Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá csak!

Pinewood díszlet fotók.

0602-millennium-falcon-star-wars-new-movie-spoiler-launch-3.jpg

http://www.tmz.com/2014/06/03/star-wars-episode-7-millennium-falcon-set-photos

Valakit nagyon kirúgnak majd ezért, aki szivárogtatott.

2132mhi.jpg

X-WING!!! :clap:

millennium-falcon-star-wars-spoiler-sneak-peek-behind-the-scenes-photos-016-480w.jpglarge.jpg

2iw0yv4.jpg

 

millennium-falcon-star-wars-spoiler-sneak-peek-behind-the-scenes-photos-0117-480w.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beindult a képáradat. :D

 

Szerintem se X-Wing az már, hanem egy továbbfejlődött változat. A Falcon -t pedig mindig jó viszontlátni. :) Abban pedig biztos vagyok, hogy ezek direkt szivárogtatások. Túl jó minőségűek a képek, hangulatosak és lényegében nem lőnek le semmit fontos poént.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huúúúúúú Ezt az X winget most kicsit szoknom kell !!!!! Most egy kicsit negatív vagyok. A régi design annyira beleégett a retinámba, hogy most ez az új változategy kicsit elszomorított. Tudom a klasszikus X wingek az EP VII idején lassan 40-50 évesek lennének, és ez az új változat (a fejlődésnek látszani kell) még az elviselhető mértékben más mint az eredti, de AZÉRT ÉN VISSZASÍROM AZ EREDETIT. Vajon mi fog még változni? Szerintem már a sötét oldal (még mindíg valami birodalmi /sith maradékban reménykedem) sem lesz a régi. Most abba hagyom a károgást, és elmegyek kizokogom magam a WC-ben.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huúúúúúú Ezt az X winget mosk kicsit szoknom kell !!!!! Most egy kicsit negatív vagyok. A régi design annyira beleégett a retinámba, hogy most ez az új változategy kicsit elszomorított. Tudom a klasszikus X wingek az EP VII idején lassan 40-50 évesek lennének, és ez az új változat (a fejlődésnek látszani kell) még az elviselhető mértékben más mint az eredti, de AZÉRT ÉN VISSZASÍROM AZ EREDETIT. Vajon mi fog még változni? Szerintem már a sötét oldal (birodalmi maradék??????????????) sem lesz a régi. Most abba hagyom a károgást, és elmegyek kizokogom magam a WC-ben.

Pontos lenyomatát adtad annak miért nem fog tetszeni az új SW a rég trilógia fanjainak. :D Mert nem lesz UGYANOLYAN mint a régi. :D Nekik nem lehet jót csinálni csak abban az esetben, ha egy az egyben lekopizzák a régi cuccokat.

 

Azért a Halálcsillag ötletét harmadszorra is ellőni pofátlanság lenne. Valahol már a második is az volt. :)

Azt tudjuk miért lett benne a ROTJ -ban. Az eredeti terv nem az volt. De ez a díszletelem nem rá emlékezett? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudjuk miért lett benne a ROTJ -ban. Az eredeti terv nem az volt. De ez a díszletelem nem rá emlékezett? :)

Nekem először egy coruscanti épületelem ugrott be róla.

 

Tényleg erre az X-Wingre hajaz. Jó is lenne, mert tetszett ez a koncepció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, én egy olyan elgondolással az új epizód kapcsán elégedett lennék, mint amit Han képvisel. Ragaszkodik a jó öreg Falcon-hoz. Szerintem Luke-nak és egy két régi felkelő pilótának ragaszkodnia kellene a régi vadászgépéhez. Így meg lenne a régi éra. Tőlem a jöhetnek az új X wingek is, de ne csak azok legyenek. Legyen egy két régi is. Én nem bánom, hogy ha Luke, Han gyerekei az új fajta X winggel repülnek, de ne csak az új vadászok at lássuk. Szerintem az átmenet így tisztességes és főleg fájdalommentes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, teljesen reális. Az első világháborúban harcoló pilóták is makacsul ragaszkodtak a második világháborúban a gépeikhez... Ja, nem, általában nem a pilóták, hanem a hadvezetés dönt arról, ki mivel repül és milyen gépek vannak állományban. Eleve hülyén jönne ki, ha harminc éves repülőgépekkel harcolnának a legfrissebb hadigépek ellen. Mintha a Birodalom az endori csatában még mindig Venator csillagrombolókkal és Torrent vadászgépekkel harcolt volna az X-Wingek és A-Wingekkel szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, teljesen reális. Az első világháborúban harcoló pilóták is makacsul ragaszkodtak a második világháborúban a gépeikhez... Ja, nem, általában nem a pilóták, hanem a hadvezetés dönt arról, ki mivel repül és milyen gépek vannak állományban. Eleve hülyén jönne ki, ha harminc éves repülőgépekkel harcolnának a legfrissebb hadigépek ellen. Mintha a Birodalom az endori csatában még mindig Venator csillagrombolókkal és Torrent vadászgépekkel harcolt volna az X-Wingek és A-Wingekkel szemben.

 

 

Szerintem Luke és Han, főleg Luke a jedi rend miatt már nemigen tagja az új köztársaság fegyveres erőinek. Nem hiszem hogy bárki is rákényszeríti egy új generációs X wing vezetésére, akár még ragaszkodhat is a régihez. Remélem, de majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Luke és Han, főleg Luke a jedi rend miatt már nemigen tagja az új köztársaság fegyveres erőinek. Nem hiszem hogy bárki is rákényszeríti egy új generációs X wing vezetésére, akár még ragaszkodhat is a régihez. Remélem, de majd meglátjuk.

