Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Makingstarwars egy újabb lehetséges, állítólagos vázlatrajzokon alapuló spoilert közölt le, ami BB-8-hoz kapcsolódik.

 

 

A droid tartalmazná Anakin/Luke kardját. A gömbtesten a narancssárga körök egyike több rejtett panelt tartalmaz, amik mögött ott lenne a kard. Nagyon tartja magát, hogy a fegyver csak előkerül valahogy!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez még nem a hivatalos star wars 7 plakát, de akár lehetne az is.

 

http://kep.index.hu/1/0/747/7470/74703/7470357_03c9336fd963312d12e8ef488efe2149_x.jpg

 

Egyáltalán nem tetszik. Sok jó Fan-made van, de ez nem tartozik közéjük. Han nagyon tré, Luke-nak ne legyen kék kardja és Boyega sem volt még ekkora csimpánz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is pont ez jutott eszembe, és talán ezért sem találom annyire rossznak, sõt, tetszik is :)

Tényleg elég furán néznek ki a szereplõk, de ezen kívül semmi különösebb gondom nincs a poszterrel. Fan-made, persze ez látszik, nagyon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is egy nagyon kis aranyos fan munka, de ahogy belenéztem, kirázott a hideg és elképzeltem magam decemberben a moziban, meg azt a feeling-et, ami ott lesz... ;)

 

http://ikwiz.com/watch.asp?id=7867&name=Star+Wars+Episode+VII%3A+The+Force+Awakens+Fan+Made+Opening+Crawl

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

... Lando szereplése abszolút nem tűnt erőltetettnek és Filoni szavaiból erősen úgy tűnik, hogy szerencsére még látjuk a vén zsiványt a jövőben. Talán így kárpótolják a jó öreg Billy Dee-t (aki mellesleg hihetetlen milyen jól hozza még a 30 évvel ezelőtti ,,önmagát" a hangjával) azért, hogy nem kapott szerepet az Ep VII-ben.

 

 

Mivan, ha Lando karaktere, ugyanúgy, mint régen a trilógia közepétől a koncepció része?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre biztosabbnak érződik ez a Vader flashback. Viszont csak nekem van olyan érzésem, hogy ezek a conceptek nem hozzák a korábbiak szinvonalát? Főleg a Max Von Sydow-s nagyon fura. Megkockáztatom, hogy ronda is.

 

Egyébként egy helyen azt irják, hogy a Vader figura csak egy "stand-in" és helyettesíti az egyik gonosz figurát, akinek gondolom ekkor még nem készült el a végleges kinézete.

Nem ez lenne az első ilyen furcsaság a conceptek körül. Több helyen megerősitették például, hogy a karakter-rajzoknál a hátterek gyakran teljesen randomok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre biztosabbnak érződik ez a Vader flashback. Viszont csak nekem van olyan érzésem, hogy ezek a conceptek nem hozzák a korábbiak szinvonalát? Főleg a Max Von Sydow-s nagyon fura. Megkockáztatom, hogy ronda is.

 

Egyébként egy helyen azt irják, hogy a Vader figura csak egy "stand-in" és helyettesíti az egyik gonosz figurát, akinek gondolom ekkor még nem készült el a végleges kinézete.

Nem ez lenne az első ilyen furcsaság a conceptek körül. Több helyen megerősitették például, hogy a karakter-rajzoknál a hátterek gyakran teljesen randomok.

 

A filmben legyen szép és legyen benne pikk-pakk látvány meg megfelelő hátterek. Az hogy ezek a skiccek, hogy néznek ki nem zavar :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte biztos vagyok benne, hogy az első képen az ott nem Vader. Minek raknának be egy olyan flash back-et, amin háttal áll, és épp a lángszórózást nézi? Ilyenért tök fölösleges lenne berakni.

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte biztos vagyok benne, hogy az első képen az ott nem Vader. Minek raknának be egy olyan flash back-et, amin háttal áll, és épp a lángszórózást nézi? Ilyenért tök fölösleges lenne berakni.

Szerintem se Vader az, hanem egy köpenyes alak aki a fejére húzta a kapucnit. Vader sisakjának az túl nagy lenne. Szóval szerintem a fő gonoszunk álldogál nekünk háttal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte biztos vagyok benne, hogy az első képen az ott nem Vader. Minek raknának be egy olyan flash back-et, amin háttal áll, és épp a lángszórózást nézi? Ilyenért tök fölösleges lenne berakni.

