Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kétlem, hogy ne lennének itt majd ők is. :)

 

Egyébként Doug Chiang, aki a film vezető dizájnere, a napokban nyilatkozott Lucas -ról a film kapcsán. Meglepően őszinték a szavai...

 

"A legfélelmetesebb része a dolgoknak az, hogy nincs velünk George. Ez nagyon nagy igényeket támaszt és nagyon kemény. Próbáljuk meg még mindig kitalálni mi az a Star Wars? George nélkül ez nagyon kemény kihívás. Mindannyian tudjuk mi az, de igazából a Star Wars maga George. Ő az egyetlen aki igazán jól ismeri. Megpróbálunk létrehozni valamit az ő játszóterén, de ez akkor is az ő játszótere marad."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hozzászólások. :hmm: Az EPI teasert a Meet Joe Black előtt adták a moziban. Arra a filmre tényleg csak azért vettek jegyet. Az Avangers -re nem hinném, hogy csak azért ülnének be emberek, hogy a tarilert lássák. Azt se értem mit számít ha most jön ki, hisz moziban úgy is teljesen más lesz átélni. Sokat nem veszítenek vele. Ráadásul engem aztán marhára hidegen hagy a képregény film, szóval jöjjön csak most és ne három hét múlva. ;)

 

 

Hagyd őket Ody! Igazi jedikkel van dolgunk.

Ennyi türelem és önmegtartóztatás láttán még Yoda ágyékkötője is nedves lenne.

De én veled értek egyet.

Az új trailert kb tegnapra akarom!!! :D

 

Hát 2 és fél évhez 3 hét semmi(sőt már csak 2 és fél). Ugye 2012 októberében tudtuk meg hogy lesz ep7. Ha ennyit kibirtatok akkor 3 hét semmi. Sőt senki nem mondta hogy csütörtökön lesz a trailer a hivatalos május 1 még mindig. Az hogy ti beleélitek magatokat az egyéni szociális probléma. :love:

A május 1 meg nem az Avengers 2 miatt fontos nekem, hisz én nem fogom megnézni moziban. Hanem fél éve az a hivatalos dátum. Ne hozzák előre.

Azt azért még megjegyezném hogy én meg azt tartom érdekesnek hogy felnőtt emberek ennyire türelmetlenek. :evil: Van azért az ember életében bőven más is mint az SW hogy állandóan azon agyaljon hogy mikor jön már ez meg az. A munka a mindennapi élet stb. Meg rengeteg más hobbi.

Azért nem megy nektek az idő mert állandóan ezen agyaltok. Mással kell foglalkozni és kész.

A Walking Dead 6. évada októberben indul de eszembe sem jut hogy úristen mikor lesz már. Tök hamar elmegy az a fél év. Lsd az évből már elment 3 és fél hónap baromi gyorsan.

Azaz hozzáállás kérdése az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát 2 és fél évhez 3 hét semmi(sőt már csak 2 és fél). Ugye 2012 októberében tudtuk meg hogy lesz ep7. Ha ennyit kibirtatok akkor 3 hét semmi. Sőt senki nem mondta hogy csütörtökön lesz a trailer a hivatalos május 1 még mindig. Az hogy ti beleélitek magatokat az egyéni szociális probléma. :love:

A május 1 meg nem az Avengers 2 miatt fontos nekem, hisz én nem fogom megnézni moziban. Hanem fél éve az a hivatalos dátum. Ne hozzák előre.

Azt azért még megjegyezném hogy én meg azt tartom érdekesnek hogy felnőtt emberek ennyire türelmetlenek. :evil: Van azért az ember életében bőven más is mint az SW hogy állandóan azon agyaljon hogy mikor jön már ez meg az. A munka a mindennapi élet stb. Meg rengeteg más hobbi.

Azért nem megy nektek az idő mert állandóan ezen agyaltok. Mással kell foglalkozni és kész.

