Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most néztem meg a youtube-on a Rocky vs Ivan Drago meccset.Elképesztő nosztalgiahullám öntött el.Még ma is fantasztikus hangulata és zenéje van, pillanatok alatt visszarepít az akkor nagyon is szerethető Amerikához ami a '80-as években jellemezte.Az biztos, hogy meg kell vennem dvd-n mind a 6 Rocky-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, oldie, oldie! Holnap után megjelenik a kedvenc filmed: Álom.net

Légyszí ne költözz az Xpress vagy a Media Markt elé most, hogy biztosan jusson neked, elég hideg van most és biztosan lesz még nappal is a DVD-ből ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is Distrinct 9-et.Hát nem voltam elájulva tőle.Innen-onnan van összelopkodva(pl Légy), rövid is volt és szerintem egy olyan storyval, amit már ezerszer láthattunk csak más köntösben.A hangulata ok volt mondjuk.

 

Spoiler:

Pár kérdés.Az idegenek miért nem próbálták visszaszerezni a fegyvereiket, hisz ezerszer hatékonyabbak a földieknél?Amikor az üzemanyag meglett akkor szükségük lett volna rájuk a menekülés biztosításához.Láttuk mennyire erősek, a katonáknak esélyük sem lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

District 9

Spoiler:

Légy? A Légyben Set egy transzporter baleset miatt ötvöződik egy léggyel, szegény D9-es hős (bocs, de a nevét nem jegyeztem meg :D ) meg semmiféle összevegyülésen nem ment át, egyszerűen átalakult (a genetikai átváltozást meg már a Légy előtt is kiaknázták, többek között a Légy - mármint az eredeti :D ).

A Star Wars is innen-onnan lett összelopkodva és ezerszer ismert történetet mesél el, mégis jó ;) Viszont nem sok film löki így az ember képébe ezt, mindenféle máz nélkül, naturalista módon. Tetejében még itt az ember a gyűlölni való faj, undorítóbb, mint szegény rákok. A hossza meg pont jó, ennél többet szvsz nem bírt volna el. De miért kell mindennek 80 órásnak lennie? (Ezt egyszer értesse meg már velem valaki, miért negatívum mindig az, ha egy film nem éri el a két órát, hanem csak a 90+ percet, mintha azelőtt mindig minden film két óra ezer perc lett volna...). Ez a film így is 8 perc híján két órás.

A fegyvereket az idegenek adták el, miért akarták volna visszaszerezni? És Christophert leszámítva nem is tudtak arról, hogy újra van üzemanyag. A hajó beindulása őket is meglepte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

District 9

Spoiler:

A fegyvereik ellenére nem is biztos, hogy a rákok valami veszett nagy harcias lények lettek volna. Szerintem egyszerűen csak éltek, ahogy tudtak az emberek között, de nem állt szándékukban ártani nekik, aztán meg csak szerettek volna hazajutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, oldie, oldie! Holnap után megjelenik a kedvenc filmed: Álom.net

Légyszí ne költözz az Xpress vagy a Media Markt elé most, hogy biztosan jusson neked, elég hideg van most és biztosan lesz még nappal is a DVD-ből :D

Köcci, köcci, köcci. :D

Vigyek neked is? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

District 9

 

Spoiler:

A rákok elvesztették a vezetőiket, akiket valamiféle vírus írtott ki. Ezáltal nem tudtak szervezkedni. Csupán páran maradtak olyanok akikben volt némi tudás, lásd a főhős rákot aki üzemanyagot gyártott. A fegyvereket meg kénytelenek voltak eladni, máskülönben éhen haltak volna.

No meg én se értem, hogy miért lenne baj, ha összelopkodott a film? Amúgy szerintem meg éppenséggel egyedülálló volt, mert ilyen dilemmákat, karakterfejlődést én még sci-fiben nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áááá :D Végre sikerült beszereznem DVD minőségben a Moon-t, erre kiderül, hogy egy gagyi orosz változat. Vagyis minden jó lenne, kép gyönyörű, hang tökéletes lenne, ha nem lenne felette ilyen felmondásos sz*r szinkron, és csak néhol hallatszik az angol szinkron. :D És még angol felirat sincs! De még normál angol hanggal se lehet "megrendelni". ;)

Pedig beleéltem magamat, hogy még ma megnézhetem ezt a csodálatos filmet... :)

 

Véletlenül valaki nem ismer egy normális változatot?

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vigyek neked is? ;)

Minimum kettőt, amilyen lelkes volt a filmmel kapcsolatban :D

 

Véletlenül valaki nem ismer egy normális változatot?

