Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez az egész letöltés-kérdés nem "jó ember-rossz ember kérdés" ilyen egyértelműen, hogy aki letölt, az rossz ember, aki meg eredetit vesz, az jó. Az a kérdés inkább, hogy vajon miért tölt le valaki torrentről filmeket? Szükségből vagy csak? A szükség is relatív persze, mert nem élet-halál kérdése a dolog - bár tény, hogy a kulturális igényeket sok embernek nehéz másképpen kielégíteni.

Az a szomorú inkább, ha olyan sem vesz eredeti filmeket, aki megtehetné, mert futná rá.

 

Egyébként olyan felesleges erről sokadszorra is vitatkozni.

 

 

Na látod ebben igazad van. Meg is lepődtem mikor megláttam, hogy megint feljött a téma. A warez életünk része, el kell fogadni. Ha nem lesz akkor majd kitalálunk valamit. Persze csúnya dolog az egész. A megoldás az lenne, ha egy jelképes összegért le lehetne szedni és megnézni a filmeket. Gondoljuk el, hogy megvettük volna a Kis Vuk címü borzalmat. Pl 200 ft-ért meg lehetne nézni eggy filmet akkor azt mondom ok. De nem lehet minden filmert 1500-ért moziban megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Perzsia Hercegét. Nyugodtan kijelenthetem, hogy számomra egész jó volt. Voltak benne hiányosságok, elütések (PoP fanok tudják), de ennek ellenére a játék feldolgozások közt az egyik legjobb! Tök ismeretlenül is egész jó film. Ajánlom mindenkinek. Remélem lesz folytatása, mert voltak jó utalások a folytatásra.

Bevezetőnek jó volt a trilógiához, számomra 7.5/10. Optimistán várom a második részt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Perzsia Hercegét. Nyugodtan kijelenthetem, hogy számomra egész jó volt. Voltak benne hiányosságok, elütések (PoP fanok tudják), de ennek ellenére a játék feldolgozások közt az egyik legjobb! Tök ismeretlenül is egész jó film. Ajánlom mindenkinek. Remélem lesz folytatása, mert voltak jó utalások a folytatásra.

Bevezetőnek jó volt a trilógiához, számomra 7.5/10. Optimistán várom a második részt. :)

Most már lassan én is megnézném. Eddig senki nem adott 7nél többet rá, de mindenki azt mondta h ettől függetlenül nagyon szórakoztató. REmélem igazuk lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Vén Csontok, nekem tetszett. Ha még egy kicsit kevesebbett lettek volna a gyerekek, akkor szuper lett volna. :D

 

 

Nekem egy átlagos vígjáték ezerszer elsütött poénokkal.

 

 

A Crossing Over is egy érdekes film, bár már láttunk hasonlót Sandra Bullock-kal. Azt hiszem Ütközések volt a címe. Ebben a filmben is hasonló a story, a bevándorlók elleni előitélekről szól. Van benne bevándorlással foglalkozó rendőr(Harrison Ford), ,zöldkártyát kiadó hivatalnok (Ray Liotta), sztárszerepre vágyó iilegálisan az Usában tartozkodó ausztrál lány, koreai család, mexikói anya..stb. A film semmi újat nem nyújt az eddig láttotakhoz képest, próbál megértést kicsikarni - bár nehéz amikor az arab lány az iskolában 9/11 elkövetőit védi, otthon meg a dzsihádról beszélget az interneten, majd csodálkozik, hogy kiutasítják - de az előre látható események miatt nehéz. Egyszer nézhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Rendőrakadémiát csak az eredeti szinkronnal láttam. Jó régen.
Szintén, de azzal rongyosra néztem anno. Az első három rész, de leginkább az első kettő az hatalmas szerintem (a többi az nagyonnagyonnagyon felejthető). És valami zseniális szinkronja van, eredeti nyelven felejtős mindegyik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt sosem mondtad, hogy óriási film... és végülis nem voltál a "rajongók" között.

Most mégis azt mondod óriási a film, tehát valami mégis változott :D:P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt sosem mondtad, hogy óriási film... és végülis nem voltál a "rajongók" között.

Most mégis azt modnod óriási a film, tehát valami mégis változott :P :P

Változott, mert a dolgok már csak ilyenek. :D Tudod, rengetegen vannak olyanok akik nem változtatnak véleményükön, mert az szerintük gázos és egyfolytában nyomják ugyanazt a sz*rt. Én nem vagyok ilyen. Ha megváltozott a véleményem, azt bátran felvállalom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody én ennek nagyon örülök... jaj remélem nem értettél félre.

Sajnos ismerem azt a fajta embertípust, aki ha beledöglik sem fog változtatni a korábbi álláspontján.

Örülök, hogy Te nem ilyen vagy!

 

Várjuki az írást!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.