Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eddig az volt a baj, hogy alig pörög a marketing. Most az, hogy túlságosan pörög. :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=TcdMAPRdZG4

 

Pontosan, ha van rajta azért, ha nincs azért :D :D :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videó szerint tehát a "We are home" jelenetből más került be az első trailerbe és más kerül majd be valószínűleg a filmbe - legalábbis ebben a DisneyXD videóban sokkal lazábban mondja Han a szöveget, sokkal lazább félmosollyal, ami passzolna Zééé korábbi fejtegetésével hogy a film elején még az övék a MF és a közepén már ismét az övék (mint mikor fater hazajön a boltból :lol: ), úgyhogy Zééé, szerintem ezúton fejethajtok! :lol:

 

I have a bad feeling about this... Rögtön az Indy 4-es "part time" szöveg jutott az eszembe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor két erdős bolygó is lesz? Mert gondolom a havas erdős az nem Kanata bolygója.

Nem három? Az egyik az a Yavin IV szerű, a másik Kanataé. (Vagy ez ugyanaz?) És van az erdős havas, ami valószínüleg tartalmazza a Starkiller bázist..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A havas-erdős az elvileg a Starkiller felszine. Viszont amellett lesz két zöld bolygó: Takonada meg az a bolygó ahol a lázadók bázisa van. Ott mondjuk nem biztos hogy erdő is van.

Mindenesetre annyi szinte biztos, hogy ha szeretni fogjuk a filmet akkor nem a bolygói változatossága miatt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra számitok hogy a helyszinek látványelemeiben van még sok rejtegetett érdekesség. Néhány érdekes lényre, növényre, helyi járműre mindenképp számitok. Annak idején volt jelentés az MSW-től hogy az egyik erdős bolygón óriási csápos lények fognak közlekedni a lombkoronák magasságában. Lehet, hogy ez egy olyan ötlet amit nem vetettek el és benne lesz a filmben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami hirtelen eszembe jutott: tudjuk hogy a takonadai kastély tele lesz rossz arcú figurákkal. Egy csomót közülük képről ismerünk (az egyik szörnyarc Ody avatarjában is sokáig szerepelt). Ők vajon mit csinálnak majd amikor megindul az ostrom. Harcolnak vagy elmenekülnek? Elég jól nézne ki ha megtermett lények is harcolnának a rohamosztagosok ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bízom benne, hogy lesznek egzotikus dolgok a bolygókkal hisz az teszi őket földönkívülivé. Eddig Takonada erdős világa eléggé bejön, főleg a legutóbbi spot alapján. :)

Igen a kastély nagyon jól eladja. Újszerű dolog. De sajnos, ha le akarom sarkítani, akkor az eddig látottak homok, hó és erdő.

Pedig van Abramsnek fantáziája. Klassz helyszínek voltak a Trekekben is, gondoljunk csak a legutóbbi nyitójelenetére!

Én bízom az Erőben! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Trek annyira nem jó példa, mert klassz és érdekes bolygó szerintem egyedül csak a második film nyitóhelyszíne volt. :)

Nekem bejött a Klingon "peremvidék" is, a Vulkán is, de értem mire gondoltok.

Egy "átlagos helyszínt" nagyon feldobhat egy apró részlet.

A romulán bolygófúró milyen durva kiegészítője volt az amúgy földi látványnak?!

Ilyesmik is simán feldobhatják az új kissé ötlettelennek ható helyszíneket.

Erre példa már Kastély és a jakkui roncsok is.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami hirtelen eszembe jutott: tudjuk hogy a takonadai kastély tele lesz rossz arcú figurákkal. Egy csomót közülük képről ismerünk (az egyik szörnyarc Ody avatarjában is sokáig szerepelt). Ők vajon mit csinálnak majd amikor megindul az ostrom. Harcolnak vagy elmenekülnek? Elég jól nézne ki ha megtermett lények is harcolnának a rohamosztagosok ellen.

 

Szerintem mind meghal, mielőtt a csapatok landolnak, Hanék is csak azért élik túl, mert a "pincében" voltak. Rey meg azért, mert kiszaladt az erdőbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy "átlagos helyszínt" nagyon feldobhat egy apró részlet.

Teljes mértékben így van. Naboo-t is feldobták az erdőben mászkáló állatok, mint ahogy a Tatooine-nak is remek extra ízt adnak a bantha és dewback csordák. Vagy éppen a Star Trekbe implantált Hoth, azaz a Delta Vegán élő állatok is jót tettek a bolygónak. Egy szokatlan épület, egy állat, egy növény, ezek a részletek fogják elkülöníteni a bolygókat egymástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök. Gyakorlatilag a klasszikus trilógia összes bolygótípusát felvonultatták ez EP VII-ben. Nekem herótom volt az EP I-III lehetelenkinézetű ,műanyag, CGI bolygóitól. Még a Kashyyyk is egy borzalom volt a sok "Army Men" rohamosztagosaival, meg a sok súlytalan, harcigépeknek csúfolt (mindkét oldalon) vacakkal vívott csatájával.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök. Gyakorlatilag a klasszikus trilógia összes bolygótípusát felvonultatták ez EP VII-ben. Nekem herótom volt az EP I-III lehetelenkinézetű ,műanyag, CGI bolygóitól. Még a Kashyyyk is egy borzalom volt a sok "Army Men" rohamosztagosával, meg a sok súlytalan, harcigépeknek csúfolt vacakkal vívott csatájával. Ég és föld a kettő hála az Istennek.

Ne szídjuk prequelt igazolandó, hogy jó lesz VII! Jól lesz az magától is.

Szerintem remekül szórakoztál Te Kashyyyk-on 2005-ben a moziban! Ne tagadd! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök. Gyakorlatilag a klasszikus trilógia összes bolygótípusát felvonultatták ez EP VII-ben. Nekem herótom volt az EP I-III lehetelenkinézetű ,műanyag, CGI bolygóitól. Még a Kashyyyk is egy borzalom volt a sok "Army Men" rohamosztagosaival, meg a sok súlytalan, harcigépeknek csúfolt (mindkét oldalon) vacakkal vívott csatájával.

Ja! Akkor már tegyünk be full másolatokat. :roll: Nagyon remélem, hogy nem az agyatlan SW vénségéknek akarnak majd kedvezni, mert akkor az egészet lehúzhatjuk a klotyón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök. Gyakorlatilag a klasszikus trilógia összes bolygótípusát felvonultatták ez EP VII-ben. Nekem herótom volt az EP I-III lehetelenkinézetű ,műanyag, CGI bolygóitól. Még a Kashyyyk is egy borzalom volt a sok "Army Men" rohamosztagosaival, meg a sok súlytalan, harcigépeknek csúfolt (mindkét oldalon) vacakkal vívott csatájával.

Megígértem, hogy visszafogom magam. Nem heveskedem. Türelmes leszek az emberekkel, nem tehetnek róla, hogy... Hajajj... Szúúúúszáááááááá... Én vagyok a zen, a jing meg a jang.

tumblr_man06esc9g1rwr0kz.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a (Dzséjt neked külön is) megértést. Rosszabb reakcióra számítottam. Nem tagadom vén vagyok mint az országút. És tényleg, tényleg, tényleg nekem és az én korosztályomnak csinálják az EP VII-et. Ezt kár tagadni. :yeah:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.