 

Úgy írod, mint aki látta a jelenetet. Ez max egy képkocka lehetne a jelenetből, szóval, hidd el a kamera megmozdulna ebben a flashbackben akár még előröl is láthatnánk a résztvevőket.

Amúgy is festmény és a stílusa sok mellékvágányt kínál. A rohamosztagosok is szinte tangában vannak és nehéz megállapítani, hogy új vagy a régi dizájn. A sötét alak meg valóban nem biztos, hogy Vader.

Az a forma lehet még egy McQuarrie szerű kissé eltúlzott formájú Vader sisak, de lehet, hogy kapucni és nem is Vader.

 

De az azért a fashback és Vader vonalat erősíti, hogy az eddigi pletykák kevéssé mutattak arra, hogy Kylo Ren vagy simán a sötét oldal szereplői kapcsolatban lennének a birodalommal és rohamoszik élén álljanak pláne a film eleje felé, hisz Kylo Ren valszeg még x-wing pilótaként kezdi.

Továbbra is sok a talány. Mit nem adnék egy 2. trailerért, ahol nem húzzák az időt elsötétülö képkockákkal..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se Vader az, hanem egy köpenyes alak aki a fejére húzta a kapucnit. Vader sisakjának az túl nagy lenne. Szóval szerintem a fő gonoszunk álldogál nekünk háttal.

Igen, nekem is inkább tűnik csuklyának,mint Vader sisaknak. Szóval akár Kylo is lehet. Meg mintha havazna is közben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem úgy lesz ahogy Tibur írja. Ha valamiben akkor a MakingStarWars a látványtervek lerásában eddig kifejezetten megbizhatónak bizonyult és ők elég alaposan körülirták már azt a jelenetet, ahol a rohamosztagosok lelángszoroznak egy falut -itt van az a jelenet is ugyebár ahol az egyik rohamosztagos a véres kezét végigcsusztatja egy másik katona sisakján, amin ugye sokan hitetlenkedtek.

Ez a film elején játszódik és nem flashback.

 

A szileutt egyértelműen Darth Vadert idézi. Nekem nagyon valószinünek tűnik a stand-in magyarázat vagyis az új gonosz sziluettje még nem volt kész és valamit be kellett rajzolni, ezért Vadert rakták oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is Ren lesz az, és a csuklya is egyértelműnek tűnik. Persze egy rajzon lehetnek elnagyolt dolgok, mint pl. Vader sisakja... Egyébként ez a havas-erdős bolygó egy új planéta lesz? Mert bennem felmerült, hogy esetleg az Endor. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A MakingStarWars jelentések egyik visszatérő témája, hogy eredetileg a film legelején is szerepelt volna egy havas bolygó meg egy sivatagos, de miután Arndt elment a két bolygót összevonták.

Mivel erre viszonylag későn került sor, rengeteg látványterv készült ami a film elején lévő havas jeleneteket ábrázolja amik aztán átlettek téve a Tatooine-ra. Amennyire az MSW leírásaiból kiderül a kérdéses faluégetés is idekerült és ezeket a házakat fogják égetni a rohamosztik:

 

Leaked-tatooine-Set-From-Pinewood-Studios-And-Star-Wars-Episode-VII-Sand-People-Tusken-Raider-Huts.jpg

 

Ezzel vág egybe, hogy amikor itt forgattak akkor a távolból elég nagy füstoszlopokat lehetett látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az összevonás csak a film elejére igaz? Mert azt a havas-erdős bolygót láttuk a teaserben is.

Csak az elejére. Ami nagyon valószinünek tűnik az MSW jelentések alapján: úgy volt hogy két pilóta -Isaac és Boyega karaktere- két külön bolygón zuhan le és csak a történet későbbi pontján találkoznak, de aztán úgy döntöttek, hogy ez fölösleges bonyolitás és jobb ha egy helyen vannak. Máshol hasonló nagyszabású átalakitásokra elvileg nem került sor, legalábbis nem azon a szinten, hogy bolygókat dobjanak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.