Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Itt a html kódja az egyik dalnak, most hogy mi mit jelent inkább nem kezdem el sorolni, de ha a szöveget szeretnéd lecserélni az egyes cellákban, akkor a <br> előtti részeket kell lecserélni

 

<table width="90%"><tbody><tr><td width="45%" valign="top">
<font face="verdana, arial" color="#FFFFFF" size="-2"><b>THE LOVE THIEVES</b></font><br><br>

<font face="verdana, arial" color="#C0C0C0" size="-2">
Oh, the tears that you weep<br>
For the poor tortured souls<br>
Who fall at your feet<br>
With their love begging bowls<br>
All the clerks and the tailors<br>
The sharks and the sailors<br>
All good at their trades<br>
But they'll always be failures<br><br>

Alms for the poor<br>
For the wretched disciples<br>
And the love that they swore<br>
With their hearts on the Bible<br>
Beseeching the honour<br>
To sit at your table<br>
And feast on your holiness<br>
As long as they're able<br><br>

Love needs it's martyrs<br>
Needs it's sacrifices<br>
They live for your beauty<br>    
And pay for their vices<br>
Love will be the death of<br>
My lonely soul brothers<br>
But their spirit shall live on in<br>
The hearts of all lovers<br><br>

You're holding court<br>
With your lips and your smile<br>
Your body's a halo<br>
Their minds are on trial<br>
Sure as Adam is Eve<br>
Sure as Jonah turned whaler<br>
They're crooked love thieves<br>
And you are their Jailor</font></td>


<td width="45%" valign="top">
<font face="verdana, arial" color="#FFFFFF" size="-2"><b>SZERELEM TOLVAJOK</b></font><br><br>

<font face="verdana, arial" color="#C0C0C0" size="-2">
Oh, azok a könnyek melyeket ejtesz<br>
Azokért a meggyötört lelkekért<br>
Amelyek lábaid előtt hevernek<br>
Csurig töltve szerelemmel<br>
Az összes hivatalnok és szabó<br>
A cápák és vitorlások<br>
Mindannyian jók a maguk nemében,<br>
De a végén mind elbuknak ők<br><br>

Alamizsna a szegényeknek<br>
A nyomorult tanítványoknak<br>
A szerelem melyre felesküsznek<br>
Szívükkel a Biblián<br>
Jutalomért esdekelnek, hogy<br>
Asztalodnál ülhessenek<br>
Dőzsölve szentségeden<br>
Amíg csak megtehetik<br><br>

A szerelemnek szüksége van mártírjaira<br>
Szüksége van áldozataira<br>
Akik a gyönyörűségéért élnek<br>
És fizetnek bűneikért<br>
A szerelem lesz a halála<br>
Az én magányos lelki jóbarátaimnak<br>
De szellemük tovább él majd<br>
Az összes szerelmes szívében<br><br>

Ítélkezel mindenki felett<br>
Csupán ajkaddal és mosolyoddal, hisz<br>
Tested egy szentség<br>
Megpróbáltatások előtt állnak<br>
Mint ahogy Ádám és Éva<br>
Mint amikor Jónás cetvadásszá lett<br>
Mindannyian hajlanak szerelmet lopni<br>
De Te vagy az ő Jailor-uk</font></td></tr>
          </tbody></table>

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Háttérszínt hogy tudok beírni? Nem akarok külön CSS fájlt kreálni hozzá. :)

Body részbe tedd be ezt: style="background-color:#színkód". 
Innen tudsz nézni kódokat a színhez, amit akarsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Android általában mennyire stabil? A tabletem (két és fél éves) néha meggárgyul. Mindig más a baja, de az esetek nagyon túlnyomó többségében úgy kezdődik hogy Google Play-ből töltök le valamit (akár egy frissítést) - most a legújabb, hogy SEHOGY nem akar filet átküldeni magából, email csatolmányt, gmail appot, facebook chatet próbáltam egyelőre. Most USB össze van kötve a laptoppal, a tabi állítja hogy csatlakoztatva, a laptop meg nem látja... Szóval ez mennyire lehet az Android hibája és mennyire a készüléké?


ui az összemadzagolás sem jött be, a "fényképezőgép szoftver" opcióval sem. Viszont a Puffin böngészőből a gmail zokszó nélkül elküldött mindent, azzal a nehezítéssel hogy nem lehet egyszerre több fájlt kijelölni. Ugyanez a Chrome-ban: annyit jelölök ki amennyit akarok, de utána küldés helyett csak néz mint hal a zacskóban. 