Ha meg nem tagja az XY Űrkormány katonai állományának, akkor miért használ katonai járművet? ;) Megvette a Jedi fizetésből, vagy a Lázadóknál félretett keresetéből? :D Arról nem beszélve, hogy eddig a Jedik mindig a csúcstechnológiát használták, nem az ósdi cuccokat. Ami érthető, nem olyan munkát végeznek, ami tűrné az elavultságot. Különben is, a Jedi erénye a lemondás, akkor mondjon szépen le egy elavult vacakról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha meg nem tagja az XY Űrkormány katonai állományának, akkor miért használ katonai járművet?

Mondjuk ennek sok oka lehet. Megtarthatták a lesejtezett széria egy-egy példányát, vagy pusztán az addigi erőfeszítéseik elismeréseként megkapták "emlékbe", mint pár F1-es pilóta az autóját stb.. :)

Az már sokkal jogosabb kérdés, miért is használnák ezeket. Sok értelme nem lenne. Ha a jedik komolyabb szerepet vállalnak a harcokban, akkor valóban kijár nekik az aktuális csúcstechnológia. Ebben egyetértünk. ;)

 

Amúgy nem lenne rossz húzás, amit A pécsi írt, de nagyon korlátozott mértékben. Szóval egy Falcon vagy R2 maradhat, de az már elég hülyén nézne ki, ha minden visszatérő szereplő kényszeresen ragaszkodna valamilyen múltbéli dologhoz. Egyrészt kicsit hóbortosnak mutatná őket, másrészt ezzel kilógnának a közegből, ami nem túl szerencsés. Korábban is beszéltük, hogy akkor térjenek vissza a régi karakterek, ha az új "világban" is van érdemi szerepük, ne csak azért, mert csak.

 

Arról nem is beszélve, hogy Luke azért korántsem kötődik annyira ahhoz az X-wing-hez, mint mondjuk Han a Falcon-hoz. R2 vagy a Falcon is erősen tuningolt szerkezet, így noha elavultnak tűnhetnek, de a maguk nemében mégis technikailag fejlettek. Ez így rendben van, de nem szeretném, ha átmennénk ilyen Pimp My Ride stílusba és Luke-tól kezdve Leia-ig mindenki egyedileg megbütykölt régi cuccal nyomulna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ennek sok oka lehet. Megtarthatták a lesejtezett széria egy-egy példányát, vagy pusztán az addigi erőfeszítéseik elismeréseként megkapták "emlékbe", mint pár F1-es pilóta az autóját stb.. :)

Igen, de nem hallottam még olyan Forma 1-es pilótáról, aki közúton használta volna F1-es kocsiját a mindennapi életben. ;) R2 esete annyiból speciális, hiszen droid, és ha valamit leszűrhetünk az eddigiekből, az az, hogy a droidokat nem cserélgetik úgy, mint az űrhajókat. A Jedi Rend a geonosisi csata és a christophsisi csata közti pár hónapban a komplett Delta-7-es garnitúrát Delta-7B-kre cserélte, utána alig másfél-két év alatt a komplett Delta-7B szériát lecserélte az Eta-2-esekre (egyedül Plo Koon tért vissza valamiért a Delta-7-re, de nem is tudott sokat kezdeni az ARC-170-esekkel :)). A Birodalom 18 év alatt a teljes haderejét a csillagrombolóktól a katonák páncéljáig kicserélte. Az endori csatára semmi nem maradt azokból a hajókból, amik valamivel több, mint húsz éve még Coruscantot védték. Még a Lázadók BTL-A4 Y-Szárnyúi is modernebb gépek voltak, mint a háborúban használt BTL-B Y-Szárnyúak. Még a nabooiak a legkitartóbbak azzal, hogy tíz évvel később is N1-eseik voltak.

A Falcon annyiból más, hogy az egy teherhajó, amit polgári célokra építettek és magántulajdonban van, ráadásul sokáig otthonként és munkaeszközként is funkcionált, s eme igények szerint személyre lett alakítva. Azért egy X-Szárnyú nincs ilyen státuszban, pláne úgy, ahogy te is írod, hogy Luke annyira nem ragaszkodott hajójához (eleve, legalább két különböző X-Szárnyúja volt, hiszen az, amelyikkel a Dagobah-ra ment - feltehetően ezt használta a yavini csatában is -, ott maradt a Bespinen; az sem meredek feltételezés, hogy azt az X-Szárnyút pedig, amit az ep6-ban használt, valaki más - mondjuk Wedge - vette igénybe az endori csatában).

 

Lesz X-Szárnyú, az fix, de az már nem a T-65-ös széria lesz. Nem kell ide a régi cucc, csak azért, hogy rajongói vágyálmokat elégítsünk ki. Akkor már tényleg tegyük bele Darth Vadert és támasszuk fel Palpatine-t is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen aki nem tud angolul, annak itt van J.J. üzenete magyarul:

"Jó lenne, ha az emberek nem szivárogtatnának ki több képet a VII. részről, és nem tennének olyan röhejes kijelentéseket, hogy az Ezeréves Sólyom benne lesz a filmben. JJ"

 

Poén pedig:

 

Star-Wars-screenshot-544x309px.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.