Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Valljuk be Luke-cameonak semmi értelme nem lett volna a VII. részben. JJ nyilatkozat nélkül is evidens volt, hogy Luke azért van rejtegetve mert ordas nagy csavar vagy WTF momentum lesz vele kapcsolatban.

Ez így van csak az eddigi kiszivárgott dolgokból nagyon sok bejött és ezért gondoltam h talán a Luke cameó is igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az apja és az uralkodó se tudta átcsábítani őt a sötét oldalra, akkor el sem tudom képzelni minek kellett bekövetkeznie az életében,hogy rá lépjen a sötét oldal ösvényére.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő nem lehet a sötét oldalon. Ez a karakter nem forrhat ki ide.

És akkor ki lenne méltó ellenfele Kylo-nak vgy Snoke-nak? Illetve ki lesz a mentora annak, aki méltó ellenfele lehet Kylo-nak vagy Snoke-nak?

Ahogy mindig is, úgy kell most is az ellenállásnak egy LUKE SKYWALKER.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz korábban azt lehetett olvasni, hogy 3 fénykardpárbajt írtak a filmhez. Ebből kettő a két fiatal "szárnybontogatásáról" szól majd, egy pedig olyan párbaj lesz,amit a rajongók még 10 év múlva is emlegetni fognak. És ha nincs másik Jedi a galaxisban, akkor ki más vívná meg ,mint a jó öreg Skywalker mester? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mondtam hogy sötét oldalon lesz. Csak azt hogy nem biztos hogy az a feddhetetlen pozitív karakter lesz mint eddig. Ha valóban lemészárolták a padawanjait lehet hogy ez benne megváltoztatott valamit és lehet hogy nem lesz már olyan irgalmas mint eddig és nem fog irtózni durvább eszközöktől sem hogy legyőzze a sötét oldal szolgáit.

 

Egy biztos : "There are questions,questions that need answering." - Ahsoka Tano

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz korábban azt lehetett olvasni, hogy 3 fénykardpárbajt írtak a filmhez. Ebből kettő a két fiatal "szárnybontogatásáról" szól majd, egy pedig olyan párbaj lesz,amit a rajongók még 10 év múlva is emlegetni fognak. És ha nincs másik Jedi a galaxisban, akkor ki más vívná meg ,mint a jó öreg Skywalker mester? :)

Megint csak: Ámen! (De tényleg volt ilyen infó korábban.-már el is felejtettem.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha idegesítenének a forgatás fölött repkedő drónok, lehet én is kiküldeném az ultimate gonosz karakteremet páncél nélkül, lázadó ruhában, csak hogy legyen min csámcsogni. ;)

:D

 

me='Fulcrum' timestamp='1445952657' post='324200']

J.J így válaszolt most arra a kérdésre hogy "Where's Luke?" [/i

 

"These are good questions to be asking, I can't wait for you to find out the answer... It's no accident."

Jah, én is alig várom! Egyébként nem mondott újat, eddig is sejthető volt, hogy nem véletlenül nem láttuk a trailerben Luke-ot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt valaki itt is fejtegette.

Én.

 

Volt róla szó..

Én megint a beszélő Kylo Ren figurát hozom fel.

Közös múltra enged következtetni a gúnyos kérdés:

"It is true? You're just a scavenger?"

Pont emiatt ugrott be a gondolat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűű gyerekek... Olyat álmodtam a filmről, hogy a moziban lefordultam a székemről. De nem azért mert hű de jó volt, hanem egyszerűen minden el volt benne cseszve, és elájultam attól, hogy mekkora szar :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűű gyerekek... Olyat álmodtam a filmről, hogy a moziban lefordultam a székemről. De nem azért mert hű de jó volt, hanem egyszerűen minden el volt benne cseszve, és elájultam attól, hogy mekkora szar :D

 

Én meg olyat álmodtam még régebben, hogy az éjféli időpont miatt elaludtam rajta és egy másik filmre keltem fel... :D Érdekesek az egyéb Star Wars-sal kapcsolatos álmok is, mostanság rengeteg kijut belőlük nekem... :)

 

On: Teljesen meg vagyok elégedve a mostani trailerrel, ezért szerintem se szükséges még egy.

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van egy írás a Shattered Empire képregényről hogy miket tudtunk meg belőle és az hogyan kapcsolódhat a EP VII-hez. Kijött már mind 4 rész szóval teljes már a kép. Leginkább a 3. oldalra hívnál fel a figyelmet ami érdekes dolgokat vázol fel Poe Dameron karakteréről.

http://www.slashfilm.com/star-wars-shattered-empire-tree/

 

u.i.: Képregényes spoilerekt tartalmaz.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailerben Ő van a képen, mikor azt mondj Kanata; "az erő téged szólít".

Bár ezt multkor ellenérvként használtam fel, mégis lesz benne valami? :)

Hétvégén egy barátom pont erre hívta fel a figyelmem mikor együtt néztük a trailert. :) Illetve én a második teaser kijötte után megjegyeztem, hogy érdekes, amikor Luke narrációja végén a "You have that power to" után rögtön Poe-t mutatják.

 

Megmondom őszintén én jobban örülnék ha Poe lenne az új jedink mint Rey vagy Finn, persze ellenkező esetben sem leszek csalódott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áhh, mostmár végleg megvilágosodtam. Át vagyunk verve.

Hogy mindhárom új karakterről az terjeng már, hogy erőérzékeny!? :hmm:

ennyi.. :clap: ez a marketingnek szól..

Nekem ez már sok,innentől nem is nézek spoilert...ez már keverés rendesen....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.