A Walking Dead 6. évada októberben indul de eszembe sem jut hogy úristen mikor lesz már. Tök hamar elmegy az a fél év. Lsd az évből már elment 3 és fél hónap baromi gyorsan.

Azaz hozzáállás kérdése az egész.

 

Tényleg? Megleptél ezzel a 2012-es októberi infóval..Az nem most volt. :o

Hidd el a munka és a család mellett csak azokban a percekben várom a trailert, amíg itt pötyögök. De nagyon várom, mikor van rá időm gondolni, ez tény.

A türelem meg nem tartozik az erényeim közé, ezen nincs mit szépítenem, gyerekként és felnőttként is így volt.

És várom a TWD 6-ot is, de nem is lehet egy lapon említeni az SW-vel.

Nagy szavak jöhetnek? szeretem, imádom a TWD-t az egyik kedvencem, de egy Tratakovsky féle CW képkockát nem adnék az egész TWD szériáért.

Ilyen szinten vagyok fanatikus..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lista..A sith előnevek hiánya is árulkodó. Vagy egy teljesen új rendszer képviselői lesznek, vagy a film meglepetésének szánják..

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ezúttal nem lesznek Darth nevek, voltak is olyan pletykák, hogy ez egy teljesen más sith rend lesz a Bane vonaltól független. Azt sem tartom kizártnak, hogy lesz egy mester aki viseli a Darth nevet, de a tanítványa (Kylo Ren?) szakít ezzel a hagyománnyal, olyan hírek is voltak, hogy a sith mester gyorsan kikerül a képből és a tanítvány veszi át a hatalmat, akinek annyira megnő az ereje, hogy Luke felkutatására lesz szükség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ezúttal nem lesznek Darth nevek, voltak is olyan pletykák, hogy ez egy teljesen más sith rend lesz a Bane vonaltól független. Azt sem tartom kizártnak, hogy lesz egy mester aki viseli a Darth nevet, de a tanítványa (Kylo Ren?) szakít ezzel a hagyománnyal, olyan hírek is voltak, hogy a sith mester gyorsan kikerül a képből és a tanítvány veszi át a hatalmat, akinek annyira megnő az ereje, hogy Luke felkutatására lesz szükség.

 

Ezek mind működhetnek! biztos jó lesz! :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hozzászólások. :hmm: Az EPI teasert a Meet Joe Black előtt adták a moziban. Arra a filmre tényleg csak azért vettek jegyet. Az Avangers -re nem hinném, hogy csak azért ülnének be emberek, hogy a tarilert lássák. Azt se értem mit számít ha most jön ki, hisz moziban úgy is teljesen más lesz átélni. Sokat nem veszítenek vele. Ráadásul engem aztán marhára hidegen hagy a képregény film, szóval jöjjön csak most és ne három hét múlva. ;)

Arra gondoltam, hogy én szívesen megadnám a módját, hogy először nagy vásznon lássam a trailert. Persze, tök más, ahogy a DVD/Blu Ray is más, mint egy moziélmény. Én még egy éjféli Avengers 2 premierre is elmennék, ha előtte első kézből láthatnám az SW trailert. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komoly ez a rohamosztagos hacuka. Régen, főleg gyerek fejjel nagyon csíptem a Classic Trilogy rohamosztagosait. Olyan egyediek voltak (tudom ez furán hangzik) annak ellenére is, hogy full ugyan úgy nézett ki mindegyik. Aztán a Prequel a maga klónjaival csak rátett egy lapáttal. Nagyon impozánsok voltak a klónpáncélok már az EP II-ben, de az EP III-ra ezt még tovább fokozták. Lényegében a rohamosztagos páncél volt kicsit túlgondolva (történet szempontjából annak az elődje volt a klónpáncél) de marhára begyütt, olyannyira, hogy a klónpáncélok után a rohamosztagosok páncélja nekem már teljesen unalmasnak hatott, ergo nagyon örülök, hogy az új trilógiára felfrissítették a dolgot, mert ez így, ebben a formában kegyetlenül bejön. Nagyon tetszik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszetős ez a páncél - már a trailerben is bejött. Remek kis továbbfejlesztése az ep4-5-6-os változatnak. A rohamoszi páncélok úgy tűnik, az egyik segédeszköze lett annak, hogy érzékeltessék: telik az idő a Galaxisban. Ebben különösen az tetszik, hogy tényleg sokkal modernebbnek tűnik, mint az elődjei. Letisztultabb formák, jobban illeszkedő részek, egyszóval: pazar.

