droidok alkatrészeiből pótolja ki Mault. Talzin ezután köddé vált, amit azóta csinál, hogy „lelőtték”. Ezen is lehetne merengeni egy sort, de inkább hagyjuk. :)

 

Maul visszatért józan(?) esze teret engedett pár érdekes gondolatnak. Ezek közül talán a legelgondolkodtatóbb az volt, amikor a háborúról beszél. Láthatóan ez neki nem újdonság, így feltehetjük, hogy már akkoriban tervbe volt ez véve, amikor még Sidious mellett szolgált. Én a legjobban azt várom, hogy később miként reagál majd a kialakult helyzetre. Én úgy vettem ki, hogy vannak más tervei is, de először a bosszúé kellett legyen a főszerep, hisz ez éltette annyi éven keresztül. Az a mód, ahogy felhívta magára a figyelmet félelmetes volt. Képes volt csak azért lemészárolni egy egész települést, hogy a Jedik komolyan vegyék, és utána menjenek. Az az ötös lefejezés egy kardsuhintással nagyon ott volt a szeren! :o Obi-Wan nem is tehetett mást, mint hogy odament. Windu viszont kimondta a lényeget: talán jobb lenne elfogni Mault, hisz a sith –ről az információk tárházával rendelkezik, és ez által minden kocka a helyére kerülhet. El tudom képzelni Sidioust, ahogy megtudja, hogy a korábbi tanítványa előkerült. Ez az inkognitójára nézve óriási veszélyt jelent. És itt jön be a képbe Ventress. Ahogy a Tatooine –on iszogat, majd megjelenik Savage vérdíja…..remek, ahogy helyre teszi a többi fejvadászt. Láthatóan már tartanak tőle. :) Itt megint láthattunk egy jó ötletet, mégpedig a holografikus „újság” személyében. Tök jó, hogy létezik egy ilyen információforrás, amiből a fejvadászok kedvükre csemegézhetnek. Opress –t is beletették, gondolom a Jedik. Úgy voltak vele, hogy űzni kell a vadat, mindegy milyen áron.

 

A szálak aztán a Rydonián futnak össze, ahonnan kezdve nincs megállás. Obi-Wan még akkor se veszti el a humorérzékét, amikor úgy dobálják, mint egy rongybabát. :) Ebben az évadban kijárt neki a jóból. Azon szakadtam, ahogy beszólogat Maul –nak. :D Ventress belépője hatalmas! Nem semmi mi lett ebből a nőből. Régen nem igazán rajongtam érte, de mára teljesen megkedveltem. :D Ahogy Obival vállvetve harcolnak azt nagyon jó nézni, és persze itt sem maradnak el a kis szurkák. Még jó, hogy Satine nem hallotta a jó lovag egy-két beszólását. :D Érdekes volt Obit piros fénykarddal látni, plusz azt ahogy Maul kibillenti a nyugalmából. Sajnos azonban nem volt igazából ellenfele Maul –nak, mert a harcuk közben is úgy dobálta az Erővel, ahogy akarta.

 

A befejezés talán még sose hagyott annyi kérdőjelet maga után, mint ezúttal. Rengeteg megválaszolatlan kérdés van, amiért érdemes várni az ötödik évadra.

 

Maga ez a Maul dolog nem igazán nyerte el a tetszésem anno, és megmondom őszintén, meglennék nélküle. De ha már így alakult, akkor próbálok ezen túllépni, és meglátni azt a sztoriban, ami igazán érdekes. :) Ámbár ha a fenti kérdéseimre nem fog válasz érkezni, akkor bizonyosan morcos leszek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga ez a Maul dolog nem igazán nyerte el a tetszésem anno, és megmondom őszintén, meglennék nélküle. De ha már így alakult, akkor próbálok ezen túllépni, és meglátni azt a sztoriban, ami igazán érdekes. Ámbár ha a fenti kérdéseimre nem fog válasz érkezni, akkor bizonyosan morcos leszek.

Viszont érdemes megfigyelni, hogy az aktivitást hogy növeli egy ilyen megosztó téma. Könnyen lehet, hogy Lucas is ezért döntött Maul feltámasztása mellett. Számomra az a legnagyobb gond, hogy ilyen volumenű dolog nem maradhat(na) ki a filmekből, ha így történt volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod valamiről akkor beszélnek, ha nagyon jó, vagy ha nagyon rossz.

Mindenki eldöntheti szerinte ez melyik. :D

Lucas ilyen szempontból megint sikeresen teljesített, hiszen a rossz reklám is reklám, és most akkor sok szó esik a SW-ról.

