Ugrás a kommentre

"Nahát! Hiszen őt ismerem!"


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Szép megfejtés. Van Damme mint Predator. Azért örülünk, hogy lecserélték? :D

13934781_849060911891393_771640159135757435_n.jpg?oh=40db4396a99d2353f34107f8b4854a78&oe=5817645A

 

Jó kis furmányos fejtörő volt Jake. Először azt hittem Alien, vagy Species filmek szörnyéről van szó, de az állkapocs rágókról ismertem fel a Predatort.

 

Jean Claude jó volt mint Predator, végül is rajta is mulott, hogy a film klasszikus lett. Valahol mindenki elkezdi. Érdekes, most néztem újra a Vissza a jövőbe II.-t. Hát kit látok nyúlfarknyi statiszta szerepben: az azóta eltünt Jason Scott Lee-t. Van Damme "szerencsésebb". Ővele még csinálnak B filmeket legalább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van Damme lett ugyan eredetileg kiválasztva a predinek és valameddig részt is vett a forgatáson de miután a jelmezével együtt megváltak tőle a helikopterpilótának és a második Predi muvi predi főszereplőjének szerepében is feltűnt Kevin Peter Hall ugrott be helyette.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Pár napja belefutottam valamelyik adón az utolsó akcióhős kalandjába aminek az aktuális szinkronja nem tűnt túl ismerősnek így szétnéztem az ISzDB-n hogy mi vele a helyzet és akkor láttam hogy a hetedik pecsétes halált

 

rDxCHwA.jpg

 

 

Gandalf/Magneto papa játszotta.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lelőtted a poént Rog. Nekünk kellet volna kitalálni. Ejnye-ejnye :nana:

Úgy a képről szerintem könnyen rá lehet jönni hogy kiről van szó így nem igazán van kihívás a dologban. Teszem azt ha tegnapelőtt láttam volna azt a jelenetet akkor talán rá is jöttem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy a képről szerintem könnyen rá lehet jönni hogy kiről van szó így nem igazán van kihívás a dologban. Teszem azt ha tegnapelőtt láttam volna azt a jelenetet akkor talán rá is jöttem volna.

Engem megfogott volna a kép! Most is alig látom bele McKellen-t..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.