Sajnos nem, de mentségemre legyen mondva, nem is kerestem, mert nincs bennem túl nagy érdeklődés a film iránt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emmericht papa úgy tűnik mégiscsak folytatni akarja a Függetlenség Napját. Igaz, a stúdió per pillanat nem adna neki annyi pénzt, hogy Will Smith is szerepelhessen.

Jaj ne, az olyan jó úgy egymagában. Akkor inkább már a Godzillát, az legalább úgy lett befejezve, hogy folytatható legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj ne, az olyan jó úgy egymagában. Akkor inkább már a Godzillát, az legalább úgy lett befejezve, hogy folytatható legyen.
az meg túl erőltetett lenne. Kis Godzillák lerohanják a földet, na neeee....

Inkább jöjjenek az Ufok és a földön írt vírussal megint fertőzzük meg a számítógépüket, az az elsőnél is annyira szánalmas volt, hogy percekig röhögtem rajta :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Született ám rá magyarázat. :D Elvégre egy számítógépvírussal meg lehet fertőzni egy mobiltelefont is, de még az asztali DVD játékost is. Másrészről valami kompatibilitás csak volt a két technológia közt, mert az idegenek simán rá tudtak csatlakozni a műholdakra. :D

 

 

A Godzilla folytatással én is jobban kiegyeznék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emmericht papa úgy tűnik mégiscsak folytatni akarja a Függetlenség Napját. Igaz, a stúdió per pillanat nem adna neki annyi pénzt, hogy Will Smith is szerepelhessen.

Kár lenne folytatni, bár nagyon szeretem nézni, olyan szórakoztató. Smith nélkül meg aztán ne is álmodjanak róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is hülyeség lenne egy ID4 2. Kicsit elgondolkoztam rajta hogy milyennek kéne lennie. :D

A NASA megneszelné a zűrből hogy az idegenek vissza akarnak térni ezért a Dave-Steve-Widmore (hopp az egy másik fazon de sebaj :D) trió elindulna az alienek bolygójára megelőző csapást mérni a bestiákra és találkoznának Russ pilótával akiről kiderülne hogy nem halt meg a kamikaze-akciója közben hanem a robbanás pillanatában átteleportálódott bestiabolygóra ahol bosszúszomjas Rambo módjára irtja az idegeneket és vele egészülne ki négytagúvá az eredetileg háromtagú csapat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jött e-mail, hogy a kedvenc mozimat (Sugár) felszerelték 3D-s vetítővel :D

Kár, hogy én nem tudom kiélvezni, de legalább nem kell másoknak az Arénáig becammogni ha majd azt akarják, hogy a nagy fülű kék páva az Ávátárból a fejük előtt 1 centiig kijöjjön a filmből :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jött e-mail, hogy a kedvenc mozimat (Sugár) felszerelték 3D-s vetítővel :D

Kár, hogy én nem tudom kiélvezni, de legalább nem kell másoknak az Arénáig becammogni ha majd azt akarják, hogy a nagy fülű kék páva az Ávátárból a fejük előtt 1 centiig kijöjjön a filmből :D

Az nem IMAX... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

District 9

 

Spoiler:

Teljesen mindegy mitől alakul át valaki, egy folyadéktól, vagy egy géptől.A lényeg ,hogy ugyanaz mint a légyben, hogy egy ember átalakul egy másik élőlénnyé.Azért kell 2 órásnak lennie egy filmnek, mert már nem a 80-as éveket írjuk, ahol annyik voltak a filmek, már nem kell 2 filmnek ráférnie egy 280 perces videókazettára.A kilencvenes években már 2 órásak voltak a filmek, ha már rászoktatták az embereket, akkor maradjanak is annál és ne visszafele fejlődjünk.

 

 

Az durva, hogy a Függetlenség napját folytatni akarják.Egy is elég volt abból a baromságból.Pont az a vírus a filmtörténet legrettenetesebb marhasága.Persze a világegyetemben mindenhol Windowst vagy Mac-et használnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tök mindegy. Imax csak nagy vászon miatt jó. A földi ember éppen lesz*rja, hogy Imaxban nézi meg a filmeket vagy DD 3D-ben :D

Már bocs, de te nem látsz 3D-ben, ugye? :D Az IMAX-nál az a lényeg, hogy a vászon betölti a látómeződet, kvázi behelyez téged a film történéseibe. A mezei 3D-nél meg olyan, mintha egy kis ablakon kukucskálnál, főleg, ha nagyon hátul ülsz. Nem jön ki annyira az élmény, mint az IMAX-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerű a megoldás, előre kell ülni és akkor is betölti a látóteredet a film :D

Igen, de a rendes mozivászon 2.35:1 képarányú, az IMAX-ben pedig 16:9-ben (1.78:1) fog menni a film. Így máshol le fognak vágni a képből.

Meg mondhatnám még, hogy az emberi látómező kb. 16:10 arányú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.