Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondolom a Fox-Lucas üzlet óta már egyik filmstúdió sem adja oda a merchandise jogokat a rendezőnek, ezért nem volt Jacksonnak ilyen irányú célja :D

Én meg valahogy nem is szeretném, ha lett volna ilyen célja :) De szerintem sok más sem, akik szeretik a könyveket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Mivel neked bejött a Cloverfield, ezért ajánlom nézd meg a Rec-et is.Ez egy spanyol film, de ugyanaz a stílusa mint a Cloverfieldnek.Egy kamerával vesznek fel mindent és ez is baromi félelmetes.

 

 

 

Megnéztem a Wolverine-t.Nekem nagyon bejött, Hugh Jackman simán hozza Rozsomák figuráját.Nagyon tetszett az, ahogy bemutatták hogyan lesz belőle szinte legyőzhetetlen és bizalmatlan mutáns.Nem is csodálom, hogy késöbb senkiben sem bízott, hisz nagyon aljasul kihasználták.Persze nem tudom így történt-e a mert a képregényt nem olvastam.Érzésem szerint kicsit rövidebb mint az X-men filmek ,de méltó azok színvonalához.Az akciójelenetek is ütősek voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hírek a Pókember 4-ről: Kirsten Dunst is benne lesz. Sőt, már az 5-re is aláírta a szerződést. Továbbá: Sam Riami nem vesz részt a forgatókönyv írásában nem úgy, mint az előző részben. Valamint megdőlt a Morbius szerepléséről szóló hír. A készítők most választják ki a főgonoszt.

 

A Spawnról is kerültek ki hírek. Úgy tűnik tényleg Todd MacFarlane rendezi (talán jobb lenne, ha csak a forgatókönyvet írná). Leonardo Decapriot szeretné meggyőzni az egyik gonosz szerepére, aki Spawnt üldözné. Utóbbi hírnek kacsa szaga van.

 

Hát az előző Poki iszonyú lett, remélem is h most valami normális forgatókönyv lesz.

 

Spawnról nem is hallottam h lesz remake. de ha McF rendezi és remélhetőleg írja is, akkor sokkal jobb lesz mint az előző. bár nekem is bejött. Leo meg ha benne is lenne, nem nagyon látszana mert Al ellenségei általában nem emberek voltak szal jól el lenne maszkírozva. :) Egy overkillt v anti spawnt megnéznék, most ne megint violátor legyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett az, ahogy bemutatták hogyan lesz belőle szinte legyőzhetetlen és bizalmatlan mutáns.Nem is csodálom, hogy késöbb senkiben sem bízott, hisz nagyon aljasul kihasználták.

Csak ezzel az ba bibi, hogy később szinte semmire sem emlékszik, tehát a bizalmatlanság inkább ösztönös, mint tudatos.

 

A GYU-t is kiadták azért jó pár példányban. :)

Volt mozis lemez, az egybecsomagolva (aki esetleg csak egyben a végén venné meg, mert nem volt meg neki évenként), meg egy bővített, bővített plusz cuccal és az egybecsomagolva. Szerintem ennyi volt. Mondjuk az SW kazettán és ezerszer felújítva sokkal többet tesz ki, meg aztán dvd-n sem egyszer jött már ki :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Mivel neked bejött a Cloverfield, ezért ajánlom nézd meg a Rec-et is.Ez egy spanyol film, de ugyanaz a stílusa mint a Cloverfieldnek.Egy kamerával vesznek fel mindent és ez is baromi félelmetes.

Terveztem már anno, hogy megnézem, ezt meg az amcsi verzióját a Karantént, de most valahogy nem vagyok ráállva a horror-ra. :) Megvan már a Holtak naplója is, szintén ilyen kamerás film, de még azt se néztem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt mozis lemez, az egybecsomagolva (aki esetleg csak egyben a végén venné meg, mert nem volt meg neki évenként), meg egy bővített, bővített plusz cuccal és az egybecsomagolva. Szerintem ennyi volt. Mondjuk az SW kazettán és ezerszer felújítva sokkal többet tesz ki, meg aztán dvd-n sem egyszer jött már ki :)