Apróság, de nagyon bejön, hogy a katonáknak ezúttal már oldalfegyvere is van. Ez kicsit emlékeztet egyrészt a TCW-re, másrészt sosem értettem, hogy a rohamosztagosok miért nem hordtak soha pisztolyt. Az E11 új változata is jól fest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megláttam FBon és be kellett néznem ebbe a topicba is nekem is. OMG ezek a képek valami elképesztően jól néznek ki. Azt sem tudom ki ez a Kylo Ren, mm nyilván a fénykardos...de brutál jól néz ki. A fénykardot is imádom, a TIEok, a sikló, egyedül talán a lángszórósok néznek ki picit úgy mintha játékfegyver lenne a kezükben. :D De IMÁDOM!!! :D azt akarom hogy este legyen!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A poszterek nagyon hangulatosak, nagyon információdúsak, és közelről gyönyörű a Kylo-maszk. Ezek a rohamosztagosok tényleg biztosan tudnak célozni. :)

A képek jól igazolják vissza a kémjelentéseket. Ugyanakkor képileg nem érzem őket kiemelkedően jónak, a csoportkép például szerintem elég furcsa lett.

 

 

Egyébként Doug Chiang, aki a film vezető dizájnere, a napokban nyilatkozott Lucas -ról a film kapcsán. Meglepően őszinték a szavai...

 

"A legfélelmetesebb része a dolgoknak az, hogy nincs velünk George. Ez nagyon nagy igényeket támaszt és nagyon kemény. Próbáljuk meg még mindig kitalálni mi az a Star Wars? George nélkül ez nagyon kemény kihívás. Mindannyian tudjuk mi az, de igazából a Star Wars maga George. Ő az egyetlen aki igazán jól ismeri. Megpróbálunk létrehozni valamit az ő játszóterén, de ez akkor is az ő játszótere marad."

Ez a hozzáállás nagyon veszélyes egy kreatív embertől, pláne vezető pozícióban. Walt Disney halála után az a hozzáállás, hogy "mit tenne Walt?", és "senki nincs itt, aki fel tudna nőni a szintjére" tönkretette a Disney kreatív részlegét. Egészen A kis hableányig tartott a mélyrepülés. Ed Catmull, a Pixar/Disney Animation jelenlegi elnöke szerint ez nagyon nagy hiba, mert megbénítja a kreativitást, mivel félelemmel és megfelelési kényszerrel tölti meg a részlegeket.

Ilyen félelmekkel nehéz vezetni egy céget, márpedig Chiang a Lucasfilm alelnöke és kreatív igazgatója. Neki az a dolga, hogy előre nézzen, és azon gondolkozzon, hogy tud újat tenni ebbe a Lucas által megformált univerzumba. Amikor az EP1-hez megtervezte a naboo-i vadászt, akkor is az járt a fejében, hogy az X-szárnyúak után hogyan tudna újat mutatni, és remekül sikerült. Ezt a merészséget várnám az EP7 csapatától, és az eddigiek alapján látványban pontosan ezt tették: a rohamosztagosok és az ismert vadászgépek megváltoztatása mind-mind arra utaltak, hogy merészen, nem pedig szent tehénként kezelik a sagát. Már csak azt kell bebizonyítani, hogy a sztoriban is nagy magasságokat tudnak elérni. :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.