Ugrás a kommentre

"Nahát! Hiszen őt ismerem!"


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Én csak pár hónapja tudtam meg hogy mi a közös a két komában. Valamikor a filmesben került emlegetésre Spiner neve és érdekelt hogy honnan lehet esetleg még ismerős. Úgy voltam vele hogy ha másoknak ismerős az ID4 előttről akkor nekem is az lehet. Aztán szétnéztem az IMDb-n és akkor tudtam meg hogy anno "Adat" is ő volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

És ő lenne napjaink felkapott színésznője? :D Sose hallottam róla, bár ez persze nem sokat jelent...

Egyelőre én sem tartom sztárnak. De halottam róla két Cím kapcsán, és ezek közül a Suicide Squad-ban láttam is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a Wall Street farkasáig teljesen ismeretlen volt. És abból a filmből sem a szinészi kvalitásai miatt emlékeznek rá...

the-wolf-of-wall-street-margot-robbie.jpg

 

Azóta sokat beszélnek róla, de nagyon nem voltak sikerei. Szerepelt az új Tarzan filmben (elhasalt a pénztáraknál), meg például volt Will Smith partnere a Focusban (Amerikában ez is bukott). Mondjuk 2016-ban ő játszotta az egyik legemlékezetesebb filmes női figurát, de hát a film (Suicide Squad) sajnos gyenge lett, ráadásul itt is fontosabb volt a kinézete mint hogy mennyire tud játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig sem a Wolf of Wall Street, sem a Suicide Squad nem számítanak kis címeknek, és mindkettőben főszereplő volt. Kis túlzással a karrierje csak most indul.

 

Szerk.: Ezt még Odynak szántam, csak közben Bomarr már kifejtette a pályafutását

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez a másik amiről tudtam, de nem néztem meg..Akkor jól tettem.

:nana: Attól hogy egy film megbukik a pénztáraknál, még nem biztos, hogy rossz film. Ok, elnézve az IMDb és RT pontszámait valószínűleg nem jó, de a box office és a film minősége gyakran messze vannak egymástól

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sose gondoltam volna arra hogy "Margitka" a megfejtés. Amúgy csak a Wall Street-es meg a szuicid osztagos muviban láttam azt a csajszit. Előbbi esetében ma estig nem is tudtam hogy ő játszotta... azt se tudom biztosan kit játszott. Asszem a farkas nejét.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:nana: Attól hogy egy film megbukik a pénztáraknál, még nem biztos, hogy rossz film. Ok, elnézve az IMDb és RT pontszámait valószínűleg nem jó, de a box office és a film minősége gyakran messze vannak egymástól

Ez nyilván igaz, de valamiért távol tartottam magam a filmtől. Jók az ösztöneim.

És a Will Smith név és a bukta szó is egyre többször kerül egy mondatba.

Imdb nélkül is tudom, hogy nem nézem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.