Képek biztonságban, most jön a gyári reset. A kérdés továbbra is nyitott! Jó az Android?

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tabi szépen küzdött, de végül veszített. Kétszer is lefagyott, amikor eljutottam a Gyári visszaállítás menü "Mindent töröl" gombjáig. Harmadszorra a leokézás után ugyan megint ledöbbent, de végül visszakecmeregtem vele a nyitóképhez, és (minek várjak?) elkezdtem internetezni. Majd egyszercsak kiírta, hogy újraindul, és - újraindulás helyett megjelent a csápjait lóbáló Android robotemberke, alatta a "törlés" felirat. Tekintve hogy az általam telepített programok eltűntek, szerintem sikerült törölni, és két hónapig megint jó lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Én igen, pontosan ugyanígy, a Win 10 frissítése után (azóta kikapcsoltam a frissítést). Én csak úgy tudtam megcsinálni, hogy létrehoztam egy új felhasználói fiókot, mert az eredeti elszállt - a fájlok megvoltak benne, de valamiért a rendszer szarul töltötte be, és semmit sem lehetett igazán csinálni. Aztán az eredeti profilból átmásoltam mindent, meg sok programot újra kellett telepíteni. A másik alternatíva a Win 10 újrapakolása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:( De jó, hogy nálam nem fordult elő, most biztosan eldobtam volna az agyam, ha még informatikai problémákat kellett volna megoldanom. Jegyzem a fentieket, hátha mégis szükség lesz rá... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ki lehet kapcsolni valahogy a böngészőben, hogy bizonyos weblapoknál ne jöjjön fel folyton alulról "az oldal cookie-kat használ" sáv? Egyrészt marhára nem érdekel, hogy az adott oldal cookie-kat használ, másrészt mobilon (némi túlzással) a fél képernyőt elfoglalja ez az ökörség; szóval eléggé zavaró. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nap csomagot váltottam a UPC-nél egy erősebb netre (500 Mbit), kaptam egy másik modemet ami wifi-s is egyben, a wifi-vel nincs is semmi baj, csak úgy nem adja le az egész sávszélességet ahogy tudom, illetve maga a Wifi vevő adapterem sem képes az egészet kezelni csak 300 Mbit-ig, szóval én összekötném kábellel simán, de azzal meg valami oknál fogva nem hoz be egy csomó oldalt pl. a fórumot sem. A google kereső behozza a találatokat, de ha rámegyek valamire közülük azt már nem, illetve a wikipédiás találatokat igen. Az ncore fixen működik, viszont maga a torrent kliensem (utorrent) nem seedel illetve a letöltés sem indul meg, ha wifivel csatlakozom semmi gond csak nem azért fizetem az előfizetést, hogy csak a felét használjam, valakinek valami ötlet? 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Ki lehet kapcsolni valahogy a böngészőben, hogy bizonyos weblapoknál ne jöjjön fel folyton alulról "az oldal cookie-kat használ" sáv? Egyrészt marhára nem érdekel, hogy az adott oldal cookie-kat használ, másrészt mobilon (némi túlzással) a fél képernyőt elfoglalja ez az ökörség; szóval eléggé zavaró. 

Csak fogadd el. A weboldalakat törvény kötelezi, hogy ezeket kiírogassák, de ha egyszer elfogadod, utána már nem kellene hogy ezzel fárasszanak

 

Cupsy, ezt néha az okozza, ha a DHCP le van tiltva és statikus IP címeket használsz. Hogy ezt megnézd, nyisd meg a parancssort, és írd be, hogy ipconfig /all. Ha az "Ethernet adapter Ethernet:" alatt a "DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No", akkor ezen változtatnod kell. 

