Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

precízen alámondásosan leszinkronizált doksi film volt, amit végül a tv nem adott le(mondom azoknak akik nem voltak ott). Időkód volt a jobbfelső sarokban, szóval elég érdekes sztori lehet , hogy szerezték meg.

A címe "Rejtély és varázslat". Nem annyira érdekes a megszerzés története - az Intercom, amikor már biztossá vált, hogy nem adja le a tv-ben, odaadta vhs-en a kópiát a(z akkori) klubvezetőnek. Tőle én is megszereztem, bedigiztem, most meg leadták, ennyi.

Tényleg nagyon jó volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A címe "Rejtély és varázslat". Nem annyira érdekes a megszerzés története - az Intercom, amikor már biztossá vált, hogy nem adja le a tv-ben, odaadta vhs-en a kópiát a(z akkori) klubvezetőnek. Tőle én is megszereztem, bedigiztem, most meg leadták, ennyi.

Tényleg nagyon jó volt!

Hmm, nem tudnád megosztani velünk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt sajnos nem, Intercom tulajdon, akárcsak a klubnapokon kamerázott dolgok (pl. Grúber Hugó, Zsigmond Tamara, Mózer Károly a Duna Plázában).

 

Az angol vagy a német változatot viszont szívesen. Sajnos nagyon nagy fájl, lehetetlen feltölteni, de a legközelebbi klubnapra elvihetem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt sajnos nem, Intercom tulajdon, akárcsak a klubnapokon kamerázott dolgok (pl. Grúber Hugó, Zsigmond Tamara, Mózer Károly a Duna Plázában).

 

Az angol vagy a német változatot viszont szívesen. Sajnos nagyon nagy fájl, lehetetlen feltölteni, de a legközelebbi klubnapra elvihetem.

Az angol változat érdekelne majd, amúgy se vagyok vevő az alámondásra.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

színpadi előadást kavarnak össze Füle Zolival, mint Dooku gróffal.

Jajjjj 'i have a bad feeling about this" Füle Zolinak nem kellene annyira eröltetnie magát. Annyira nem jó ám, mint ahogy gondolja. Egyébként valami extra várható? Erről nem beszélt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két nagyobb dologra emlékszem.

1: Ez a kis színpadi ökörködés. Zsigmond Tamara, mint Padmé. Moser, mint Anakin. Füle pedig Dooku. Azt mondta erről, hogy humoros sztori, hogy állt át Dooku a sötét oldalra. Külön érdekesség ugye, hogy két főszereplő a "saját" hangján szólal meg.

2: Egy nagyobb lélegzetű dokumentumfilmet készít Barta Zoli az sw 30 évéről. Ennek külön érdekességé, hogy a narrátor Zsigmond Tamara és Moser Károly lesz. Jobb, mintha ő mondaná. Hogy ebbe mi lesz nem tudjuk. Nem biztos, hogy sok újdonság, de reméljük a legjobbakat.

 

3szor egy órára van ígérve a műsor, a maradék egy óra biztos elmegy a kütyüvásárlásra, és egyéb kisebb lélegzetű visszaemlékezésekre.

Szerintem jó lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajjjj 'i have a bad feeling about this" Füle Zolinak nem kellene annyira eröltetnie magát. Annyira nem jó ám, mint ahogy gondolja. Egyébként valami extra várható? Erről nem beszélt?

Én sem tudom mit keres a Star Wars környékén Füle Zoli.Pár alapvető dolgot nem tud róla pl.Néha olyat kérdez Bartha Zolitól, hogy azt hiszem viccel.Tényleg hogy került ő ide?A fix.tv-n volt ő müsorvezető ha jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2: Egy nagyobb lélegzetű dokumentumfilmet készít Barta Zoli az sw 30 évéről. Ennek külön érdekességé, hogy a narrátor Zsigmond Tamara és Moser Károly lesz.

Fene, ezt kihagytam, pedig msn-en említettem :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
:cool:

 

Amúgy ezek hivatás szerint színészek, nem?

Elvileg igen, de papírjuk nincs róla.

Egyiket sem vették fel a színművészetire.

Zsigmond Tamara többször próbálkozott, Moser egyszer ha jól emlékszem.

Meivel már előtte is szinkronizáltak - Tamara gyerekkorától - megragadtak a szakmában.

Tudtommal nem szoktak jászani semmilyen kis színházcskákban sem, úgyhogy nekik a szinkronizálás a kenyérkereset. Moser a Roxy rádión még ilyen állandó reklámmondó hang azt hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kissé kiakadtam ma, amikor megnéztem a jegyárakat.

 

Év elején voltam fent pesten, retúr jegy: 1432 Ft. Most nézem, hogy ugynaz a jegy ha ma mennék 2100 Ft!!! Három és fél hónap alatt sikerült elérni ekkora emelést. Ráadásul ez csak zuglóig szól. Ha nyugati, akkor 2400. :) Döbbenetes! Ráadásul látom, hogy a belépő is drágább lett egy százassal. Tehát felutazni, és belépőt venni maga 3000 Ft, és ebben még nincs benne az egyéb közlekedés. A többiről nem is beszélve. Lehet, hogy én vagyok zsugori, de ez rohadt sok! 4-5 ezer forint alatt nem úsznám meg... Nagyon elgondolkoztam, hogy kell-e nekem klubnapolni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.