Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy Finn még nem egy rutinos rohamosztagos és ez lesz az első komolyabb akció amiben részt vesz majd és ezért lesz ez a nagy pálfordulás nála. Egy ilyen verziónál a film elején röviden is lehetne érzékeltetni egy barátjával való viszonyát a bevetés előtt vagy annak kezdetén, az ilyeneket más filmekben is megoldották már. Egyébként ti nem tartjátok lehetségesnek, hogy Finn a Rebelses Zare leszármazottja? Esetleg az ő fia vagy a nővére gyermeke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy Finn még nem egy rutinos rohamosztagos és ez lesz az első komolyabb akció amiben részt vesz majd és ezért lesz ez a nagy pálfordulás nála. Egy ilyen verziónál a film elején röviden is lehetne érzékeltetni egy barátjával való viszonyát a bevetés előtt vagy annak kezdetén, az ilyeneket más filmekben is megoldották már. Egyébként ti nem tartjátok lehetségesnek, hogy Finn a Rebelses Zare leszármazottja? Esetleg az ő fia vagy a nővére gyermeke.

 

Nem hinném Zare már most is tudja, hogy a Birodalom nem épp a legjobb dolog a galaxisban, amint megtudja mi lett a nővérével szerintem olyan messzire megy tőle amennyire tud. Így nem gondolom, hogy a fiát(akit egyébként jó későn hozott össze ha az :) ) engedné a Birodalom jogutódjában katonáskodni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapból én is így gondolnám, de ki tudja mi történik Zare történetszálában, lehetnek még nála is nagy pálfordulások, illetve a nővéréről sem tudjuk mi van vele, meg lehet, hogy Finn birodalomba kerülése sem a saját döntéséből vagy a szülei akaratából születettbár az igaz, hogy ilyen háttértörténeteket max a film után kapunk meg könyv vagy képregény formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyit tudunk róla, akár Yularen unokája is lehet. Kár az ilyenen agyalni, pláne, hogy azért vannak dolgok, amik nem öröklődnek, inkább nevelés és tapasztat kérdése. Erre a legjobb példa ugye Luke, akinek tudjuk, mi az apja. Attól, hogy Zare rosszat gondol a Birodalomról még semmi sem indukálja, hogy a leszármazottai is így gondolnak arra. Finn amúgy is legyen egy rendes, önálló karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiper szuper felbontású képek az előzetesből

http://screenrant.com/star-wars-7-hd-photos-trailer-2/

 

Nah, itt kb jól kivehető, kik is állnak a háttérben. Nagyon érdekes...

Star-Wars-7-Force-Awakens-Teaser-Trailer-2-Stormtroopers.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokat gondolkodtam ezeken az új szervezeti neveken. Ha a Birodalom tényleg összeomlott, akkor miért hívják a lázadók még mindig Ellenállásnak magukat, miért nem Köztársaságnak? A Birodalom jogutódja továbbra is uralja a komplett galaxist? Ez megint ellentmond a Jedi végének. :hmm:

 

És hogy fogják hívni őket? Az Első Rend lesz a "rendesek", az ellenállók meg a "rendetlenek"? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokat gondolkodtam ezeken az új szervezeti neveken. Ha a Birodalom tényleg összeomlott, akkor miért hívják a lázadók még mindig Ellenállásnak magukat, miért nem Köztársaságnak? A Birodalom jogutódja továbbra is uralja a komplett galaxist? Ez megint ellentmond a Jedi végének. :hmm:

 

És hogy fogják hívni őket? Az Első Rend lesz a "rendesek", az ellenállók meg a "rendetlenek"? :D

Ebben van valami. Sok mindent kell megválaszolnia a filmnek.

 

És ha volt közben 20 év béke? Aztán megint összerúgták a port valamin.

Ez is lehetséges alternatíva. :) Szerintem az Első Rend oldalán Kylo Ren lesz a katalizátor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán vad az ötlet de nekem az egy gyűrű keresése ugrott be erről a fénykardhajszáról. :D Valamiért nagyon fontos.

