Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezzel a lézer fegyvereket hogy védi ki?

Nem hinném, hogy ehhez hasonló lesz majd Rey kardja. Így még fénykardozni se tudna vele. Inkább úgy tudnám elképzelni, hogy mikor aktiválja, akkor az egész bot fénykardmarkolat-méretűre megy össze, és ezután kijön belőle a fénypenge. Nagyon pengés újítás lenne az eddigi részekhez képest, nem beszélve Ren kardjáról. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy "legóék" is két fekete fénykard-markolatot biggyesztettek Rey pálcájának végeire.

Nem azt mondom, ebből messzemenő következtetéseket kellene levonni, és a lego fénykardmarkolat is volt már sokminden, például lézerágyú vége is, hisz a lego oly kreatív.

De csak piszkálja az ember csőrét! ;)

lego-sw-force-awakens-590x330.jpg

75099-1.jpg

 

egyébként a korábbi Rey-es lego star wars videóban tényleg légdeszkázik a csaj? Akkor ő nem Skywalker, hanem McFly ivadék lesz! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy, ha a szerződésük tiltja, hogy ilyet kiadjanak a film premierje előtt. Különben is, egy későbbi kiadásban így újra el lehet adni Reyt. :)

Amúgy nem ez lenne az első eset, hogy penge nélkül adnak kardot. Azt hiszem, a legelső sandspeederhez adtak Luke-nak markolatot, de pengét nem. Vagy az első Falconhoz, már nem emlékszem, de azt tudom, hogy külön kellett pengét szereznem az egyikhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van ahogy Dzséjt írja. Nem szabad kézből dolgoznak, hanem komoly megkötésekkel.

Ha megfigyeljük egyik szett vagy figura sem mond el továbbmutatót, mint amit eddig tudunk.

Így ott a lehetőség Rey botjában, mind a "valóság", mind lego formájàban.

Van e összefüggés? Sanszos! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oscar Isaac interjú a filmről:

 

http://www.starwars7news.com/2015/09/oscar-isaac-star-wars-the-force-awakens-will-be-full-of-surprises-and-twists.html

 

Beszél a karakterről: Poe bizonyítani akarja magának és másoknak is, hogy ő egy hős. És egyébként poéngyáros is lesz :)

 

Maga a film pedig tele lesz meglepetésekkel és fordulatokkal. Várós :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chrome-ban zökkenőmentesen működik, és ha ez a látvány lesz a filmben is (és miért ne ez lenne), akkor ez nem lesz Tatooine 2.0. Ezek a roncsok, a "gőzhajó" és a többi roncsvadász inkább a Mad Max hangulatát keltették. Vagyis most éreztem először, hogy ennek a bolygónak van saját hangulata. Ez a pusztulás és a szerencsevadászok világa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Besz*rás, hogy pont ezt nem tudom megnézni. :roll: Nem rakta fel valaki youtube -ra? Remélem nem annyira speckó a dolog. Egyébként kell valami bővítmény a foxhoz? Nekem még XP -m van egyébként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, elég speckó, mert Rey robogóján száguldunk végig, miközben ide-oda forgathatjuk a fejét a térben, alaposan körülnézve a dűnék és roncsok között. Azt sajnos nem tudom, hogy ehhez kell e bővítmény, vagy, amitől jobban tartok: az XP a ludas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.