Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom, valahogy Bay filmjei komolyabbak.Emmerich már olyan látványelemeket vet be filmjeiben, hogy már nevetségessé válik.

A Függetlenség Napjából is egy nagyon jó komoly filmet lehetett volna csinálni ere berakja Smith-t aki elhülyésekdi az egészet.

Armageddon? Teli van ilyen nevetséges látványelemekkel, felsorolni is nehéz lenne, és világmegmentős film az is. Minden eresztékében ugyanolyan nevetséges, mint a Függetlenség napja, de a Transformers is beállhat melléjük, ami szintén teli van röhejes dolgokkal, és megint világmegmentős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig egy 1-1,5 perces trailert már összedobhatnának a meglévő anyagból, nem kéne a csúcsjelenetekből, csak ami kész van, hogy lássunk már valamit belőle :D

Neh is mond..Tisztára felháborító most már, amit a Fox művel..Az istenért nem akarja promotálni ezt a filmet. Ez már Christian Bale-nek se tetszik

4674267.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végén még az lesz, hogy semmi kép, semmi mozgó előzetes nélkül fogunk beülni a moziba. :D

Szerintem ez lenne a legjobb megoldás. Jöjjön ki pár hangulatfokozó poszter, néhány teaser és szinte nuku képkocka a filmből. Persze ezt a kiadó biztos nem meri meglépni, de ennél jobbat nehezen kívánhatnánk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azért a mozibalátogató közönség zöme, nem tart ott, hogy némileg fel ne csigázzák őt némi mozgó képanyaggal. Valamit azért sejtetni kell a tartalomról, hogy érdeklődő is legyen, de főleg néző, a filmhez. :D

 

 

Skacok, amúgy megnéztem az Elcserélt életeket. Hatalmas egy film pedig piszkosul sok idegesítő elemet találtam a film első fél órájában. De aztán ami azután jött, azt a filmínyenceket mind a tíz ujjuk megnyalására készteti :D Mikor már azt hinné az ember, hogy vége a filmnek Eastwood MESTER rátesz egy lapáttal :) Angelina Jolie pedig fantasztikusan játszott. Mestermű a film, ez nem vitás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öblös Miska TOP3 listám

1. A szikla

2. Armageddon

3. Transformers

+1 Bad Boys

 

Emmerich TOP3 listám

1. A függetlenség napja

2. Csillagkapu

3. Godzilla

+1 Holnapután

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Armageddon? Teli van ilyen nevetséges látványelemekkel, felsorolni is nehéz lenne, és világmegmentős film az is. Minden eresztékében ugyanolyan nevetséges, mint a Függetlenség napja, de a Transformers is beállhat melléjük, ami szintén teli van röhejes dolgokkal, és megint világmegmentős.

 

 

Nekem az Armageddon komolyabb film azért.Persze van benne marhaság(pl kibírnak 10 g-t), de összeségében nekem valahogy komolynak tűnik, főleg a vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manapság ez valóban ínyenc megoldás lenne. :D Én sem bánnám, hiszen ha tényleg korszakalkotó film lesz belőle, így tudna a legjobban hatni. :lol:

Na igen.

Amúgy érdekelne hogy vajon 77-ben hány ember láthatta az SW trailerét? Szerintem nem sokan. És ugye szájról szájra terjed a hírre, akik látták, hogy micsoda jó filmmel van dolgunk.

Szerintem Cameronék is majd ebben bíznak, hogy akik látták, azok isteníteni fogják, a nép meg érdeklődve megnézni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz AVATAR trailer se a Transformers, se az Ice Age 3 előtt, biztos!

http://www.collider.com/2009/06/18/no-avat...ers-or-ice-age/

Nem tudnak a trailerrel elkészülni időben, azért.

Nagyon nagy bukta szagot érzek, de ne legyen igazam.

 

Emmerich új filmje meg egy felturbósított függetlenség napja. Ezzel szerintem el is mondtam mindent róla. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Cameronék is majd ebben bíznak, hogy akik látták, azok isteníteni fogják, a nép meg érdeklődve megnézni. :P

Szívesen adom tovább, micsoda filmet láttam, ha jó lesz :P Öcsémet is elküldtem ST-et nézni, pedig nem is tudott róla semmit :lol: A film közben jött rá, hogy látta már előtte a fiatal Spockot, pedig a Hősöket nézi ő is mindig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen adom tovább, micsoda filmet láttam, ha jó lesz :P Öcsémet is elküldtem ST-et nézni, pedig nem is tudott róla semmit :lol: A film közben jött rá, hogy látta már előtte a fiatal Spockot, pedig a Hősöket nézi ő is mindig :D

Az Avatar után az egész rokonságot küldjed csak moziba :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért megalol, hogy ilyen-olyan embereknek mutogatnak részleteket a filmből, amik után az említett nézők "istenítik" az avatart, azaz vagy hazudnak, vagy látványilag elfogadható képsorokat látnak, és Cameronék mégis képtelenek egy 1,5 perces trailert összehozni...

 

Szerintem két lehetőség van:

 

- az összes istenítő hazudik, és még sehogy sem áll a film

- ez a rejtegetés egy bújtató marketingpolitika eszköze

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért megalol, hogy ilyen-olyan embereknek mutogatnak részleteket a filmből, amik után az említett nézők "istenítik" az avatart, azaz vagy hazudnak, vagy látványilag elfogadható képsorokat látnak, és Cameronék mégis képtelenek egy 1,5 perces trailert összehozni...

 

Szerintem két lehetőség van:

 

- az összes istenítő hazudik, és még sehogy sem áll a film

- ez a rejtegetés egy bújtató marketingpolitika eszköze

 

Szerintem az utóbbi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért megalol, hogy ilyen-olyan embereknek mutogatnak részleteket a filmből, amik után az említett nézők "istenítik" az avatart, azaz vagy hazudnak, vagy látványilag elfogadható képsorokat látnak, és Cameronék mégis képtelenek egy 1,5 perces trailert összehozni...

 

Szerintem két lehetőség van:

 

- az összes istenítő hazudik, és még sehogy sem áll a film

- ez a rejtegetés egy bújtató marketingpolitika eszköze

 

Nos, ha a július végi Comic Conon levetítenek előzetest a nézőknek, és utána szétrobban az internet a sok istenítőtől, akkor talán már megnyugodhatunk egy pöppet, hogy talán az sok-sok ember mégse hazudik.

Vagy a teremből kijövet mindenki kap egy zsíros csekket, csak istenítse az Avatart? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, ha a július végi Comic Conon levetítenek előzetest a nézőknek, és utána szétrobban az internet a sok istenítőtől, akkor talán már megnyugodhatunk egy pöppet, hogy talán az sok-sok ember mégse hazudik.

Vagy a teremből kijövet mindenki kap egy zsíros csekket, csak istenítse az Avatart? :lol:

 

 

Miért te nem kaptál? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.