Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tetszett egyébként, csak picit hosszú.
Én a Keresztapát elismerem mint egy klasszikust, de ha van film ami nem tetszik az ez. És ez igaz az összes gengszerfilmre nálam, egyet se láttam még ami annyira tetszett volna.

Számomra mindig is érthetetlen volt a Keresztapa kultusza, még néhány síkagyú osztálytársam is isteníti, akiknél a csúcs a Meet the Spartans és a Horrorra akadva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok ember csak azért mondja, hogy a Keresztapa így meg úgy, mert attól okosabbnak érzi magát. Nem kis pénzben tudnék ebben fogadni, sok más "nagy" alkotással egybevéve. Azt hiszik, hogy ha ezt mondják, akkor majd ettől ők is értenek a filmekhez. Tisztelet a kivételnek.

Én azért kíváncsi volnék egy átfogó elemzésre, hogy miért is minden idők legjobbja? Miért ezt tartják a filmek alfa-omegájának?

Nem azt vonom kétségbe, hogy jó film-e.

Mert ha engem megkérdeznek a SW-ről, hogy: "miért pont ez öreg?" Akkor én nem csak kikerekedett szemekkel hitetlenkedek, hogy hogy lehet ilyet kérdezni, hanem igyekszem rámutatni a miértekre. Azt hiszem ez a fórum pont ezt bizonyítja kedvenc filmünkről.

Szóval erősen szubjektív dolgok ezek. Nem baj, ha valaki állít valami egyetemeset, ha érvelni is igyekszik mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rémálom az elm utcában (2010)

Spoiler:

Hú, ez egy akkora nagy katyvasz volt. Megpróbálták a régi filmeket egybe tenni kis sikerrel.

Sajnos nagyon régen láttam már a régieket, így nem tudok tól nagy párhuzamot húzni, de ez nem egy jó remake.

Freddy nem olyan félelmetes, nem olyan király arc itt, mint régen volt és a múltja is megváltozott ha jól emlékszem.

Mindenesetre nem ajánlom a megnézését, nem nagy szám, viszont biztos ami biztos alapon ne aludjatok el a film közben, hisz:

 

Egy, két, Freddy hozzád lép

Három, négy, most óvatos légy!

Öt, hat, a kereszt óvhat.

Hét, nyolc, ébren forgolódsz.

Kilenc, tíz, senkiben se bízz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Keresztapát elismerem mint egy klasszikust, de ha van film ami nem tetszik az ez. És ez igaz az összes gengszerfilmre nálam, egyet se láttam még ami annyira tetszett volna.

Számomra mindig is érthetetlen volt a Keresztapa kultusza, még néhány síkagyú osztálytársam is isteníti, akiknél a csúcs a Meet the Spartans és a Horrorra akadva.

A Keresztapát nem láttam, bár a szüleim szerették anno (kevés filmmel voltak így, ezért ez jelent valamit biztosan). De van kedvenc gengszterfilmem, a Nagymenők (Goodfellas). :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, nem vagyok igazi férfi.... :)

Szubjektív, hogy ki az :)

No ha imdb-n ennyin áll a film, akkor az már biztató :) De még mindig lehet, hogy nekem nem jön majd be, ez mindig benne van a pakliban :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SCott P is jó lesz, jó kis képregényfilm, de azért ezeket a bombákat jobban várom! :)

Nolan filmjei nálam előnyt élveznek mindennél, de jó akciófilmet, igazi tesztoszteronbombát a 80as évek óta nem csináltak. :)

Hol vannak már a Kommandó, és a Kobra filmek? :) Hát majd most!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hey, John Rambot nem kifelejteni! :) Aztán meg ott volt a 300 is, bár messze nem az a tipikus "öt dzsungelkést és minimum három M60-as hordok magamnál" típusú alkotás mint a te általad helyesen jelzett filmek :) De a tesztoszterontermelést beindította rendesen. :P

 

Asszem a filmbemutató előtt előveszem a jó öreg Stallone és Arnie filmeket. :) Jó lesz felpörögni ama piros betűs ünnepnapra mikor nálunk is bemutatják az Expendablest. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VOX magazin szerkesztőitől

Eredet

 

Christopher Nolan korunk egyik legnagyobb írója és rendezője, ezt már számtalanszor leírtuk, elmondtuk. Ezen állításunkat csak megerősíteni tudjuk, az Eredet az év eddigi legjobb filmje, iszonyatosan összetett és aprólékos forgatókönyv, remek látványvilág (a CGI iszonyatosan reális), temérdek ötlet, érzelem és agytorna! Are you watching closely? :)

 

100%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, ha az Exp-ben fejenként ennyi emberrel végeznek, akkor jó film lesz! :)

73, és sehol nincs még Bennett, Sully, Cooke és Henriques, na meg azok a madarak, akiket a házikónál vert le. Szerintem van ez a szám 80 is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.