 

Abszolút igazad van, de ahogy Te úgy én is leírhatom ami nem tetszik a szituációban ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talzin arra utalhatott, hogy amíg ő létezik, addig az Éjnővérek nem fognak kihalni, hiszen ő az, aki megteremtette őket, és ezt újra megteheti, gondolom. :) Egyelőre ez simán hihető az alapján, amiket csinál, varázsol a zöld köddel. Egyetértek, kicsit kezd már túl ügyes és mindenható lenni, de kétségtelenül hatásos, amit művel.

Én arra lennék kíváncsi, hogy Sidious mit fog ehhez majd szólni. Én azt gondolom, Talzin másik vonalon van, nem játszottak össze ők ketten. Maul jó tanítvány volt, és kár, hogy kiesett a játszmából, de már pótolta Dooku-val - ezzel kezdenie kell majd valamit, két tanítvány már túl sok egy Sith-nek.

Talzin lehet az egész mögött, nem Sidious, kérdés, hogy miért várt eddig, hogy Maul-t újra színre léptesse? Opress kellett hozzá?

 

Maga az epizód tetszett nagyon. :) Obi-wannak nem kellett volna egyedül odamennie (egy halálból visszatérő ellenfélnél jobb biztosra menni :D), és mázlija van, hogy Ventress szintén hamar odatalált. :) Nekem úgy tűnt, a Jedik direkt azért köröztették Opress-t, hogy Ventress ráharapjon és nyomába eredjen, így nyújtva segítséget Obi-wannak. Yoda mondata is erre utal. :) Ventress-t megkérni erre valószinűleg nem lett volna érdemes. :D

 

Maul épp ésszel sokkal fogyaszthatóbb, az is ok, hogy a gyűlölete segítette életben maradni, de az lassan kiderülhetne már, hogy a tettek szintjén mi történt vele. Nem anatómiailag érdekel (túlélhette-e a félbevágást), hanem logisztikailag (hogy került Lotho Minor-ra, ki csinált pókfazont belőle, stb.). :) De nem hiszem, hogy ezt nem fogjuk megtudni, mert ez eléggé alap most már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talzin arra utalhatott, hogy amíg ő létezik, addig az Éjnővérek nem fognak kihalni, hiszen ő az, aki megteremtette őket, és ezt újra megteheti, gondolom. :) Egyelőre ez simán hihető az alapján, amiket csinál, varázsol a zöld köddel. Egyetértek, kicsit kezd már túl ügyes és mindenható lenni, de kétségtelenül hatásos, amit művel.

és mázlija van, hogy Ventress szintén hamar odatalált. :) Nekem úgy tűnt, a Jedik direkt azért köröztették Opress-t, hogy Ventress ráharapjon és nyomába eredjen, így nyújtva segítséget Obi-wannak. Yoda mondata is erre utal. :) Ventress-t megkérni erre valószinűleg nem lett volna érdemes. :D

Ezzel csak az a gond, hogy a Jedik egészen eddig Ventress-t is halottnak hitték. Szerintem egyébként inkább Dooku volt az, aki vérdíjat tűzött ki Opress fejére...de persze leget, hogy Dooku is és a Jedik is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó had ne kezdjem sorlni. Talán majd egyszer ha nem leszek ilyen sz*rul és a kedvem is jobb lesz. Bocsi. Vagy majd privátban megbeszéljük valamikor.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel csak az a gond, hogy a Jedik egészen eddig Ventress-t is halottnak hitték. Szerintem egyébként inkább Dooku volt az, aki vérdíjat tűzött ki Opress fejére...de persze leget, hogy Dooku is és a Jedik is :D

Yoda nem mondja ki, hogy Ventress -re gondol. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy az is simán lehet, hogy Maul találkozik Sidious-al és ő próbára teszi, hogy ha megöli Dooku-t, akkor visszafogadja...szerintem egyébként minél többet ki akarnak hozni a visszahozatalából, szóval akivel csak lehet, meg fog küzdeni:)

 

Azt meg nem értem, hogy ilyen esetekben, amikor Obi Wan elment a bolgyóra, miért nem tud valamelyik nagymester (mondjuk Yoda vagy Windu) is velemenni, hiszen úgyis csak ott tengenek...(inkább bíznak a bizonytalan segítségben?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy az is simán lehet, hogy Maul találkozik Sidious-al és ő próbára teszi, hogy ha megöli Dooku-t, akkor visszafogadja...szerintem egyébként minél többet ki akarnak hozni a visszahozatalából, szóval akivel csak lehet, meg fog küzdeni:)

Nem hiszem hogy Sidius ilyen könnyen eldobná a Szeparatista mozgalom vezetőjét és a terve egyik kulcsfiguráját. Dooku túl befolyásos ahhoz hogy ilyen véget érjen, és ezt Sidius is tudja.