Azért neeem.. ;)

De Kylo figurája sokaknak szimpatus lesz, hisz a star wars rajongók körében nem idegen fogalom a dolgok megszállott gyűjtése..Végre egy sith? akivel tudok azonosulni! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam egy külföldi oldalon, mint elmélet, hogy Kylo Ren nevéből a Kylo csak felvett név, a Darth helyett. Az írás szerint a Kylo dán nyelven annyit jelent: hideg vagy fagyos. Ha más nem is ez a hideg jelentés érdekes tekintve, hogy az Első rendet egy fagyos havas bolygón láttuk az új teasreben, az előzőben pedig épp egy havas erdőben tűnt fel Kylo Ren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo Ren szerintem annyira sith mint Te vagy én. :)

Egyrészről én az vagyok és birtoklom Darth Vader és Sidious fénykardját. Úgyhogy csak a magad nevében beszélj.. :P

Másrészről miért van ott szerinted a sith szó után közvetlenül a kérdőjel? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról volt már megjegyzés, hogy a króm rohamosztagos mennyire szép utalás a THX-1138 króm rendőreire? (Akik közül kettő egyébként a Fanboys-ban is szerepel, ha így ismerősebb.)

Végülis lehet. De azoknak csak az arca volt króm. Viszont a króm rohamoszi már létezik egy ideje a lego star wars világában.

Hálisten van is egy a gyűjteményemben, bár elég ritka, viszont baromi jól néz ki, annak ellenére, hogy a klasszikus rohamosztagos jegyeit hordozza és ilyenformán "filmidegen"..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga a króm is egy prequel elem, emlékezzünk csak a Nubienekre (megjegyzem a kedvenc SW -s hajóim ezek). Csilli-villi volta miatt biztos utálják néhányan, de itt most különösen jól néznek ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiper szuper felbontású képek az előzetesből

http://screenrant.com/star-wars-7-hd-photos-trailer-2/

 

Nah, itt kb jól kivehető, kik is állnak a háttérben. Nagyon érdekes...

Star-Wars-7-Force-Awakens-Teaser-Trailer-2-Stormtroopers.jpg

 

Csak most mentettem le ezeket. Nagyon jók!

Kár hogy pár nagy pillanatot kihagytak:

-x-wing és csillag romboló roncs

-Vader sisak

-x-wingek víz fölött

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon filóztam a napokban hogy Finn nem-e azért sokall be, mert az Első Rend kommunikációja olyasmi hogy ez már nem a Birodalom, a rossz dolgokat elvetettük, gyertek csatlakozzatok. Ezzel szemben pedig felégetnek egy falut valószinü a lakosaival együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes spoiler látott napvilágot Jakku -ról. Elvileg a bolygó kihalt volt amíg a hajók le nem zuhantak a bolygóra. A túlélők alkotják a lakosságot... Max Von Sydow karaktere admirális volt az egyik lezuhant rombolón. Segít majd Reyéknek. De minek kellett ehhez egy Tatooine klón bolygó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régeben volt egy pletyka, hogy van egy bolygó a filmben, ami egyben egy szuperfegyver is. Lehet ez az a bolygó? :lol: :lol: :lol:Tuti nem...

 

Max Von Sydow karaktere admirális volt az egyik lezuhant rombolón

 

Akár Wullf Yularen is lehetne nem? :) szerintem van is némi hasonlóság. Persze ha feltételezzük, hogy nem halt meg a Halálcsillag felrobbanásakor... :hmm:

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegetem ezeket a képeket, és van itt pár érdekesség. Phasma páncélja azért elég jól eltér a többiekétől, nem csak színében. Aztán, a TIE, ami szutykosra lövi a hangárt, az nem ugyanolyan, mint a többi TIE. Megerősített a szárnytöveknél és a kerek ablak helyett csak egy vékony rés van, a lézerágyú pedig az alján van, egy kiálló bütykön. És a háttérben kicsit többet látni azokból a kísérőhajókból, amik a kompot követik a csillagrombolóra. Az egyiknek le van nyitva a rámpája, szerintem ezek lesznek a leszállóegységek, amikben az első teaserben tömörültek a rohamoszik.

 

De minek kellett ehhez egy Tatooine klón bolygó?

Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy e mögött csak annyi áll, hogy valamivel megidézzék az ep4-et, de azért mégse a Tatooine legyen már az... Ami mondjuk szerintem így cikibb, de majd meglátjuk, milyen lesz a végtermék. Talán az lesz majd a legjellegzetesebb különbség (a roncsokon túl), hogy Jakku tényleges sivatag, csak homok, semmi más. Tatooine-on meg azért bőséggel vannak sziklás területek is, sőt, elég furcsa sziklák is vannak egyik-másik helyeken.

