Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt az esetleges flashback-témát felejtsék el de sürgősen.

Sajna nem sok beleszólásunk van a film készítésének folyamatába, főleg,hogy már az utómunkálatoknál tartunk. Valószínű, hogy hamis pletyiről van szó megint, de ha mégse, hát nem hinném, hogy olyan sok flashbacket látunk majd a filmben, egyet esetleg. Oszt' majd látjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nem sok beleszólásunk van a film készítésének folyamatába, főleg,hogy már az utómunkálatoknál tartunk.

NOOOOO!!!!!! Menten a kardomba dőlök. :D

 

 

Van olyan kép, ami emlékeztet Luke-ra, de inkább Michael Biehn-re emlékeztet a Terminatorból.

Biehn-Luke Leiához intézett első mondata: "Jöjjön velem ha élni akar!" :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy képzelem, hogy az esetleges flashback-eket Luke látomásaiként fogják tálalni.

A hangsúly a "mikor" -on van. Luke mely életszakaszéra emlékszik vissza? Ha az EPIV -es időkre akkor gáz ezzel az új fejjel. Ha korábbira az meg azért fura mert ha annyira lényeges dolog történt vele korábban akkor ezt eddig miért nem tudtuk? Tudni kellene a célt ezzel de fogalmam sincs mi lehet az. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna ez szükségszerű. Minden trilógiának megvannak a saját hősei, és ez magával hozza azt,hogy a régebbiek lassan odébbállnak. Leginkább úgy,hogy meghalnak. A prequel három főszereplőjével is így volt.

Nem a búcsúról van szó, de ezt meg lehet oldani elegánsabban is - pld. Han Madine-féle háttérszerepben, Leia - Mon Mothma, Luke... hát igen, szerintem az új trilógiának is róla kéne szólnia. Részletesebb vélemnényemet lásd a történet topciban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit keresett ott Mark Hamill az első sw.com-os fekete-fehér csoportképen, ahol a forgatókönyvet olvasták, ha tényleg csak 10 mp-et lesz a filmben, és nincs is szövege???

Nyugi, ez baromság. A film felénél már benne lesz, és egy nagyon komoly párbaja lesz Rennel a havas bolygón. Aki nem hiszi, nézze meg decemberben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesek ezek a könyv megjelenések. Főleg a galaxis helyzetére leszek kíváncsi. Van itt még ez a Rómeó és Júlia szöveg is...háááát. Lehet, hogy visszasírjuk majd Anakin és Padmé románcát? :D Boyega ne megy szépfiús alkat, valahogy nem tudom elképzelni Ridley -vel egy párként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesek ezek a könyv megjelenések. Főleg a galaxis helyzetére leszek kíváncsi. Van itt még ez a Rómeó és Júlia szöveg is...háááát. Lehet, hogy visszasírjuk majd Anakin és Padmé románcát? :D Boyega ne megy szépfiús alkat, valahogy nem tudom elképzelni Ridley -vel egy párként.

De a Rómeó és Júlia történet nagyrészt a régi trilógia idején fog játszódni, két teljesen új karakterrel. Nem az ep.7 főszereplőiről fog szólni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez a Han Solo halála téma egy kicsit elgondolkodtatott, most igy Harrison Ford balesete kapcsán. Ha az új trilógia története szerint Han Solo karaktere életben lesz az EP VIII és XI-ben is,akkor Fordnak a Disney-el kötött szerződése értelmében (vagy a biztosítása kapcsán amit kötöttek a testi épségére vonatkozólag) nem arra kellene törekednie, hogy a forgatások között ÉLETBEN MARADJON ???????? Elméletileg nem sodorhatná veszélybe az életét szándékosan, a hobbi repülés pedig elég veszélyes mulatság szerintem. Véleményem szerint csak az EP VII-re írt alá, azaz Solo karaktere az ep VII-ben meg fog halni.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha azt vesszük figyelembe, hogy nem Fordnak kell ez a film inkább a filmnek kell Ford akkor már kapásból magasabb tárgyalási pozícióból kezdett. A másik meg, hogy a repülőgép balesetnek kisebb esélye van mint, hogy valakit elüt az autó vagyis akkor menjenek be egy gumiszobába ott biztos nem lesz baj. A következő film még több mint 2 év na már most tegyük fel az egyik fiatalabb színész elvállal egy másik munkát addig, mert miért ne (Ford is letudott egykét filmet az OT szüneteiben), ezen film forgatásához a tengeren túlra kell menni akkor ő majd hajóval megy vagy azt mondja, hogy bocsi srácok mégse tudom eljátszani a karaktert, mert az SW miatt nem repülhetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha azt vesszük figyelembe, hogy nem Fordnak kell ez a film inkább a filmnek kell Ford akkor már kapásból magasabb tárgyalási pozícióból kezdett. A másik meg, hogy a repülőgép balesetnek kisebb esélye van mint, hogy valakit elüt az autó vagyis akkor menjenek be egy gumiszobába ott biztos nem lesz baj. A következő film még több mint 2 év na már most tegyük fel az egyik fiatalabb színész elvállal egy másik munkát addig, mert miért ne (Ford is letudott egykét filmet az OT szüneteiben), ezen film forgatásához a tengeren túlra kell menni akkor ő majd hajóval megy vagy azt mondja, hogy bocsi srácok mégse tudom eljátszani a karaktert, mert az SW miatt nem repülhetek.

A szerződésekben gondolom elkülönítik a havária helyzeteket, hogy azok önhibából, vagy önhibán kívül következnek-e be. Ha elsüllyedsz a Titanic-kal azért gondolom nem hibáztatnak, de van egy pont amikortól már te vagy a hibás.Egy veterán repülővel repülés nem egy életbiztosítás, más a kockázata mintha repülnél egy G 6-os modern magángéppel. Bár az Istennyila abba is belecsaphat.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szerződésekben gondolom elkülönítik a havária helyzeteket, hogy azok önhibából, vagy önhibán kívül következnek-e be. Ha elsüllyedsz a Titanic-kal azért gondolom nem hibáztatnak, de van egy pont amikortól már te vagy a hibás.Egy veterán repülővel repülés nem egy életbiztosítás, más a kockázata mintha repülnél egy G 6-os modern magángéppel. Bár az Istennyila abba is belecsaphat.

 

Szerintem megfelelő karbantartásnál semmivel nincs nagyobb esély, hogy egy veterán gépben bedögöljön valami, mint a g6oson, sőt. És szerintem a veterán gépet könnyebb lerakni motor nélkül, mint a g6ost. De hagyjuk mert ez már sok OFF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megfelelő karbantartásnál semmivel nincs nagyobb esély, hogy egy veterán gépben bedögöljön valami, mint a g6oson, sőt. És szerintem a veterán gépet könnyebb lerakni motor nélkül, mint a g6ost. De hagyjuk mert ez már sok OFF

Rendben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.