Volt ott több is Lotr terén. Először normál változat. Aztán azok egyben. Aztán bővitett. Aztán azok is egyben. Aztán a normál változat Full screen változata. Aztán a Full screen változatok közös dobozban. Aztán 2006-ban egy teljesen új kiadás, új extrákkal, melyen rajta van a mozis és a bővitett változat is. És most kezdődik előlröl mert kiadták Blu-rayen a moziváltozatos trilógiát. Gondolom azért ezzel kezdték, hogy sok olyan is beruházzon rá, akik nem birnak várni és majd a bővitett Blu-rayt is megveszik. És ezek nagy része 5 éven belül jött ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminatorral kapcsolatban eszembe jutott egy-két dolog.

Ha a T-800 1984-ben vagy a T-1000 1995-ben sikerrel elvégezte volna a feladatát, akkor mit csináltak volna aztán?

 

Ha a Skynet olyan iszonyú atomcsapást mért az emberisége, nem lehet, hogy előbb utóbb mindenki sugárfertőzött lesz/lett? És akkor már így is úgy is kipusztul az emberiség?

Leültek volna, és megvárták volna az atomcsapást. Aztán beálltak volna Skynet soraiba.

Az atomcsapásról pár poszttal előtted írtam, olvasd el, és rájössz, hogy a válasz: nem.

 

Sőt már terjed a hire, hogy az első Avatart trailert az Avatar előtt fogják bemutatni. Állitolag egyesek csak azért vesznek elővételben jegyet az Avatarra, hogy végre láthassák az Avatar trailert.

Ez nagyon jó :)

 

Gondolom a Fox-Lucas üzlet óta már egyik filmstúdió sem adja oda a merchandise jogokat a rendezőnek, ezért nem volt Jacksonnak ilyen irányú célja :D

Nem csoda, az a fiaskó szerintem fejekbe került anno a Fox igazgatóságának berkeiben. Mi meg áldhatjuk a napot, mikor Lucas megkötötte ezt az üzletet, mert jelenleg a Star Wars az egyetlen Fox logó alatt futott filmfranchise, amit nem herélt ki, tépett szét és rágott meg. Mára már tuti arra a sorsra jutott volna, mint szegény alienek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt ott több is Lotr terén. Először normál változat. Aztán azok egyben. Aztán bővitett. Aztán azok is egyben. Aztán a normál változat Full screen változata. Aztán a Full screen változatok közös dobozban. Aztán 2006-ban egy teljesen új kiadás, új extrákkal, melyen rajta van a mozis és a bővitett változat is. És most kezdődik előlröl mert kiadták Blu-rayen a moziváltozatos trilógiát. Gondolom azért ezzel kezdték, hogy sok olyan is beruházzon rá, akik nem birnak várni és majd a bővitett Blu-rayt is megveszik. És ezek nagy része 5 éven belül jött ki.

A könyvekről meg nem is beszélve ami a világhoz tartozik. Középfölde ruhaviselet-hajviselet-mindennapok-őskor-annál is ősibb kor-anyámkínja. Roskadoznak a könyvespolcok ezek alatt a boltokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk még mindig jóval kevesebb van, mint SW-ből, amiből van kismillió kiadvány, csak nem jelenik meg magyarul. Látnod kellett volna pl. a Celebrationon, hogy milyenek vannak, SW-ből momentán tényleg van csak ruhaviseletes 5 kilós album. Nagyon szép kiadvány, szó se róla. Szívem, legközelebb rendesen nézz szét a könyvesboltban, hogy azokból mi az, ami már ezer éve is ki volt adva, mert az író könyvei, és semmi közük a filmekhez. Most azért egy kicsit hüly**séget írtál.

 

Az oké, hogy dvd-kiadás volt több is, csak én nem találkoztam velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyvekről meg nem is beszélve ami a világhoz tartozik. Középfölde ruhaviselet-hajviselet-mindennapok-őskor-annál is ősibb kor-anyámkínja. Roskadoznak a könyvespolcok ezek alatt a boltokban.

A kedvedért összeszámoltam wikipedia-n hozzávetőlegesen a Gyűrűk Urás és az SW-s könyveket.

