Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Közben filóztam azon a teórián kit vihet Csubi a karjaiban. Hát ki mást...? :cry:

Bár páran még nem látják be, hogy a képkocca arról szól, hogy van valaki Chewbacca karjában, most elgondolkodtattál.

Mert azthiszem tudom kire gondolsz. Bár Rey reakciója mindkét esetben helytálló lehet, ahogy a cipekedő szemébe néz felfelé..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár egy kicsit szembe menne azzal amit eddig hittünk Vaderről, valószinüleg Kylo Ren Skywalkerségét-Soloságát el is lehetne felejteni ezzel.

Nem hiszem, hogy ez lesz.

Miért kellene elfelejteni? Nyilván elmondták neki, hogy nagypapi milyen életutat járt be, és neki a Vader szakasz jött be, és csatlakozott a nagypapi által alapított rendbe. Sussz-passz :peace:

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kellene elfelejteni? Nyilván elmondták neki, hogy nagypapi milyen életutat járt be, és neki a Vader szakasz jött be, és csatlakozott a nagypapi által alapított rendbe. Sussz-passz :peace:

Az hogy Vader az uralkodó hàta mögött új rendet szervez, ez olyan régi EU szagot áraszt.

A Renek főnöke gondolom Snoke lesz, a kérdés hogy Luke bukott tanítvànyai-e, vagy önàlló rend?

Magam sem sem tudom, hogy melyik tetszene jobban?

Rokoni indíttatàsból magasztalni, vagy más "rendbeli" kötelességtudatból.

De egy Ren miért tisztelne egy Sithet? Sanszosabb a rokonsàg..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is elég gáz lenne. Vader csinált egy Ren nevű rendet Palpi háta mögött. Te jó isten... :facepalm: Remélem ekkora hülyeségek nem lesznek azért a filmben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a cikket olvasva össze tehetjük a kezünket, hogy Hamill nem volt ráhatással pl. az EPVI -ra. A színészek sajnos annyi hülyeséget hordtak össze már qakkor is, hogy az ember el se akarja hinni.

 

De nem. :nana: T2 Helikopter pilóta. :clap:

De ő nem erre gondolt, hanem az SW világára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez durva. Eszerint saját karakterének lényegét sem értette...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom nem tudom ennek mennyi jelentősége van meg az EU-ba hogy volt de az új kánon értelmében az Új Köztársaság fővárosa a Chandrila (itt is alakítják újra a Galaktikus Szenátust), nem a Coruscant. [Forrás: Aftermath (Utóhatás)]

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom nem tudom ennek mennyi jelentősége van meg az EU-ba hogy volt de az új kánon értelmében az Új Köztársaság fővárosa a Chandrila (itt is alakítják újra a Galaktikus Szenátust), nem a Coruscant. [Forrás: Aftermath (Utóhatás)]

Nem logikátlan. Coruscant nyilván a birodalom jelképe bizonyos szempontból. Nyilván a megújúlást új helyszínnel kívánták reprezentálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem logikátlan. Coruscant nyilván a birodalom jelképe bizonyos szempontból. Nyilván a megújúlást új helyszínnel kívánták reprezentálni.

Az okai ennél egyszerűbbek. Coruscant birodalmi kézen volt az Új Köztársaság megalapításának idején.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy nagyobb birodalmi jelkép lenne húsz év után, mint amekkora köztársasági jelkép lett ezer év után. Inkább csak arról van szó, hogy piszok erős lehet ott a birodalmi hadsereg jelenléte. Gondoljatok csak az ep3-ra, mekkora köztársasági haderő volt ott. Nos, nyugodtan mondhatjuk, hogy a Birodalomnak is legalább annyi flottája és katonája volt a bolygón, ha nem annál is több. Ekkora erővel a Szövetség nem bírhat el. A Coruscant talán a legutolsó bolygók egyike, amit megszerezhetett az Új Köztársaság, és valószínűleg azt sem nyílt csatában, hanem miután feladta a Birodalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.