Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Úgy látszik igaz. Legalábbis minden mértékadó oldalon tényként kezelik és már árulják is a jegyeket. :hmm: Szerintem ez lehet a hivatalos hype kezdete. Alig két hét múlva robban a bomba. :cool:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz! IMAX -es helyszínek is vannak. Nagyon izgalmasan hangzik egyébként. Belegondolva ez hatalmas esemény, hiszen élőben egy rajongói találkozóról még sosem volt ekkora élő közvetítés! Nem csodálom, hogy fakenek hitték. Valami nagy dolgot érzek emögött. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De figyeljétek ezt a puzzle-t az alja és a teteje is egyenes, ami azt jelenti, hogy csak két sor magas lenne?! :hmm:

 

Szerintem ez csak a csomagolás és az a két sor a karton a doboz alján, felette meg átlátszó műanyag van. Vaaagy... az a doboz egyik keskeny oldala és az magyarázná a keresztet is, mert úgy van összeillesztve.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, nem tudom.. elegem van már a morzsazabálásból. Valódi infókat és képeket szeretnék..

Csak egyetérteni tudok. 8 hónap van a premierig, mostmár ideje lenne nagyobb infókat szállítani a rajongóknak. Kicsit unalmas már a szereplőktől azt hallani még mindig, hogy "nem mondhatunk semmit, várjatok türelmesen" :45::angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne már egy hivatalos bejelentés, hogy az előzetes érkezik e.

Mert csak egy J.J , Kennedy prezentáció van meghirdetve, és pár IMAX moziban közvetítés, ha jól tudom.

De a Disney még nem közölt konkrétumokat az előzetessel kapcsolatban.

 

Egyébként elég langyos a hájp most a filmes oldalakat nézve. A teasernél sokkal jobb ment a pörgés, napokkal előtte ment az össznépi várakozás. Plusz november körül jó kis hírek érkeztek. Igazság szerint javarészt a beszéd témát jelentő hírek a forgatás alatt láttak napvilágot.

Azóta nem sok semmi történt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem most nem lesz semmi. Ha most leadják a trailert ami 15 ezredmásodperc alatt a neten lesz(hd-ban meg 18 másodperc alatt), akkor mit adnak le május elsején a Bosszúállók 2 elött? Akkor előre ellövik a puskaport. És a május elsejei trailer hivatalos is. Az Avengers 2 forgalmazói sem ujjonganának örömükben ha most leadnák a trailert, hisz valaki csak azért nézné meg a filmet hogy előtte lássa az EP 7 trailerét. Ez a réteg szerintem meg elég jelentős. Van annyi minden más amit most bemutathatnak.

Személy szerint én is jobban örülnék a május elsejének. Már csak 3 hét az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben kiszivárgott egy pletyi a teljes szereplőgárdáról a filmbeli neveikkel együtt:

 

http://www.starwarsunderworld.com/2015/04/rumor-complete-list-of-characters-from.html

 

Érdekes, hogy lázadó pilótákról ír. Nem köztársaságiakról...

A flashback említése is érdekes. Főleg Luke setében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem most nem lesz semmi. Ha most leadják a trailert ami 15 ezredmásodperc alatt a neten lesz(hd-ban meg 18 másodperc alatt), akkor mit adnak le május elsején a Bosszúállók 2 elött? Akkor előre ellövik a puskaport.

Én is így vagyok vele.

Az lenne a legjobb, ha valóban a moziban láthatnánk először az Avengers 2 előtt. Kár, hogy a csúsztatott premier miatt erre nincs esély. :(

 

Érdekes hozzászólások. :hmm: Az EPI teasert a Meet Joe Black előtt adták a moziban. Arra a filmre tényleg csak azért vettek jegyet. Az Avangers -re nem hinném, hogy csak azért ülnének be emberek, hogy a tarilert lássák. Azt se értem mit számít ha most jön ki, hisz moziban úgy is teljesen más lesz átélni. Sokat nem veszítenek vele. Ráadásul engem aztán marhára hidegen hagy a képregény film, szóval jöjjön csak most és ne három hét múlva. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.