Lotr: ~60db

Sw: ~350db

Azért a SW-s polc jobban roskadozik. És szerintem az jó dolog ha sok kiadvány jelenik meg.

 

Amúgy az hogy sok dvd kiadása van a Lotr-nak, az egy dolog. Nem azt szokta a fórumon is mindenki szajkózni hogy nem kényszerít senki se ezeknek a kiadványoknak a megvételére? Nekem is egyszer van meg a Lotr trilógia dvd-n, ne is érdekel a többi kiadás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívem, legközelebb rendesen nézz szét a könyvesboltban, hogy azokból mi az, ami már ezer éve is ki volt adva, mert az író könyvei, és semmi közük a filmekhez. Most azért egy kicsit hüly**séget írtál.

Oldi nem a filmekhez, hanem a világhoz kötötte őket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Wolverine-t.Nekem nagyon bejött, Hugh Jackman simán hozza Rozsomák figuráját.Nagyon tetszett az, ahogy bemutatták hogyan lesz belőle szinte legyőzhetetlen és bizalmatlan mutáns.Nem is csodálom, hogy késöbb senkiben sem bízott, hisz nagyon aljasul kihasználták.Persze nem tudom így történt-e a mert a képregényt nem olvastam.Érzésem szerint kicsit rövidebb mint az X-men filmek ,de méltó azok színvonalához.Az akciójelenetek is ütősek voltak.

A filmben elég sokmindenben eltértek a képregénytől. De azért így is egy überállati filmet hoztak össze. Nem is értem, miért fanyalogtak az amerikai rajongók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az előző Poki iszonyú lett, remélem is h most valami normális forgatókönyv lesz.

 

Spawnról nem is hallottam h lesz remake. de ha McF rendezi és remélhetőleg írja is, akkor sokkal jobb lesz mint az előző. bár nekem is bejött. Leo meg ha benne is lenne, nem nagyon látszana mert Al ellenségei általában nem emberek voltak szal jól el lenne maszkírozva. :) Egy overkillt v anti spawnt megnéznék, most ne megint violátor legyen. :)

Nekem Venom miatt az előző a kedvencem. A baj az volt, hogy elég keveset szerepelt. Talán őt át kellett volna tenni a 4.-re.

 

Spawnból reboot lesz. Tehát teljesen máshogy lesz az eredettörténet, mint 1997-ben. Remélem most jobban fog hasonlítani a képregényre. Az előző verzió elég gyatra lett.

Leo szerepeltetése szerintem csak pletyka, de majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmben elég sokmindenben eltértek a képregénytől. De azért így is egy überállati filmet hoztak össze. Nem is értem, miért fanyalogtak az amerikai rajongók.

Mert a Wolverine-nél átlagosabb, semmilyenebb képregényfilmet már rég nem csináltak. A ki-kivel van "fordulatok" már-már paródiába csaptak át.. Pedig Jackman tényleg a legtöbbet hozta ki a karakteréből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy az hogy sok dvd kiadása van a Lotr-nak, az egy dolog. Nem azt szokta a fórumon is mindenki szajkózni hogy nem kényszerít senki se ezeknek a kiadványoknak a megvételére? Nekem is egyszer van meg a Lotr trilógia dvd-n, ne is érdekel a többi kiadás.

Hát igen, mindig ezt mondjuk :P Nálam is egyféle van meg :)

 

Biztos Cameron spórolni akar a marketingköltségeken. :)

Nekem már csak egy trailer kéne, a többit megspórolhatja :D Na jó, pár moziplakát sem árt a film előtt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már csak egy trailer kéne, a többit megspórolhatja :) Na jó, pár moziplakát sem árt a film előtt :)

Most hogy elolvastam Dzséjt blogján az eszmefuttatását, nem is kell nekünk Avatar trailer.

Ha tényleg ilyen világmegváltó, legyen meglepetés a moziban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hogy elolvastam Dzséjt blogján az eszmefuttatását, nem is kell nekünk Avatar trailer.

Ha tényleg ilyen világmegváltó, legyen meglepetés a moziban. :cool:

Tudod mit? Tényleg nem kell, láttam már egy rakat filmet trailer megnézése nélkül a moziban :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.