A változtatáshoz nyisd meg a vezérlőpultot, ott a hálózati megosztási központot, válaszd ki az ethernet kapcsolatot, itt tulajdonságok, TCP IP protokoll 4-es verziója, és rakd át "IP cím automatikus kérés"-re. Videó, hogy hogyan csináld, ha nem menne 
https://www.youtube.com/watch?v=QhpNEL2wOcE

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hívd fel őket, hogy ez mi? Mondjuk fura, hogy le se tesztelték, csak úgy elmentek. NA de hátha van aki tud még valami jobb ötletet. 

Elmentek??? Itt sem voltak :D bementem a UPC-be, mert úgyis arra volt dolgom, megmondtam mit szeretnék aztán a kezembe adták a modemet, hogy majd a régit vigyem be valamikor.

3 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Csak fogadd el. A weboldalakat törvény kötelezi, hogy ezeket kiírogassák, de ha egyszer elfogadod, utána már nem kellene hogy ezzel fárasszanak

 

Cupsy, ezt néha az okozza, ha a DHCP le van tiltva és statikus IP címeket használsz. Hogy ezt megnézd, nyisd meg a parancssort, és írd be, hogy ipconfig /all. Ha az "Ethernet adapter Ethernet:" alatt a "DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No", akkor ezen változtatnod kell. 

A változtatáshoz nyisd meg a vezérlőpultot, ott a hálózati megosztási központot, válaszd ki az ethernet kapcsolatot, itt tulajdonságok, TCP IP protokoll 4-es verziója, és rakd át "IP cím automatikus kérés"-re. Videó, hogy hogyan csináld, ha nem menne 
https://www.youtube.com/watch?v=QhpNEL2wOcE

 

Köszi szépen, holnap megnézem, de a meccset is neten nézem szóval most nem cicózok vele, utána meg alvás lesz :D

 

 

szerk.: mégis megnéztem, igen NO-n volt, ha jól emlékszem worms-höz lett beállítva fix IP, mert csak úgy találtuk meg egymást, most visszaállítottam, holnap megnézem jó-e úgy, de kábelt húzni már tényleg nincs kedvem most.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

szerk.: mégis megnéztem, igen NO-n volt, ha jól emlékszem worms-höz lett beállítva fix IP, mert csak úgy találtuk meg egymást, most visszaállítottam, holnap megnézem jó-e úgy, de kábelt húzni már tényleg nincs kedvem most.

Most már működik, köszi szépen még egyszer @Nabopolasszar

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szóval ahogy fentebb is írtam van ez a 500 Megás netem, vezetékkel kapcsolódok a géphez, tudja valaki, hogy kellene beállítanom a utorrentet, hogy ezt maximálisan kihasználja, mert most szerintem nem teszi sem letöltésnél sem feltöltésnél :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Szóval ahogy fentebb is írtam van ez a 500 Megás netem, vezetékkel kapcsolódok a géphez, tudja valaki, hogy kellene beállítanom a utorrentet, hogy ezt maximálisan kihasználja, mert most szerintem nem teszi sem letöltésnél sem feltöltésnél :para:

Biztos, hogy kellő számú seed vagy leech van a fájlhoz, amit tölteni akarsz? Egy ismerősöm ismerőse azt tapasztalta, hogy néha bizonyos nem eléggé seedelt cuccok lassabban jönnek. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Biztos, hogy kellő számú seed vagy leech van a fájlhoz, amit tölteni akarsz? Egy ismerősöm ismerőse azt tapasztalta, hogy néha bizonyos nem eléggé seedelt cuccok lassabban jönnek. :) 

Ezzel tisztában vagyok, de népszerű torrenteknél is max 10 mb/s körül jön, a feltöltésem meg ritkán ugorja meg a 10 kb/s-et és 3-nál több torrentnél még egyszer sem vettem észre egyszerre, hogy töltené fel pedig 100+t futtatok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.