Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Persze, az egyik legnagyobb kedvencem! Mondjuk az black metal, de nem baj. :D Imádom a szimfonikusokba oltott zenéjüket.

 

Jaja :D Egyik legjobb :) Bár a megjelenésük és a klipjeik elég sok emberben keltenek undort, de a zene a lényeg :D

 

Amúgy milyen bandákat hallgatsz? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki megy pénteken Britney Spearsre? :D Oldie esetleg nem látogatsz ki? :D :D

Itt lesz Pesten? :o Amúgy oldie csak döngetni menne szerintem. :lol:

 

Jaja :D Egyik legjobb :) Bár a megjelenésük és a klipjeik elég sok emberben keltenek undort, de a zene a lényeg :D

 

Amúgy milyen bandákat hallgatsz? :)

Trash/death/black. Néha-néha egy-két lazább power metal becsúszik ha olyanom van. Konkrétan: Morbid Angel, Obituary, Gorefest, Carcass, Machine Head, Pantera, Dimmu Borgir és még sorolhatnám. Ez csak a jéghegy csúcsa. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trash/death/black. Néha-néha egy-két lazább power metal becsúszik ha olyanom van. Konkrétan: Morbid Angel, Obituary, Gorefest, Carcass, Machine Head, Pantera, Dimmu Borgir és még sorolhatnám. Ez csak a jéghegy csúcsa. :D

 

Akkor rokon lélek vagy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha nem szedek le soundtrackeket. Viszont a Drive zenéje annyira jó. hogy megtettem. Azt hittem már nem tudok újat hallani zenében mennek a klisék a rockban, discoban. Tévedtem. Nagyon rég volt rám ekkora hatással zene. Állandóan ezt az albumot hallgatom. A főszám róla. Oldie, neked kötelező meghallgatni, tuti tetszeni fog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha nem szedek le soundtrackeket. Viszont a Drive zenéje annyira jó. hogy megtettem. Azt hittem már nem tudok újat hallani zenében mennek a klisék a rockban, discoban. Tévedtem. Nagyon rég volt rám ekkora hatással zene. Állandóan ezt az albumot hallgatom. A főszám róla. Oldie, neked kötelező meghallgatni, tuti tetszeni fog.

Bizony nagyon jó! Cliff Martinez egy zseni, meg amúgy is jók a zenék. Igazi retro feling. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy érdekes kezdeményezés:

ATTENTION ALL JOHN LENNON FANS

On October 9th we will all watch "Imagine" in honor of the greatest singer ever's birthday. Let's give him the best birthday present ever: the highest viewed video on YouTube!! Let's give him what he deserves and what Justin Bieber does not deserve to have!

Copy and paste to all John lennon/beatles videos and all music videos let's get this noticed quickly!

THUMBS THIS UP

LET'S GET THIS NOTICED

Lets help John

 

Rajtunk ne múljon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.