Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Dzséjt, végre én is elolvastam a novelládat (mozi után olyan jól elraktam, hogy ne keveredjen el az ünnepi forgatagban, hogy utána nem találtam meg, csak most, persze véletlenül :D), és nagyon tetszett! :( Szép kerek egész történet. Visszaolvastam, mit beszéltetek korábban róla Karrdéval, így csak azt mondhatom, hogy tökéletes így, jó hogy nem hagytad kihúzni az utolsó mondatot (anélkül befejezetlen maradt volna a gondolat), és nekem nem volt a sok a technikai kütyük bemutatása.

 

Szóval még egyszer grat a megjelenéshez! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten metrózás közben az Új Galaxist olvasgattam, és meg kell mondanom, hogy Dzséjtén kívül a többi irományt is érdemes elolvasni. Témában az Utópia kategórián belül is nagy a szórás, van benne társadalmi görbe tükör (A minimálbörtön c. írás pl. Oldie-nak biztos tetszene :D), időutazás, meghökkentő mese. Mire beérek a Ferenciek terére, épp el tudok olvasni egyet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Elolvastam a "Jogában áll..." címü novelládat.Rengeteg könyv elolvasása(több mint ezer) után bizton állíthatom ,hogy nagyon jól írsz és fogalmazol.Az események logikusan követik egymást karaktereid "jól" viselkednek.Szívesen olvastam volna tovább is.A vége elég abszurd volt bár a novella világában egyértelmü lépés volt.Pár ismert sci-fi eszembe jutott, mikor olvastam pl a Firefly.Maga a földi világ hasonlított az 1993-as Pusztító címü Stallone-filmben látottakhoz.

Nem gondoltál esetleg arra, hogy írsz egy sci-fi regényt?Szerintem meg tudnád csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Frenkie, örülök, hogy tetszett. A Pusztítós dologba beletrafáltál, az adta az ihletet.

Valójában, már ez is egy elfekvőben lévő sci-fi regény előzménye (sőt, az Első bolygóközi háború című novellám is ebben az univerzumban játszódik, csak száz évvel korábban). Amúgy három "fél regényem" van jelenleg. Ennek a folytatása, aztán egy sci-fi-horror, ami szintén ebben az univerzumban játszódik, csak úgy tíz évvel később, illetve a legbefejezettebb egy fantasy regény. Ezt a sci-fi univerzumot amúgy alaposan kidolgoztam már, közel 10 000 éves történelmet írtam hozzá, számos fajjal, kultúrával, bár ezekből a novelláim nyomán még nem igazán lehetett találkozni, mert eddig körülbelül 200 évet öleltem fel vele (most írok egy novellát, az is ebben az univerzumban játszódik, körülbelül egy időben az említett sci-fi-horrorral). Majd ha egyszer eljutok oda, akkor ebben az univerzumból egy sor regény fog születni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt tényleg jó lenne egyszer majd elolvasni. :D

És milyen jó lenne egyszer majd megírni. :D

 

Dzséjt: Neked regényt KELL írni.Fucking tehetséges vagy.

Igyekszem, de odáig még hosszú az út. Most pillanatnyilag azzal is megelégednék, hogy ahelyett, hogy itt rontom a levegőt, befejezném az utolsó fél oldalt a novellából, amit holnaputánig kéne leadnom. :D Valaki legyen szíves seggbe rúgni! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És milyen jó lenne egyszer majd megírni. :D

 

 

Igyekszem, de odáig még hosszú az út. Most pillanatnyilag azzal is megelégednék, hogy ahelyett, hogy itt rontom a levegőt, befejezném az utolsó fél oldalt a novellából, amit holnaputánig kéne leadnom. :D Valaki legyen szíves seggbe rúgni! :lol:

 

Én seggbe rúglak, ha ez megnyugtat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.