Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Belenéztem a bookline.hu kínálatába, és van Távoli Tűz új és antikvár példányban is (az én 1983-as kiadásom pl. 600-1200 Ft között kóstál), de egy új kiadás sem drága, 1233 Ft. Valamint az is kiderült (amit eddig én sem tudtam), hogy ez a könyv egy trilógia középső kötete, érdemes lenne elolvasni a másik két kötetet is, antikvár példányok azokból is kaphatóak.

 

(sajnos nem tudok linket beszúrni :rock: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yap, majd egyszer Pesten jártamban én is jobban körülnézek, mert nem ez az egyetlen író, akitől be akarok szerezni könyveket. Aztán arrafelé az antikvárokban biztos nagyobb a kínálat, mint errefelé az összes könyvesboltot együtt véve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yap, majd egyszer Pesten jártamban én is jobban körülnézek, mert nem ez az egyetlen író, akitől be akarok szerezni könyveket. Aztán arrafelé az antikvárokban biztos nagyobb a kínálat, mint errefelé az összes könyvesboltot együtt véve.
Nem akarom a bookline-t reklámozni, de ott az egyes antikvár könyveknél megemlítik az adott antikvár könyvesboltot is, aki szállítja majd, így érdemes lehet már célzottan azokat felkeresni, ahol sci-fi könyvek jobban előfordulnak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar előzményregény.

 

"Az Avatar producere, Jon Landau az MTV News-nak beszélt arról, hogy James Cameron írja a film előzményeit. Ebből (egyelőre) nem terveznek filmet forgatni, Cameron műve regény formájában fog napvilágot látni, ha minden jól megy a rajongók már decemberben kezükbe vehetik a könyvet.

 

 

 

?Jim egyedül írja a regényt. Nem az Avatar könyvváltozatát veti papírra, Jim egy olyan nagy, epikus sztorit akar összehozni, ami tele lenne azokkal a dolgokkal, amelyeket idő hiányában nem tudtunk bemutatni a filmben vagy nem tudjuk beletenni a folytatásokba.? - mondta a producer, majd hozzátette, hogy ebben jobban megismerhetjük a filmben feltűnt karaktereket, például olvashatunk arról, amint Dr. Grace Augustine (Sigourney Weaver) egy suliban tanít, Jake (Sam Worthington) múltjáról is többet megtudhatunk, illetve belekerül az is, hogy bátyja, Tommy hogyan hunyt el és természetesen Quatrich ezredes (Stephen Lang) sem fog kimaradni belőle."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez remek hír, de hol marad az előzmény? :roll:

Sajnos, mivel az Alan Dean Foster féle regény gyatrán fogyott, ezért a DV csak a járulékos címek közé vette fel. Ez azt jelenti, hogy ha tudják idén kihozzák, ha nem akkor 2011-ben kerülhet a boltok polcaira. Ahogy én a Deltát ismerem már biztos, hogy leghamarabb 2011-ben jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az Xpressen most láttam, hogy van újabb 101... mielőtt meghalsz könyvek és a sci-fi-s elején Vader nagyúr van :)

http://www.xpress.hu/book/prod.asp?FILMAZ=...628369939666918

 

És van horrorban is :)

http://www.xpress.hu/book/prod.asp?FILMAZ=...628369939666918

 

Már tudom mire fogom elkölteni a felesleges 7000-remet ha egyszer lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ma már szimpla regények is 2-3 körül vannak, ezek után egy keménytáblás színes képes album nem is sok ennyiért. Majd vetek rá "élőben" is pár pillantást, ha oda jutok, kíváncsi vagyok rá :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.