Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is rendben vannak. Nyilván leeresztettek kicsit a forgatás óta, plusz azért egy "hétköznapi" színpadra nem úgy sminkelik az embert, mint a filmbe.Ahhoz képest rendben vannak teljesen. Nem fiatalok, na. És most jöjjön a teaser!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah::rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korribant miért nevezték át Morrabandra?

 

Mert akkora csata volt rajta hogy minden őslakos meghalt :D Ezt a Tatooine-nak kinéző nem-Tatooine-t azért majd szokni kell... de nem most, mert most akkora a hype hogy nálam legalábbis tök mindegy :D

Jaja. Ha valamit nagyon találni kellene akkor ezt mondanám, hogy b*ssza a csőröm. :D Anakin fénykardját már elfogadtam, szerintem arra találnak valami frappáns húzást. Gondolom nem véletlen kerül elő.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kár, hogy normális net híján lemaradtam az egèszrõl! :(( A promóciós képekig sikerült így csak eljutnom, amikrõl azt kell mondjam, elképesztõen jók lettek! Kylo Ren maszka sokkal jobb, mint a concept art-okon! A krómosztagos alapötlete sose tetszett(fõleg ha mèg fénykardja is lesz), de a képen baromi jól mutat. Alig várom, hogy a második teasert meg tudjam nézni, bàr sajnos lehet, várnom kell :( Az viszont eszméletlen, mekkora lett a hype... örülök, hogy ezt èn is átèlhetem, mint anno sokan mások az elõzménytrilógia elõtt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sinistra. És még csak most kezdődik. :)

 

Bomarr. Iszonyú jó képek. Ez a Kylo Ren gyerek nagyon pöpec így élőben. A képeken annyira nem volt fenyegető de így már más. Hihetetlen, hogy mindig ki tudnak találni valami k*rva jól kinéző gonoszt. Az se semmi, hogy képesek voltak egy egész lángszórós hadosztályt felállítani. :D Durvulnak a csökevények. :D egyébként Te még mindig Birodalmi beállítottságú vagy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A keresztkard markolatát látva biztosabbnak tűnik az a teória, hogy ez egy ősi fénykard, sokkal jobban örülnék ennek mint a másik verziónak miszerint Kylo Ren ügyetlen próbálkozása miatt lett ilyen.

 

A trailerben látott birodalmi lobogóról, nekem a régi kommunista zászlók jutottak eszembe, és talán nem véletlen a hasonlóság. Szerintem jó esély van arra amit korábban is tárgyaltunk, hogy kétpólusú lesz a galaxis és egyfajta hidegháborús helyzet áll fenn, amely mint ami világunkban is volt, csak a központi részeken hideg, és más kisebb világokon zajlanak a pusztító harcok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egyébként Te még mindig Birodalmi beállítottságú vagy?

Olyan értelemben már nem, mint a régi starwars.hu idején, de Nute kollégával egyetértve, igen a designhoz nagyon értenek. Semmi narancssárgás szerencsétlenkedés az egyenruhákkal (:P). Ha lőni is úgy tudnának mint egyenruhát tervezni sose kapnak ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A keresztkard markolatát látva biztosabbnak tűnik az a teória, hogy ez egy ősi fénykard, sokkal jobban örülnék ennek mint a másik verziónak miszerint Kylo Ren ügyetlen próbálkozása miatt lett ilyen.

 

 

Nekem, meg pont most tűnik tákolmánynak. Kint vannak a drótok több helyen..Egy ősi kard, amit egy a profi készített, csak kinézne valahogy..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.