A Hoth 2.0 szvsz jobban fog állni, mert az első teaser tanulsága szerint az nem teljesen jégbolygó, vannak erők is benne. Ez azért visz bele némi egyedi színt. Hát ha még nem csak bázis, hanem mondjuk egy komplett város is lenne ott.

 

Maga a króm is egy prequel elem, emlékezzünk csak a Nubienekre (megjegyzem a kedvenc SW -s hajóim ezek). Csilli-villi volta miatt biztos utálják néhányan, de itt most különösen jól néznek ki.

Ezen én is jót mosolyogtam. Azért örülök, hogy bár az ep1 vagy 70 évre van már ide, ilyen apróságokban van kapcsolat. Még ha esetleg nem is tudatos - bár, ha Doug Chiangnak van a króm TIE-okhoz vagy Phasmához köze, akkor ezt sem zárnám ki.

 

Sokat gondolkodtam ezeken az új szervezeti neveken. Ha a Birodalom tényleg összeomlott, akkor miért hívják a lázadók még mindig Ellenállásnak magukat, miért nem Köztársaságnak? A Birodalom jogutódja továbbra is uralja a komplett galaxist? Ez megint ellentmond a Jedi végének. :hmm:

 

És hogy fogják hívni őket? Az Első Rend lesz a "rendesek", az ellenállók meg a "rendetlenek"? :D

Ebbe továbbra sincs semmi ellentmondás sem az ep6 végével, jó lenne ezt már végre elfogadni. Az ep6 sosem zárult le úgy, hogy nem volt benne a folytatás lehetősége - eleve, Lucas, amikor megírta, még tervezte az ep7-et. Az SE epikussá tette a dolgot, de az sem varrta el igazán a szálakat, azokat, amikből ugye felépült a komplett ep6 utáni EU, amikre már akkor is kerestük a válaszokat, amikor még az ep1 sem volt meg.

Az biztos, hogy a polgárháború még egy ideig tarthatott az endori ütközet után, mert a jakkui csata utána volt (ezt a Star Wars: Battlefront irányából megerősítették), és a homokban még T-65-ösök, Birodalmi- és Szuper-osztályú csillagrombolók vannak. Aztán abban a harminc évben kialakulhatott valami közös dolog, valami, ami a Birodalom és a Lázadók között született, de végül ezt a dolgot szétzúzta, talán egy túlságosan ambiciózus egykori birodalmi tiszt egy önjelölt Sith tanácsára, vagy ilyesmi. Nem tudni, de éppen ez a jó. Az elkövetkezendő hónapokban tuti megkapjuk a választ.

 

Azon filóztam a napokban hogy Finn nem-e azért sokall be, mert az Első Rend kommunikációja olyasmi hogy ez már nem a Birodalom, a rossz dolgokat elvetettük, gyertek csatlakozzatok. Ezzel szemben pedig felégetnek egy falut valószinü a lakosaival együtt.

Szerintem is valami ilyesmi lehet a dologban. Esetleg még azt is el tudom képzelni, hogy az Első Rend tényleg valami normálisabb dolog volt, mint a Birodalom, aztán Kylo Ren megrontotta szépen lassan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik az infó Jakku-ról. Ez máris elválasztja a Tatooine-tól.

És hogy miért sivatagbolygó egy ilyen hely, ahol csak roncsok vannak és a túlélők a lakosság?

Lehet, hogy nagyon prózai oka van:

Mégis mit látnánk ezekből 30 év után, ha egy erdőbolygón, vagy Coruscanton lennének? Mon Cala-n meg az óceán fenekét dekorálnák csak ki..:P

Szóval kézenfekvő, hogy több ilyen hely is van, ahova lepotyogtak dolgok, de csak itt tudott abszolút helyi jellegzetesség lenni.

Így ütős a látvány! Részemről köszönöm, nem bánom! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez miért kell Tatooine 2.0? Egyrészt, egy csillagrombolót szerintem nem nőne be 100 év alatt sem semmilyen erdő, sőt, valószínűleg, ahová az becsapódik, ott egy darabig semmilyen erdő nem nő. :) Nem mintha a Star Warsban annyira komolyan kéne ezt venni, ha hat epizódon keresztül feláldozták a látvány oltárán a valóságot, ne most kezdjenek el ebben gondolkodni. Ráadásul, rengeteg más bolygót is ki lehetett volna találni, ahol jól néz ki egy csillagromboló a háttérben. Mutatok is egyet:

l5QEO6Z.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.