Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De miért lángszórózik a Birodalom egy kis lepukkadt tatooine-i faluban? Egy szökött osztagos nem ér annyit, hogy mindent felégessenek miatta. Hacsak nem tud valami olyat,ami ultraveszélyes a Birodalomra...

Nekem fordított klauzalitás rémlik, de javítsatok ki, ha tévedek. Szerintem Boyega pont emiatt a lángszórózás miatt szökik meg. Ebből fakadóan viszont akkor nem miatta égetik le a falut. Lehet, hogy valamilyen relikviát kerestek, és nem akarnak tanúkat maguk mögött hagyni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden valamire való történelmi filmben a hódítók, zsarnokok felégetnek egy falut, egy települést, hogy a leigázottak érezzék a törödést. Szerintem itt is ez van. Lehet hogy a birodalom maradványától elszakadni kívánó rebelis bolygókon csinálnak ilyen pogromokat. A csukjjás alak nem Vader, inkább az a krómpáncélos rohamosztagos. Leírom az események sorrendjét a trailer és koncepciós rajz alapján. Rohamosztagosok a leszállóegységben éjjel megérkeznek a faluhoz (trailer), felégetik a falut (concept), Boyega hajnalra dezertál, keresik (trailer, kutasz droid hang), megmentik (trailer Falcon, TIE-ok). Ezek az események a film elején (Boyega rövid frizura) Gondolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is elképzelhető, hogy Boyega pont a lángszórózás miatt szökik meg, valószínűleg besokallhatott. Azt pedig, hogy egy háborúnak mennyire része egy település felégetése, már láthattuk a TCW-ben is. A Birodalom demonstrálta a hatalmát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó formában van az öreg Mark :)

 

Az új concept artok tetszenek, annak meg kifejezetten örülnék ha Sydow nem egy kiborg kocsmatöltelék lenne, ez a lehetőség nekem sosem volt túl Star Warsos. A Vaderes faluégetéses képpel kapcsolatban Bomarral értek egyet szerintem is csak behelyettesítették őt oda mert egyelőre nem volt más, hacsak nem egy flashback jelenet része. Annyi mindenesetre kiderült, hogy plusz újdonságot is kapunk, korábban nem láttuk még a birodalmat ilyen zsarnokként fellépni, mint a régi hódító hadjáratok népei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletykák ismét életre keltek, megint a "halálbolygó" van a terítéken. Már koncepciós rajz is van.

A birodalom megépítette a harmadik Halálcsillagot is szerintem. Klikkelve nagyítható.

unnamed-11.png

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez egy nagyon érdekes cikkrészlet:

 

http://www.starwars7news.com/2015/01/oscar-isaac-on-j-j-abrams-reaction-to-harrison-fords-accident-on-set.html

 

Isaac-kel egy interjú, de a lényeg, ami megragadott, egy részlet:

 

"but JJ stopped us all and he said, ‘Can everybody just stop and look at the moon right now?’

“He said, ‘Look how beautiful it is, and how lucky we all are to be here.’"

 

Vagyis hogy J.J megállította a stábot, és megkérte őket,hogy nézzék meg, milyen szép a hold, és hogy milyen szerencsések mindannyian, hogy ott lehetnek. Ez azt hiszem,mindent elmond arról,mennyire komolyan veszik a készítők ezt az egészet.

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a huttok visszatérnek.

Well, I can forward that timeline for you today: there are Hutts in The Force Awakens, we know because those Hutts have been practically built.

http://makingstarwars.net/2015/01/star-wars-force-awakens-will-hutts-return/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a huttos hír forrása a Latino Review, az MSW megerősíti, hogy ő is hallott ilyesmiket. Állítólag 4-5 hutt bábot készítettek. Hasonló bár nyilván továbbfejlesztett verziója annak a technológiának amit a Jedi visszatérben láttunk. Állitólag a 4-5 hutt egy jelenetben fog felbukkanni. Az MSW emlékeztetett hogy volt egy régebbi kémjelentés, amire ez jól ráhúzható:

 

Állitólag készült egy látványterv ahol Leia diplomataként pár hutthoz beszél. Lehet hogy ehhez kellettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az esetnek viszont nem maradt sok szemtanúja és elvileg ő most már a Köztársaság (vagy akárhogyis hivják) feje, vagy ha az nem is szinte biztos hogy fontos diplomata. Ennek ellenére ha lesz egyáltalán ilyen jelenet biztos vagyok benne hogy nem baráti lesz a csevej.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.