 

Ez esetben azért, mert Maul kifejezetten kérte, hogy egyedül menjen Obi-Wan. :)

Maul nem sokat tudott volna tenni ellene, ha Kenobi társaságban érkezett volna

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért ne felejtsük már el, hogy Maul hatalmasat zuhant is. Azért könyörgöm, olyan mély volt az a csatorna, hogy önmagában is belehal az, aki oda nem erőhasználóként leesik. Maul pedig oké, hogy használja az Erőt, de olyan állapotában aligha volt képes tompítani az esést. Vagy ha már a vágásra esik, túl is éli? Félbevágást hasonlítotok égéssel, de a zuhanást kihagyjátok.

Ahogy korábban többször írtam már, Maul esetében nálam egyedül a zuhanás kérdése az, amin áll vagy bukik a dolog. Nyilván nem csapódott be, különben aligha élte volna túl. Egy akkora zuhanás már önmagában azzal jár, hogy szörnyethal az illető, ráadásul Maul valószínűleg eszméletlen volt, így azt is kizárnám, hogy az Erő segítségével önmagát "lassította le".

Az égéshez még annyit - tegnap elfelejtettem megemlíteni Llew-nek - hogy Vader nyilván nem a poén kedvéért kapott légzőberendezést is a páncélba, így a filmek elég szépen utalnak rá, hogy a Mustafaron nem csak a haja/szőre, illetve a bőre jó része égett le. ;)

 

Egyébként én is biztosra veszem, hogy ez sokáig téma lesz, mivel egy nagyon meghatározó szál úgy ebben a 2 részben, mint az egész sorozatban. Ahogy például Ahsoka - Ventress - Rex "eltűnése" is a mozifilmekre nézve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem hogy Sidius ilyen könnyen eldobná a Szeparatista mozgalom vezetőjét és a terve egyik kulcsfiguráját. Dooku túl befolyásos ahhoz hogy ilyen véget érjen, és ezt Sidius is tudja.

 

Az, hogy legalább három alkalommal szándékosan eresztette össze Dooku-t Anakin-nal, azt bizonyítja, hogy minden pillanatban készen áll lecserélni a grófot. Biztos van tartalék terve ilyen esetekre is

 

Maul nem sokat tudott volna tenni ellene, ha Kenobi társaságban érkezett volna

Kifigyelhette volna, hogy többen érkeztek, és meglógott volna, hogy aztán egyik ártatlan telepet mészárolja le a másik után, amíg Obi-Wan elé nem áll egyedül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért ne felejtsük már el, hogy Maul hatalmasat zuhant is. Azért könyörgöm, olyan mély volt az a csatorna, hogy önmagában is belehal az, aki oda nem erőhasználóként leesik. Maul pedig oké, hogy használja az Erőt, de olyan állapotában aligha volt képes tompítani az esést. Vagy ha már a vágásra esik, túl is éli? Félbevágást hasonlítotok égéssel, de a zuhanást kihagyjátok.

 

Pont olvastam tegnap valahol, hogy live chat-en mondta valamelyik fontosabb készítő talán (a nevet nem jegyeztem meg), hogy Maul-lal ugyanaz történt, mint Luke-al Felhővárosban. (és ez simán elfogadható)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos,végre valahára elhatároztam,hogy firkantok valamit a részről :) Na hát,hol is kezdjem...

Pazar évadzárót láthattunk,tele izgalommal és sok-sok felhalmozódó kérdéssel.

Maul összerakása remekül volt bemutatva. Tetszett,amikor Talzin úgymond "kihúzta" Maul-ból a sokévi kínt,szenvedést - megtisztította az elméjét.

Maul,mint a sátán. Savage meg,mint a sátán kutyája :P

A beszólogatások nekem különösen tetszettek :D

Tetszett,hogy Ventress és Obi összedolgozott,jó volt őket egy oldalon látni :)

A fénykkardpárbajok jól kivoltak dolgozva,pirospont,hogy mindenkinél vörös fénykard volt(egy ideig) :)

Maul most megint várni fog,bár ez már megse fog neki kottyanni.

 

Eleinte nekem sem tetszett ez a "Maul él és virul" ötlet,de ha már így alakult,akkor persze,elfogadom. De nem lesz a kedvenc sztorim. Még ki lehet hozni ebből egy nagy csattanót,amit remélem az 5.évad elején fognak lebonyolítani :D

 

Ha pontoznom kéne az epizódot,akkor

10/8

 

:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.