Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De f@sza. Jön az első Disney fekete leves. Magyarországon semmilyen filmjük nem fog ezentúl Blu-ray-en megjelenni. Lásd Galaxis örzői.

 

Vajon EP VII. magyar mozibemutató azért még lessz 2015-ben, vagy majd 2600 karácsonyán amikorra már mindenhol bemutatták máshol a világon ?????????

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá!

 

http://www.starwars7news.com/2014/12/oscar-isaac-talks-the-force-awakens-lightsabers-and-his-uncles-cameo.html

 

Isaac-nek nagyon bejönnek az új, továbbfejlesztett fénykardok. Lehet,hogy sok keresztes kardot látunk majd?

 

A markolatra gondolt. A forgatáson mi mást láthatott volna. Arra gondolt, hogy egészen egzotikus markolatú kardok lesznek a filmben. Mint amelyik például egy agyar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig mintha az a hír járta volna, hogy a trailer-benis látható sith-féleséget Andy Serkis játsza, a ki a narrátor is, de most kiderült, hogy Kylo Rent játsza Adam Driver.

 

http://ikwiz.com/article.asp?id=7165&name=Has+Adam+Driver%27s+Character+in+The+Force+Awaken%27s+announced%3F

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez Vader égett sisakjából van összeeszkábálva. Egyébként valóban nem rossz. A reaper által belinkelt kép bal szélén szerintem Ren látható.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos nem jön be ez a Vaderre hajazós dolog :( Bár ha valóban Sith ereklye gyûjtõ, akkor érthetõ a dolog, de akkor szerintem váltogassa idõnként a maszkokat a filmben, vagy valami, de valamilyen formában mutassa, hogy megszállottja a dolognak, mert így egyelõre nekem csak egy Vader-kópiának tûnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Négy lehetőség van. Vagy szüksége van a maszkra, mint Vadernek, vagy nagy Sith rajongó és tiszteletből hordja, vagy rejtegetni akarja az identitását a történet szerint a sztori többi szereplője előtt (pl Boush Leia), vagy ezzel a maszkkal minket nézőket akarnak kicselezni, hogy ne tudjuk hogy ki, vagy kinek a kije (pl Solo fia, Adam Driver, vagy Boush Leia) rejtözködik és teszi amit tesz.

 

Mondjuk kicsit elcsépelt, hogy Vader 1977-es feltünése óta, majmolják a maszkos gonosz jelenséget. Ami mégsúlyosabb hogy a SW EU-ban is majmolják (pl Old Republic).

Remélem hogy van értelmes indoka, hogy ismét egy maszkos gonosz tűnik fel, mert fárasztó, és visszatetsző lehet egy öncélú, értelmetlen maszkos karakter szerepeltetetése már megint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a "lázadó" egyenruhák olyan birodalmiasak ( pl sapka). Ha igazak a hírek hogy Hannak lessz egy (szuper)csillagrombolója felkelő színekben, akkor ez azt feltételezi hogy az új köztársaság flottája nem csekély részben a birodalomtól zsákmányolt csillagrombolókból is fog állni. Durva lenne, ha a két egymással farkasszemet néző újbirodalmi és új köztársasági flottákban csillagrombolók harcolnának egymás ellen. Ilyen sem volt még.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.