Ugrás a kommentre

"Nahát! Hiszen őt ismerem!"


Rog

Ajánlott hozzászólás

Így van. Egyébként egy nagyszerű film, átütő erejű gyerekszínész-alakítással Bale-től. Spielberg és persze John Williams is remekel.

Én is csipem. Meg is van DVD-n.

 

Jake: Hugh Jackman. Elég jellegzetes vonásai vannak. De meg nem mondom, hogy itt miben játszik :) Már ha ez egy filmszerep.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jackmant nem ismertem fel.

 

-----------------------------------------

 

Akkor folytassuk a fejtegetést.

 

t80x9x.jpg

 

Sokáig nem tudtam hogy ki is ő.

 

 

Én rá nem jöttem volna, de annyira furdalt a kíváncsiság, hogy bedobtam a képet Google-be, és kidobta. :) Ezért nem akartam felfedni a misztikumot, mert nem kútfőből ment. :D Rá nem ismertem volna.

Dícséretes hozzáállás. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általánosságban véve semmi fura nincs benne. Nekem az benne a fura hogy jóval a Hetedik megnézése után tudtam meg hogy azt az angol manuszt is "Spéci" játszotta és akkor is csak a nevéről sikerált összekötni a figurákat. Tehát ha nem tudom meg hogy a Hetedikes és a Vaklármás palit is egy Kevin Spacey nevű fazon alakította, akkor tán még ma se tudom hogy utóbbit ki játszotta mert fizimiskáról nem ismertem volna fel..

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általánosságban véve semmi fura nincs benne. Nekem az benne a fura hogy jóval a Hetedik megnézése után tudtam meg hogy azt az angol manuszt is "Spéci" játszotta és akkor is csak a nevéről sikerált összekötni a figurákat. Tehát ha nem tudom meg hogy a Hetedikes és a Vaklármás palit is egy Kevin Spacey nevű fazon alakította, akkor tán még ma se tudom hogy utóbbit ki játszotta mert fizimiskáról nem ismertem volna fel..

Ja, így már érthető! Ez olyan mint nálam Tom Hardy a Star Trekben. Csak az Eredet utáni első megnézés után esett le, hogy ki ő, és hogy kb. már 8 éve ismerem a trek 10-ből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nekem ez nem tűnt fel. Mindenesetre ha más adta volna fel akkor én is tudtam volna a megoldást mert már évek óta ismerem azt a képet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez nem tűnt fel. Mindenesetre ha más adta volna fel akkor én is tudtam volna a megoldást mert már évek óta ismerem azt a képet.

Én rákerestem a neten ( young James Cameron), de max. a már rendezőként készült képek jöttek fel. Azért volt bennem bizonytalanság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.